מה אתם אומרים על איזה מפגש

בפורום זה נדון בנושא הטימלר הישראלי
שלח תגובה
בנימין

שליחה על ידי בנימין »

סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

Re: מה אתם אומרים על איזה מפגש

שליחה על ידי קותי »

שלום בנימין,
אני שמח על ההיתלהבות שלך ,כדי להגיע לפעילות הבאה עלינו לסיים בהצלחה את התחייבותינו לתערוכת הצעירים שתתקיים במושב טל שחר,
אין ספק שלאחר התערוכה יתקיים מפגש בו נישתדל להעלות נושאים נוספים שעד היום לא עלו,
חשוב מאוד לבנות אפשרות של מיסוד המועדון או ההיתאגדות בענף הטימלרים ולתת מקום לפעילים חדשים ונוספים לארגן את זה,הדבר יאפשר לאילן ולי להמשיך ולפתח מועדוני גזע נוספים כדי שעוד אנשים יוכלו להיתקדם בטיפוח היונים שברשותם,
הרבה פעמים מגדלים יושבים על הגדר ומחכים שאחרים יעשו להם את העבודה ומגדר זו לא פעם מעבירים ביקורת ,הגיע הזמן שהם יצטרפו לקבוצה חברתית וילמדו ממה שנעשה והיתקדם אצל מגדלי הטימלר הישראלי,אשמח לסייע יחד עם אילן בכל פעילות ו-או עזרה שתידרש בהמשך הדרך, אדרבא בנימין ולאחרים שמעוניינים תחשבו על מקום שיתאים למפגש לאחר התערוכה וניראה איך עושים זאת בדרך הנעימה והטובה ביותר שניתן כדי שכולם ישתתפו ומתוך כך
יפיקו את המירב ומה שיותר חברים ילמדו ויהנו,
גמר חתימה טובה לכולם ולידידנו המוסלמים אשר חוגגים את עיד אל פיטר שאחרי צום הרמאדן,
שנה טובה לכולם,
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
מלך היעקובין...

שליחה על ידי מלך היעקובין... »

לחברים...לא הגיעה הזמן גם למיפגש יוני נוי לקותי אתה מוזמן לארגן אצלי מיפגש בכייף .בתודה "מלך היעקובין" ;) ;) ;) :D :D :D
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

שליחה על ידי קותי »

אין כל בעיה אלא שיש להחליט אילו גזעי נוי ישותפו בקבוצה הראשונה כדי שהמפגש יהיה אפקטיבי,
תחליט אתה עם כמה חברים על יעקובינים למשל על זפקנים בוכרים טווסים וסנטינטים ,
אסוף לפחות 10-15 מגדלים וכשיהיה לך מספר כזה ניקבע מייד תאריך ויעשה מפגש מעניין ומהנה,
אבי אתה חייב להבין שגם המגדלים צריכים לרצות ואין לי יכולת לרוץ אחריהם לכן מאוד אשמח אם תשתף פעולה ,תרים כמה טלפונים ואת תוכן המפגש תשאיר לי ,אני בטוח שלא תיצטער.שמור איתי על קשר טלפוני ונידאג שזה יקרה.
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
שלח תגובה