לכול מי שמגדל תעופה

בפורום זה נדון ביוני תעופה שונים ובמיוחד הפופולרים בארצינו
שלח תגובה
ראובן

לכול מי שמגדל תעופה

שליחה על ידי ראובן »

אני יודע שיש הרבה מגדלים שאוהבים תעופה ולא רק פרסים ידוע שיש הרבה חברה שמגדלים קווקזים ועוד זנים של רוסיות וגם טימלרים שנחשבת ליונת תעופה וחוץ מיבנימין אני מאמין שיש עוד כמה שמעיפים אני חושב שזה המקום בישבלכם יהיה מענין לישמוע איך הזנים האלה עפים אתם מוזמנים לכתוב כאן ולעלות חומר
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

Re: לכול מי שמגדל תעופה

שליחה על ידי קותי »

ראובן שלום רב,
תודה על היוזמה ונברך כל מי שישתף ו\או יצטרף,
בכל ענף מדעי אירגוני או רציני אחר, אפשר להיתקדם רק עם נכניס בו סדר ושיטה, ללא זה יהיה קשה להיתרומם ,לפני שנעבור לשלב הבא אנו חייבים קודם כל לעצמינו להוציא את תחרות התעופה הארצית,
אירגונו של אירוע זה לפחות לימד אותנו שכל המתרברבים למיניהם לא סיפקו את הסחורה בשעת המבחן,
אני מבטיח לך שאחרי המרוץ הראשון כל ענף יוני התעופה יתרומם ויביא את המגדלים ואת היונים לרמה הבאה,
כולם יצאו מכך נישכרים ,מתוך כך יהיו עוד נוספים שיהיו מוכנים לקפוץ למיים ,ניראה לי שעוד לא קלטתם את השילוב של מיתחרה נוסף ומקביל מאנגליה ,ידידנו שרון בעונה גשומה ובאנגליה הרחוקה משתתף איתנו במקביל, המירוץ הזה יביא אותנו לשיאים חדשים והופך מידגם זה לתחרות בינלאומית בה יתאפשר בעתיד לצרף עוד מגדלים מרחבי העולם להיצטרף לתחרות התעופה שלנו,,,תחשבו על כך,,,,,
לא סתם נאמר "סוף מעשה במחשבה תחילה",
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
ראובן

שליחה על ידי ראובן »

כנראה שלא הבנתי את מטרת הפורום כאן
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

שליחה על ידי קותי »

ראובן ידידי ,
מטרת הפורום היא להביע דיעות שונות ואחרות וכל יוזמה מבורכת,
וכשמתייחסים לדיעה יתכן והיא שונה מהצפוי וגם היא מבורכת,אין בהכרח לחשוב שדיעה שונה או אחרת היא היתנגדות לדעתיך,דעתיך מכובדת בכל קנה מידה ועולות גם דיעות אחרות וכי זו שונה מדעתיך?
ניתן לעשות הכל ובמקביל וגם למקד נושאים שעל הפרק בימים אלו, אני מבטיח לך שכל נושאי התעופה יעלו אחד אחד, מכל הסוגים וכל המקורות ,החל מיונים מארצות חבר העמים ועד יוני תעופה אמריקאייות כמו דומסטיק פלייט .פנסון רולר ,ברמינגהם רולר אנגליים,טימלרים למיניהם ויוני תעופה פרסיות לצד הטיפלרים האנגליים האירופאיים הגויישים ההונגריים רולר אוריינטלי ושאר מגביהי עוף,
אנא אל תיקח תגובה אחרת כפגיעה כל כולה היא דיעה אז מה?
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
שלח תגובה