הטימלר הישראלי עולה מדריגה

בפורום זה נדון בנושא הטימלר הישראלי
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

הטימלר הישראלי עולה מדריגה

שליחה על ידי קותי »

שלום לכל המגדלים,
אני עדיין תחת ההשראה המדהימה שחוויתי היום,

יצא לי לבקר אצל נורי מעץ אפריים וזה לא סוד שבזמנו הוא מאוד התנגד לדרך שבה ניסיתי לכוון את הגידול,

קיבלתי את הזמנתו אחרי שלא ביקרתי שם כשנתיים ומה רבה היתה ההפתעה שחיכתה לי שם,,,ראיתי מעין התגשמות חלום שבא בעיקבות החזון,

אחרי מאמצים ועבודה רבה הצטברו אצלו מספר יונים כמו שרק יכולתי לחלום,היו ביניהם גוונים וצבעים ,גרביים ראשים ועמידה אלגנטית ומרשימה של יונים ניפלאות,
נכון שלא כולן כאלו,, אך אלו שהגיעו למיצוי אחרי דור שלישי ורביעי ריגשו אותי ביותר,,,צריך לראות בשביל להבין איך זה ניראה,

במקום שאמשיך לנסות לשכנע, הרי ברור שאין טוב ממראה עיניים, לא צריך להבין בשביל לראות תוצאות, לראות איך הוא התגבר על הראש השטוח ואיך הצליח ליישר את המקור ולהוריד את העובי בצוואר שהיה בדורות הראשונים ,,,זה פשוט מקסים,

כדי שתפיקו מהביקור את המכסימום כדאי לתאם קודם ,זאת כדי שנורי יוכל להיות שם,לא צריך יותר להסביר פשוט תלכו לראות,

צריך מישהו שיקח על עצמו לעשות זאת עם המיסקים,,,,,

כשמגדלים ורואים תוצאות שכאלו הכיף והחוויה המיתקבלת הופכת זאת לעולם אחר, נסו לפחות לראות לפני שיהיה מאוחר ולא ניתן יהיה להשיג

טימלר ישראלי ברמות שכאלו,כי אין לי ספק שהמחירים יעלו,, קדימה הביקור אינו עולה כסף ,,, באמת רק לראות,ולחוגי שאפו גדול על האומץ והחזון

להיות ראשון כך גם יוסי עטייה, בואו ותהנו,פשוט לא תאמינו למראה עיניכם,
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
סמל אישי של משתמש
חוגי נחום

Re: הטימלר הישראלי עולה מדריגה

שליחה על ידי חוגי נחום »

שלום רב ,
אכן הטימלר הישראלי עולה מדרגה ,
השתתפתי בתערוכה של המועדון הצפוני במגדל העמק והצגתי ארבעה יונים ,
הצגתי את הצבע האדום , מנוקד , כחול וסורו לשמחתי כולם קיבלו ציונים גבוהים מאוד (שלוש מצוין) והמנוקדת קיבלה את הציון מעולה .
אז אני שמח שההשקעה ארוכת השנים משתלמת ויותר כיף לראות שיש רבים כמוני שמוכנים לטפח את הטימלר הישראלי שלהם..
בנוסף לכך ברצוני להודות להנהלת המועדון הצפוני על אירגון תערוכה מושלמת פשוט חוויה לעיניים , ישר כוח .
בברכה,
חוגי נחום
057-8151086
שלח תגובה