לכל גולשי הפורום (הודעה אחרונה שלי בפורום )

בפורום זה נדון בנושא הטימלר הישראלי
שלח תגובה
בנימין

לכל גולשי הפורום (הודעה אחרונה שלי בפורום )

שליחה על ידי בנימין »

שלום לכל גולשי הפורום אני פורש מאתר הזה לתמיד לא מתאים לי כל המריבות ובלגן שיש פה עירבובים לא עירבובים לונג פייס מעורב או לא מעורב אני מגדל את היונים בשביל הכייף שלי ולא בשביל לריב אם אנשים ולא מתאים לי עוד להשאר פה באתר שכל אחד יגדל מה שהוא
רוצה ויעשה מה שהוא רוצה זה רק תחביב זה לא אומר שאני לא ישתתף במפגשים או תערוכות אבל באתר פה אני לא ישתתף יש לי אתר משלי וכל מי שרוצה יכול לראות את ההודעות שלי פה בקישור שיהיה לכולם יום טוב ולא למחוק את המודעה הזו כמו שמחקו אותה לפנה כמה ימים זה לא יפה

לא למחוק את המודעה שלי כמו שמחקתם אותה לפנה כמה ימים :evil:
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

Re: לכל גולשי הפורום (הודעה אחרונה שלי בפורום )

שליחה על ידי קותי »

שלום בנימין
אתה בוודאי מודע לכך שחזרתי כעת מח"ול ולא ידעתי על מודעה קודמת שלך ומה כתבת בה ,היית איתי בקשר טלפוני בתקופה האחרונה מספר פעמים לא קטן ,אתה בוודאי מבין שקיים כאן ויכוח שהוא לגיטימי ובו דיעות שונות של אנשים שונים ומותר לכל אחד לחשוב אחרת,

אין כאן ריב אם מישהו אינו מסכים איתך על דרך או חולק על דעתיך, יש לך זכויות רבות על ההישגים שהגעת עליהם ועל ההשקעות שעשית בפיתוח היונים שלך ואתה יודע את דעתי הברורה על כך,דיברנו על כך לא מעט,

חבל שאתה בוחר לשבור את הכלים ולצאת מהפורום בו היתה לך במה רחבה שעזרה לך לא מעט לזכות בהכרה על עבודותיך,
ישנם כמה מהלכים אותם עשית ושקוממו אנשים אחרים על היתנהלותך שחרגה מתמימות ועל כעסים שאנשים צברו כנגדיך גם אני יכולתי להגיד כמה מילים על חוסר תמימותיך ובחרתי שלא לעשות זאת.אך יש תמיד יכולת לתקן ולמצא דרכים לשפר את התיקשורת,אתה בוחר לרדת מבמת האתר וזו זכותך המלאה ,אני מאחל לך הצלחה ומקווה שתמצא דרך טובה יותר להיתנהל דרכה, בברכה קותי.
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
נורי

Re: לכל גולשי הפורום (הודעה אחרונה שלי בפורום )

שליחה על ידי נורי »

בנימין אתה חי בסרט קותי העלה אותך למעלה תחזור בך
שלח תגובה