מפגש מגדלים נוסף של מגדלי היונים הפרסיות

פורום יונים פרסיות יעסוק אך ורק בכל הקשור ביונים פרסיות
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

מפגש מגדלים נוסף של מגדלי היונים הפרסיות

שליחה על ידי קותי »

שלום לכולם ,

במהלך חודש מרץ אני מבקש לערוך מפגש של מגדלים ובוא נשוחח על התקן של היונה הפרסית ,כדי לנסות להכניס את הגידול למסגרות שתתאמנה למגדלים,

בנוסף אנו נימצאים בתחילת עונת הרביה לקראת עונת 2013 ניראה לי שחשוב שכל מי שרוצה לגדל ולטפח באופן מיטבי יבוא לפגישה חשובה זו,דובב ידידנו יתן הרצאה מקיפה על הצורך להכין את היונים לעונה ואיך לא להפסיד גוזלים ואיך למנוע תמותה ואיך לגדל יונים יותר בריאות ושמחות לשמחת המגדלים עצמם כולל מניעת מחלות
וגישה נכונה להמשך גדילתם של היונים הצעירות,

אני רוצה לבקש מאיציק לספר לנו מעט על שיטות האימון כדי לא להפסיד מההנאה שניתן להפיק מתעופתה של היונה הפרסית,

ביום שישי הבא יערך מפגש שכזה עם מגדלי הטימלר הישראלי ומייד לאחריו ננסה לקבץ את מגדלי היונה הפרסית למפגש דומה,

כדי שהמפגש יהיה מוצלח אני מבקש להתחיל להפיץ זאת בין החברים ואשמח לשמוע את תגובותיכם וכן רעיונות נוספים לפעילות עתידית.
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
איציק 2800

Re: מפגש מגדלים נוסף של מגדלי היונים הפרסיות

שליחה על ידי איציק 2800 »

אני בעד וכבר נתחיל להפיץ ב״ה
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

שליחה על ידי קותי »

תודה איציק ,

אני עוד לא סגור על תאריך סופי אך זה יהיה בקרוב,

אני מציע שחלק מהמפגש יהיה בצורת דיון נעים בין החברים על נושאים שונים הקשורים ליונה הפרסית,

אשמח אם תעלו את הנושאים שמעסיקים אתכם לפני המפגש כדי שנוכל להתייחס בצורה מכובדת וכולם יצאו נישכרים,

כפי שציינתי בעבר נתחיל להציג מעט מהסטנדרד המיתהווה של היונה הפרסית, כמו כן דובב יעביר לנו הרצאה מקבילה שהוא מכין למגדלי הטימלר הישראלי ,הנושא יכסה בעיות בריאות והכנת השובך והיונים לקראת עונת הגידול עם הסברים לכל דבר שגם יבינו המגדלים מדוע נעשה את מה שנעשה,אז אנא הרימו את הכפפה וקדימה גייסו את החברים.
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
סמל אישי של משתמש
dovev76

שליחה על ידי dovev76 »

שלום לכל מגדלי הפרסיות.
מזג האוויר מתחמם,ושיא עונת הריבוי של היונים שלנו הולך וקרב.
אבל ההתחממות מעודדת גם התפתחות של חרקים,טפילים ומחלות הפוגעים בעיקר בגוזלים בהמשך להרצאה על טפילים
אני מתכוון לערוך הרצאה בנושא הגיינה ומניעת מחלות בשובך במטרה להעניק למגדלים ידע וכלים לשמור על שובך נקי ממחלות ועונת ריבוי מוצלחת
בנוסף אני מזמין את המגדלים החפצים בכך להביא דוגמאות לשלשת מהשובך לצורך ביצוע דגימה מיקרוסקופית לגילוי טפילים לצורך טיפול מנע לרגל המפגש
הבדיקות בחצי מחיר
.
מקווה לראותכם.
ייעוץ באחזקה ופתרון בעיות בשובך
בדיקות לגילוי מוקדם של טפילים וזיהוי מחלות יונים
חיסונים (ניוקאסל, סלמונלה)ותילוע.
הכנת השובך לעונת הריבוי
מדביר מוסמך - יעוץ ופתרון בעיות מזיקים בשובך ( כינים,זבובים,אקריות,עכברים וחולדות).

דובב- 0506241432
0542130121
סמל אישי של משתמש
dovev76

שליחה על ידי dovev76 »

שלום לכולם.

במידה ויקבע תאריך שיאפשר הגעתי, אעביר הרצאה מסודרת מלווה במצגת בנושא "הגיינה ומניעת מחלות בשובך".
מקווה לראותכם שוב.
ייעוץ באחזקה ופתרון בעיות בשובך
בדיקות לגילוי מוקדם של טפילים וזיהוי מחלות יונים
חיסונים (ניוקאסל, סלמונלה)ותילוע.
הכנת השובך לעונת הריבוי
מדביר מוסמך - יעוץ ופתרון בעיות מזיקים בשובך ( כינים,זבובים,אקריות,עכברים וחולדות).

דובב- 0506241432
0542130121
NISEO

שליחה על ידי NISEO »

יש תאריך במרץ??

ואיפה ייערך המפגש??

רעיון מעולה
שלח תגובה