יונים

בפורום זה נדון ביוני תעופה שונים ובמיוחד הפופולרים בארצינו
שלח תגובה
טוני

יונים

שליחה על ידי טוני »

אני מגדל יונים מסוג קינג ומצריות עם מעט ניסיון ומוכן לקבל כל מידע על שני סוגים אלה
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

Re: יונים

שליחה על ידי קותי »

שלום טוני ,
על הקינג יש מידע רב אך כשאתה אומר יונה מצרית עליך לפרש יותר מכיוון שישנן כמה סוגי יונים מצריות ,האם יש ביכולתיך לשלוח באתר תצלום של אלו שבידיך?
לגבי יונת הקינג ישנן מספר תמונות באתר בגיזעי יונים כל שתוכל לראותן ,
יונת הקינג או יונת המלך מוצאה מארה"ב שם טופחה ע"י הכלאה של מספר זנים בינהם הרנט או המלטי והמלטזי אחרי שנות טיפוח רבות הגיעה לצורתה הנוכחית,על היונה להיות מאוזנת ובנוייה כמיתאבק מעוגל מכל צידיו ראשה מפותך וחייב להיות זקוף כאשר ביונה המאוזנת נימצאת העיין בקו אנכי בקו מיקום הרגל על זנבה להיות קצר ושתי כנפיה מונחות מעל זנבה כאשר קצות נוצות האברה כמעט ונוגעות בקצה הזנב,על הגב להיות קצר ורחבועל בית החזה לבלוט קדימה מעבר ללכתף ץבמבט מהצד היונה מצטיינת בקו תחתון רציף ועגול ללא סטייה בליטה או שקע,
אני מבין שכמתחיל אולי לא כל המושגים נהירים לך אך אין לי ספק שעם הזמן והיתמסרותיך לטיפוח גזע זה תלמד זאת באופן ברור,על יונת הקינג לשקול לא יותר מק"ג לזכר וכ-900 גרם לנקבה משקל גדול יותר גורע מאיזון היונה וכך גם משקל מופחת מכך,בקינג קיימים רב הצבעים שמותרים אך מחולקים הם למחלקות צבע בשיפוט בתערוכה,אך הדבר החשוב יותר לפני הצבע הוא המבנה הטיפוסי של יונה זו,
תוכל לחפש גם ברשת האינטרנט ולמצוא מידע רב באנגלית אך אם אינך בקיא בשפה תוכל להוריד תוכנת תירגום ולהבין יותר ,
בהצלחה,
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
סמל אישי של משתמש
אילן
מנהל האתר

שליחה על ידי אילן »

טוני שלום
אתה מגדל את שני הזנים האלה כתחביב או ליונים למאכל
אילן אבקסיס
מנהל אתר יונים בישראל
050-2550101
טוני

שליחה על ידי טוני »

אילן וקותי היי קיבלתי את המידע שלכם אני מגדל את שני הזנים האלה מעל שנתיים אבל בזמן האחרון לפני ההפרדה ביוני הנקבות היו דוגרות על הביצים אבל אחרי 18 או 19 יום הביצים לא היו פוקעות או פוקעת ביצה והשניה שום דבר לשני הזנים התכתבתי עם מישהו בחוייל ולא עזר לי בהרבה בינתיים אני מגדל אותם רק ליופי אולי אם יסתדר עם הביצים אני אחשוב על משהו אחר תתנו כמה ימים אצלם אותם ואראה לכם יש לי בינתיים 6 זוגות קינגים 5 זוגות מצריות סילבר בגלל זה חיפשתי ביצי דמה ומדגרה אם יש לכם עוד מידע אשמח לשמוע או לקרוא תודה טוני
איציק 2800

שליחה על ידי איציק 2800 »

טוני שלום לך אחד השיטות הידועות זה האומנות אני אישית משתמש באומנות הייתי ממליץ לך להביא זוג אומנות כדי ליראות אפה מתחילה הבעיה בקשר ללא בוקעות תרשום תאריך על הביצה ותעקוב אחריה אחרי 18 יום תראה שברים בביצה ביום ה19 תבקע אותה לבד ואת החלק של התחת תשאיר שההורים יוציאו כך אני עושה שנים בגלל שיש לי יונים שהם דם על דם או שהסידן מתוגבר בנקבה והקליפה קשה לבקיע

כך זה אצלי בכול אופן
טוני

שליחה על ידי טוני »

איציק שלום קיבלתי את הרעיון שלך אני מנסה את זה תודה
טוני

שליחה על ידי טוני »

לאילן וקותי ואיציק לפני כחודשים היונים שלי הקינגים וגם הסילברים יש גוזלים כנראה הבעיה של היונים נפתרה
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

שליחה על ידי קותי »

קבל את ברכותינו ,
לעולם אל תתיאש ותצליח,
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
שלח תגובה