מחפש לבנים

פורום יונים פרסיות יעסוק אך ורק בכל הקשור ביונים פרסיות
שלח תגובה
יוספון 123

מחפש לבנים

שליחה על ידי יוספון 123 »

שלום לכולם זמן מה לא ביקרתי פה ואני רואה אחלה שינויים והוספות יופי של פורום ,אני מחפש פרסים לבנים עין לבנה חלקי ראש אורגינלים צעירים מקו דם תעופה עצבני, במחיר נעים 0527120342 לא בשבת וחג ,חג שמח ושנה טובה ברוכה ופוריה לכל בית ישראל,
טביב חיים

Re: מחפש לבנים

שליחה על ידי טביב חיים »

יש לי לבנים עם כול סוגי העיניים זוגות ובודדים רק לבוא לראות אותם בקשר לדם הדם חזק רק פשוט שעוד לא העפתי אצלי חבר שלי העיייף מהדם הזה >>> מספר הפלא שלי 0505446723 חיים טביב
טביב המגדל הצעיר 0505446723
איציק 2800

שליחה על ידי איציק 2800 »

חיים חיים חיים
אני מסתכל עליך מתחילת הדרך ואומר מה אנחנו מגדלים פה יונאי דגול או סוחר גדול חיים כול הודעה שלך היא רק למכירה והכי גרוע שאתה חותם על יונים שאתה לא מכיר ביכלל בתעופה אני הייתי חותם על אנשים פעם עד שראיתי מישהוא בא למגדל שהכרתי ומצביע על קרוב ל15 יונים לפי חמישים ש"ח ליונה וכול מה שהוא הצביע ניכנס לקרטון שלו(במיקרה הוא לקח את העשרה יונים שהיתי רואה תמיד עולים לנקודות) מאותו הרגע אני לא חותם על אף אחד כי אים מגדל מגדל יונים בישביל המחיר שלהם זה לא יונאי אמיתי יש כאלה טוענים" להוציא את הכסף של האוכל " חברה חלס חרטות אים היה לי סוס ערבי טהור גזע אז מה הייתי משכיר אותו לאנשים להוציא את ההחזקה שלו ???
חיים על הובי משקיעים ללא כול תמורה זה הובי וזה עולה כסף אין מה לעשות היה לי טרקטורון ג'יפ אופנוע ים רכב ספורט ועוד הרבה הובים למינהם הוצאתי עליהם בוכטות(אבל היונים תמיד היו)בחיים לא ציפיתי לתמורה אז חיים מיכול הדוגמאות האלה אני מאמין שתיקח משהוא איתך לאורך גידול היונים ותבין כול מילה ומילה זה לא שאני יוצא עליך אלא מעיר את תשומת ליבך אני ישמח שתשיב את מה שתסיק מהמסקנה הזאת
אוהב אתכם איציק 2800
טביב חיים

שליחה על ידי טביב חיים »

איציק איציק איציק

כסף אני לא מחפש לעשות מהיונים. השובך שלי מפוצץ בלבנים אני מנסה לאזן את הצבעים בשובך ומה רע קצת דמי כיס לאוכל של היונים וריסוס שלהם כי בכול זואת אני לא עובד אני עוד תלמיד ! :D
טביב המגדל הצעיר 0505446723
יוספון 123

שליחה על ידי יוספון 123 »

ח יים מה שנכון נכון ,אין שום דבר רע בזה במיוחד לא במחיר שאתה מבקש על יונה ,הדבר הגרוע הוא זה שאלה שמפקיעים מחירים ביונים ,אגב חיים אני מתנצל הסוללה של הפלאפון שלי נגמרה אם יתקדם אצלך משהו תודיע לי ,ביי
איציק 2800

חיים אני בא ליקנות מימך את הלבנים שאתה כול כך מדבר ואני יעביר אותם לראובן עפולה שיעיף אותם ליבדוק כך שיהיה פייר
כמה זמן הם נותנים (בסיס יום יומי)???
כמה אתה דורש עליהם???
וכמה אתה מפסיד אים הם לא יתנו תעופה אפילו כמו אצל דרחני שעתיים ?????
זהר דרחני

שליחה על ידי זהר דרחני »

איציק הלבנים שלי עפים שעה...שעה וחצי זה הלבנים שלי...רציני
הראשים האפורים עפים יותר...שעתיים...שעתים וחצי
איציק 2800

זוהר יש לך יונים טובים ויפים ומרשימים בגודל אני מחכה ב"ה למיפגש הבאה ליראות אותם באויר מקווה שיהיה תעופה יפה ומענגת שיהיה לך ולכולם גמר חתימה טובה וצום מועיל
אוהב אתכם איציק 2800
שלח תגובה