לקותי אילן וכולם

פורום יונים פרסיות יעסוק אך ורק בכל הקשור ביונים פרסיות
שלח תגובה
איציק 2800

לקותי אילן וכולם

שליחה על ידי איציק 2800 »

קראתי את מה שנאמר ואני רוצה לציין שהשבוע יזמתי שחה עים אילן מכיוון שקותי נחת בארץ אז כשהיה הבלאגן הוא התקשר אלי ואמר לי "רק נחתתי ליפני כמה שעות וראיתי את הברדק בפורום תן לי יומיים שלושה ואני יתפל בבעיה ויחזור אליך "
קותי עבר יותר מ4 חודשים(ועוד לא חזרת אליי) ועד השבוע שאני התקשרתי לאילן ....אני... ולא ירד לי מהכבוד זה נעשה מבלי שום בקשה או אינטרס אלא מיוזמתי כדי לישר את ההדורים וכדי לשמוע מה נתנו ההם לפורום פה כשאחד מהם מככב אצלכם באתר בפורום אחר איך אומרים "איסטרא בלגינה קיש קיש קריאה"שזה אומר מטבע אחד בקופת צדקה עושה יותר מידי רעש אבל אים הקופה מלאה בקושי אבל בקושי יש רעש
אני היום שומר על פסון בפינה שלי אבל אתם לא מפסיקים ברעש שלכם מה שהיה היה וטוב שניגמר אחרי הכול אני מודה שאין כמו בבית ולחזור להייד פארק זה זכות ועוד להיות ביחד עים שרון וצחי מה יותר טוב מזה שם זה פורום פרסים לתעופה פה התלהבתם מיוני נוי שהועלו ובעצם יריתם לכם ברגליים ומה שנימחק פה יכתב איפה שצריך להכתב בפורום לפרסיות תעופה ולא נוי
ועוד דבר קותי מכול מלמדי הסכלתי והסכלתי היה ממך שיהיה אחווה יונאית ולא אחווה אינטרסית מה שאני לא מצליח להבין מה גרם לך לא להתקשר אליי עד עכשיו אים בפורום אתה משבח את חזרתי להייד פארק למה לא התקשרת עד עכשיו ??
אתה רוצה שאני גם יענה בשבילך.... בשמחה
אים היתה מתקשר איתי היתה מפספס בחור מהטימלרים ששם כול ההשקעה שלכם וכניראה הוא מכניס בוא ניקרא לזה ככה "רייטינג"
והשני כשהיתי איתו כמו אח ביקשתי שיכנס להיות חבר בפורום היה אומר לי "לא בישבילי השטויות האלה"אני רושם את זה מבלי לפגוע באף אחד והלוואי וימצא את היונים שלו כי אחרי הכול היו שם גם יונים שלי
אילן אחרי שדיברתי איתך השבוע נהנתי להזכר כמה לב רחב יש לך למרות שהרמנו את הקול ולמרות כול הסיפור
בכול אופן קותי אני לא כועס עליכם חלילה אני לא "ברוגז"איתכם ההפך הוא הנכון אני אוהב אתכם רק מטבע העולם למדתי שכשאני לא מרוצה אני מתנתק ואני יודע ומתנחם שהבעיה אצלי ולא אצלכם כי אים לא ראיתי הערכה כלפי השעות שישבתי להעלות פה את הענינים אז חזרתי לאיפה שכן היתה הערכה תמיד
צחי בהייד פארק אצלך יש גם דברים בשבילך כנס ותיראה
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

Re: לקותי אילן וכולם

שליחה על ידי קותי »

שלום איציק,בתחילה חשבתי פשוט לא להגיב ,
אך חשוב מאוד להבהיר :
1) יש לי הערכה מיקצועית רבה לידע ולדרך אחזקת היונים שלך,
2)ביקרתי אצליך וקיבלת אותי יפה כמארח בביתך,
3)הבעתי הערכה לפועליך בכמה היזדמנויות ,חלקן בכתב באתר וחלקן במפגש מגדלי היונים הפרסיות
שנערך בביתו של אחיך,
היו לנו גם מספר שיחות מועילות ומעניינות,
אך חשוב לי להבהיר שויכוח או סיכסוך בין אנשים ככל שיהיה צודק או לא אינו מעניין החברים באתר ,לא אכנס להסטוריית השיחה בינינו
לגבי הויכוח שהיה בינך ובין חבר אחר, האתר אינו במה להתנצחויות,אילן ואנוכי בשום פנים לא ניתן יד להכתבת פעולה כזו או אחרת אם אין הדבר ענייני ולכל אחד הזכות החפשית להביע עצמו מיקצועית ולשתף באתר את היונים שלו ואת ניסיונו ,
לא הזכרתי את שמך כי לא רציתי לחזור לפסים אישיים בכתיבתי הקודמת,ןתשובתי כעת נובעת מפתיחת העניין על ידיך,חבל שרגישותיך
היא כה רבה לעצמיך ומתוך כך אתה מעניש את הגולשים שכל כך כמהים לידע העצום שלך וחבל,אותי ואת אילן לא הענשת ואנו גם לא קשורים לסיכסוך שיש לך עם מישיהו,
אני מקווה מכל ליבי שתימצא דרך להשלים עם אותו חבר ובדרכי שלום ולא מתוך כעסים,האתר אינו שותף למערכות היחסים הללו ואין זה מועיל גם
לשאר החברים,שיהיה לך המשך שבוע טוב ושתראה הצלחה בכל אשר תפנה,
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
שלח תגובה