מפגש מגדלים של יונים פרסיות אצל איציק שמעון מאשדוד.

פורום יונים פרסיות יעסוק אך ורק בכל הקשור ביונים פרסיות
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

מפגש מגדלים של יונים פרסיות אצל איציק שמעון מאשדוד.

שליחה על ידי קותי »

יום של כיף וחוויה,לראות את היונים של איציק בשובך ובשמיים אי אפשר להישאר אדישים.

היה לי הכבוד להיות מוזמן למפגש זה ולהכיר עוד אנשים מעולם היונים הפרסיות,יכולנו להפריד בין מראה יוני הנוי ליוני התעופה בגלל חוסר ההתייחסות לצבע בתחילה אלא לשפוט את היונה על פי תעופתה,מכמה ההדגמות שעשה לנו איציק ראינו יכולת יפה של יונים אשר תעופתם הוירטואוזית מרהיבה ובעלת עוצמה מרגשת ממש ,מזג האויר המעונן והגשום לא איפשר לנו לראות את היונים עולות לשעות רבות , אך לנו הייתה חוויה מעצם קיום המפגש,
לצערי התאחרתי במעט והיפסדתי פגישה עם דרחני ורפי רומנו שני אנשים שלמדתי לאהוב ולכבד כמשוגעים אמיתיים ואיכותיים של יונים אלו,
אז אם לא מסתכלים לשמיים במשך שעות הרי שניתן להיסתכל אחד לשני בעיניים ואין דבר כיפי מלשבת בחברותא ולדבר על דברים שאוהבים ומשותפים לנו או לפחות לרובנו,
אחרי שיחות על משפחות היונים של איציק ומגדלים אחרים כמו מנשה למשל שהיה במפגשש עם בנו , עברנו להיתבונן בטוגים של איציק, הטוגי בין היונים הפרסיות נחשבות ליקרות מאוד וכמובן שבגלל הביקוש עולה גם המחיר, איך אמר פעם מישיהו ? זה לא עוד יונה זה טוגי ! לצורך העניין ניסתבר לנו שעל אף שיונה זו כה יקרה
איציק מתייחס ליוקרתה ברקיע שמעלינו ואחר כך לצבעיה המרהיבים.
השיחה הלכה והתפתחה ושוחחנו על בריאות ומחלות היונים וכשהגשם החל להתערב בשיחה ניכנסנו פנימה לתוך הדירה אחרי שאיציק הכין
לנו שקשוקה של פסח , שלא לדבר על שאר הכיבוד והשתיה שלא היו חסרים במאומה,
בקיצור תחביב היונים אינו רק תחביב בין אדם ליונה אלא גם בין אדם לחברו ,ובזכותיך איציק זכיתי למפגש מהנה וחוויה חברית שהיתה שווה כל רגע בביקורי אצליך,
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
אלעד

Re: מפגש מגדלים של יונים פרסיות אצל איציק שמעון מאשדוד.

שליחה על ידי אלעד »

אכן מגדל משכמו ומעלה וגם בנאדם עם לב רחב ויד נדיבה.
איציק היה זה שהחזיר אותי לפני שנתיים לתחביב גידול היונים.
asidd

שליחה על ידי asidd »

איציק,
היה לי הכבוד להיות מוזמן למפגש, אכן מגדל גדול עם לב ענק.. בקיצור נשמה!
לראות את היונים של איציק זה כייף גדול.
כמובן הכיבוד והשתייה כיד המלך, איציק תודה בשמי לאישה הנפלאה שלך.

תודה, מזרחי ישראל
סמל אישי של משתמש
ראובן

שליחה על ידי ראובן »

איזה יופי אציק כול הכבוד .אני מצטער אחי שלא יכולתי להגיע באמת מצטער שיהיה לך אחלה חג והרבה שמחה
שלח תגובה