מפגש נוסף - מי בעד?

פורום יונים פרסיות יעסוק אך ורק בכל הקשור ביונים פרסיות
שלח תגובה
אלעד

מפגש נוסף - מי בעד?

שליחה על ידי אלעד »

הייתי שמח (ואני בטוח שיש עוד כמוני) למפגש נוסף עם דגש עיקרי על זני היונים הפרסיות כולל הדגמות וקווי מתאר הן של סגנון התעופה והן של הצד המורפולוגי .
אם יש מספיק מעוניינים (לפחות 10-15 חברים) אני אשמח לקדם את הנושא ואני בטוח שגם קותי ואילן יעזרו לקדם את הענין.
קדימה חברים שרשרו מי מעונין.
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

Re: מפגש נוסף - מי בעד?

שליחה על ידי קותי »

שלום אלעד,

במפגש האחרון שהתקייפ ברינתיה החילונו לבנות מסגרת להגדרות יותר ברורות של היונה הפרסית,

אם זכור לך העליתי שאלה לדיון האם היונה הפרסית היא גזע אחד בלבד או מספר גזעים שהמשותף ביניהם

אינו צורתם אלא אופן מעופם ,לצערי לא היה מספיק זמן כדי להרחיב בנושא ובמיוחד שמדובא היה במפגש
חדש אחרי שנתיים של דממה,
איציק שמעון מאשדוד הרים את הכפפה והיה אמור לתת לי רשימה מפורטת של כל שיכל לאסוף,

לצערי הרב נושא זה הוא דיון בפני עצמו ואי אפשר לדון בו בשיטחיות כלל, הדבר מחייב העמקה וחשיבה רבה.

איציק פתח לאחרונה עסק חדש והוא שקוע בעבודתו עד צוואר ,כולנו מאחלים לו בעבודה עוד הרבה הצלחה כמו שידע להעיף את היונים הפרסיות שלו,

הייתי שמח באם תוכל לשוחח עימו כדי לקדם העניין וניבנה מסגרת משותפת עליה נסכים כדי להזיז קדימה את הפעילות הזו שלכל הדיעות הינה מבורכת,כמו תמיד אילן ואנוכי תמיד נישמח לעזור,
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
איציק 2800

שליחה על ידי איציק 2800 »

וואלה קותי העברתי את האתר לעסק במחשב ליפני חודשיים בערך ועדין בקושי מוצא זמן להכנס לאתר שלנו בכול אופן לעיניננו בקשר לאנשים להביא למיפגש אף פעם לא היה בעיה תחשבו על יום שעה ואדאג שיהיו מגדלים בהתאם לדרישה
שיהיה יום טוב
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

שליחה על ידי קותי »

איציק היקר,

מאחל לך פרנסה טובה בעסק החדש,

יש לנו עניין להשלים בתחום שמות הצבעים והטיפוסים השונים ביונה הפרסית ולאסוף דוגמאות חיות ולהציגם בפני החברים כמו טוגים בוקים דספרים קלברנג'ים זנבות דומסיות ועוד שמות רבים,

אני מבקש ממך להכין לי ואפילו רשימה חלקית כחלק א למבוא לגידול יונים פרסיות ,נדבר על הטיפוח ,יתכן ונעביר הרצאה על צבעים,או נעביר הרצאה על טפילי יונים חלק ב (טפילים פנימיים) או מבוא למחלות יונים ומשם נמשיך גם הלאה,

אלעד ידידי היונים שלך יפות ואתה יכול לתרום לאירגון המפגש רבות ,אנו חייבים פגישה כדי לתאם נושאים שיהיו מעניינים לחברים ויתנו מוטיבציה לגידול מיטבי,חשוב על נושאים בתחום הממשק של היונה הפרסית ובמקביל נבקש מאיציק חומא על תעופה כדי לקדם את החברים לרמה הבאה ,יש לאיציק המון מה לתרום בתחומי התעופה ואני בטוח שגם ראובן ונטורה מעפולה יסייע בנושא זה,
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
שלח תגובה