חתול על הבוקר...

בפורום זה נדון בנושא הטימלר הישראלי
שלח תגובה
shimon1874@walla.com

חתול על הבוקר...

שליחה על ידי shimon1874@walla.com »

שבוע שעבר אני קם בבוקר לקול נביחות הכלבים יוצא לגינה מרגיע את הכלבים.אני נכנס לשובך לתת ליונים אוכל.אני מסתכל למעלה אני רואה חתול ענק חיה.מסתכל על היונים רואה שהוא עדיין לא נגע באף אחד.עכשיו מה אני עושה איך אני מוציא את החתול החוצה ושלא יברחו היונים.אמרתי אני יפתח את השובך השני יעביר את כל היונים לשם ואז אני יוציא את החתול.אני פותח את השובך השני מנסה להעביר את היונים לשובך מי נכנס לבפנים החתול כמובן.ישר קראתי לאחי איתי שיעזור לי הוא נשאר ליד הדלת כניסה שבמקרא היונים לא יברחו.ואני נכנסתי עים מקל על החתול.הצלחתי להעביר אותו לשובך הראשון.הוא השתולל קפץ ממקום למקום.עד שבסוף הוא קפץ על הרשת קרע אותה ונפל ישר למתלתעות של הזאבה שלי .היא נתנה לו ניעור קטן וישר באנו להפריד .החתול בשארית כוחותיו הצליח לעלות על עץ.ושם נשאר עד הערב.אחרי הכל לכולם שלום גם ליונים גם לחתול גם לכלבים וגם לנו.מה שבטוח החתול הזה לא יבוא שוב.
בנימין

Re: חתול על הבוקר...

שליחה על ידי בנימין »

אצלי זה בכלל גרוע יש לי שכנה שמגדלת חתולים כל פעם שנופלת לי מאחורי הגינה יונה אני רץ לתפוס את היונה ואני רואה שהיא כבר בפה של החתול נפלו לי הרבה יונים טובים שמתפחים מאוד חזק והחתולים תפסו לי אותם ביום שבת אני משחרר את היונים נקבה טימלר שחור נפלה מאחורי הגינה ואצלי הכלב משוחרר בגינה פתחתי את הדלת והכלב שלי רץ אחריי טוב שהוא רץ היה חתול ממש קרוב ליונה ויש לי כלב מטורף טוב שלא נשך לי משהו בחוץ הכלב שלי שומר לי על היונים קשה היונים משוחררים גם הכלב הפעם זה יצא בנס שחכתי שהכלב משוחרר בגינה והוא יצא איתי בחוץ אין מה לעשות זה הטבע לפעמים אני מתצבן אבל גם החתול רוצה לאכול אוכל טוב כמו מיסקי או שחור או סורו ששווה 500 שקל
נערך לאחרונה על ידי בנימין ב ג' יולי 21, 2009 4:06 am, נערך פעם 1 בסך הכל.
בנימין

שליחה על ידי בנימין »

זה הכלב שלי תמיד אני משחרר את היונים ואיתי תמיד הכלב שלא יבוא חתול
קבצים מצורפים
2007416_1235356846_1[1].JPG
2007416_1235356846_1[1].JPG (71.99 KiB) נצפה 2145 פעמים
סמל אישי של משתמש
אילן
מנהל האתר

שליחה על ידי אילן »