יונים פרסיות יפות ועפות וגם גנבות יונים

פורום יונים פרסיות יעסוק אך ורק בכל הקשור ביונים פרסיות
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

יונים פרסיות יפות ועפות וגם גנבות יונים

שליחה על ידי קותי »

שלום למגדלים,

לאחרונה נפרצו מספר שובכים ויונים רבות ניגנבו,לצערינו עד עתה לא ניתפסו הגנבים ובמי שחושדים מעדיפים לא להתעסק,

אנני בא להטיף מוסר לאף אחד ובנתיים עד שיהיה לכך סוף ,והסוף יבוא. אני מציע ומבקש בנתיים לא להקל על הגנבים לחזק ולבנות את השובכים

כך שיקשה על הגנבים לבצע את זממם,העובדה שגונבים היא כי יש בין המגדלים כאלו שקונים סחורה זו ,אז אנא תבדקו היטב ממי באה הסחורה ואל תיקנו מציאות מאלו המציעים סחורה חשודה.

יצא לי לבקר היום אצל חבר מזה שנים רבות שבכוונה לא אזכיר את שמו אם כי שלחתי אותו לא מזמן לבקר את איציק,
הינא אני רואה יונים פרסיות שהן גם יפות וגם עפות ,איזה חלוקת צבעים מדהימה מבוקים בכל הצבעים זנבות לבנים גוף שחור או כחול,זנבות שחורים גוף לבן או זנבות לבנים גוף כחול, טוגים ,שחורים ,לבנים,ספסים קלברינג"ים,דספרים ומה לא פשוט חגיגה אמיתית ,אך מעבר לכל זה תעופה ברמות של דמיון מזרחי כמו שנהוג לספר על היונים שלך פעם,גוף גדול גוף קטן וכולם עפים עמודים חותכים את השמיים והאויר,
פשוט מדהים ,אז מי שאמר שיונה יפה לא עפה יכול לאכול את כובעו החוויה היא מדהימה ונכון שצריך לראותם באויר ואז להחליט אם שוות הן או לא

אבל אני פשוט שמח שניזדמן לי לראותן שוב כמו בילדותי את הלכתי לישון עם חיוך מתוק שאולי פעם יהיו לי יונים שכאלה,

בקיצור יש עוד מגדלים ושווה להכירם,
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
יוספון 123

Re: יונים פרסיות יפות ועפות וגם גנבות יונים

שליחה על ידי יוספון 123 »

בעיר חלם הידועה היה גשר שבור שכל עובר אורח נתקל ונפל מטה ונפצע,לבסוף החליטה הועדה להקים בית חולים למטה.זה המשל הנמשל זה אנחנו בכל פרטי החיים כאן במקרה שלנו זה היונים לא יתכן שאנשים ריקים יבואו ויכנסו לחצרות כבשלהם ויגנבו יונים ויטילו את מוראם על כל הסביבה, אנחנו צריכים להתאחד אפילו כמה חברה ולגדוע את ראש הנחש בכל דרך הכי אכזרית שתהיה,נכון צריך לשמור לחזק אבל עד כאן אנשים לא צריכים לחיות בפרנויה וכולה על יונים בגלל כמה זיבלונאים אשפה של אדם.ויש איסור לפחד מבשר ודם יהיה מי שיהיה רק מאדון העולם האלוקים ברוך הוא מי שאמר והיה העולם,כולנו בסוף נהפכים לתולעים אחרי 120,אז תתאזרו כגבורים ואל תחששו ואל תהססו בכל אופן אני ראשון
איציק 2800

שליחה על ידי איציק 2800 »

בוקר טוב לכולם
יוסיפון אל תידאג בסוף הם ידרכו על זריקת דבש סבלנות היא שם המשחק לא כולם כמוני וכמוך גדלו עים הבני דודים ולכן יש אנשים שמפחדים כששומעים עליהם אנחנו מחכים בצד ומקווים בשבילהם שלא ידרכו אצלינו
יש משפט שאומר "אין אדם הולך לעולמו וחצי תאוותו בידו" כניראה שאת המסר תבין
קותי הבחור ששלחתה אלי אני והוא מכירים מעל 20 שנה רק הוא לא ידע שאני זה ה"ילד" משפירא בחור מגדל ברמה גבוהה
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

שליחה על ידי קותי »

איציק אכן זה נכון,

עופר סיפר לי לאחר ביקורו שהכיר אותך מאוד צעיר ולא ידע שאתה באשדוד,

אך כשפגש בך ניזכר,

לידיעתך הוא מאוד התרשם מרמת הגידול והאימון שלך ונהנה מאוד מהביקור,האמת שהייתי צריך לשאול אותך קודם אם תסכים לביקור אך הנחתי שאם יצלצל לתאם אכן לא תהיה בעיה,
אני מכיר אותו מעך ל30 שנה וזוכר איך התחיל אך אף פעם לא היו לו פשרות בקשר לתעופה על אף שיש חו יונים משורטטות שעפות יפה מאוד,

עיקרון התעופה אצלו מקודש אך אינו מרבה להתערבב כי לרב היונים מספקות לו את ההנאה בתעופתם והכסף אינו שיקול אצלו אלא האהבה לנושא,

שמחתי לשמוע שהוא נהנה אצליך ומקווה שגם אתה נהנית,
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
שלח תגובה