גנבת יונים

פורום יונים פרסיות יעסוק אך ורק בכל הקשור ביונים פרסיות
שלח תגובה
ramifk

גנבת יונים

שליחה על ידי ramifk »

שלום שמי רמי בלחסן ביום שבת שעברה פרצו לי לשובך וגנבו לי יונם פרסיות לא ידעתי שב 2010 עדין גונבים יונים,
מי שניתקל בדומסיות צהובות או זנבות שחורים, בוקים צהוב נא להתקשר לרמי - 0505275095
קבצים מצורפים
תמונות
תמונות
HPIM0838.JPG (98.16 KiB) נצפה 2455 פעמים
איציק 2800

Re: גנבת יונים

שליחה על ידי איציק 2800 »

רמי אני משתתף בצערך ונכון שאתה צודק לצערנו יש הרבה אנשים שחושבים שאים הם יגנבו יהיה להם יונים יותר טובים מי שגונב הוא לא מגדל אלה רעבתן שרעבו לא מגיע לסיפוקו
אני מבטיח שמי שלא יגנוב יראה שהברכה היא ביושר (ליהיות ישר)
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

שליחה על ידי קותי »

שבוע טוב לך רמי, בתקופה האחרונה אנו עדים להתפרצויות לשובכים רבים
וגניבת יונים,יהיו אלו יוני תעופה או יוני נוי, הגנבים אינם בוחלים במאומה,
לאחרונה נעשתה עבודת שטח ע"י חברים המגדלים יונים ואיתרנו את הגנבים בגבול שיטחי הרשות הפלשתינית ,לצערינו הגניבות נעשות בשיתוף יהודים כערבים שאינם בוחלים לגנוב גם אם יגרמו צער רב למגדל אשר השקיע את כספו זמנו וליבו ביונים אלו,
הודענו על כך לגורמי הביטחון ולמישטרה ונישמעו תירוצים מתירוצים שונים שלא יפעילו כח שיסכן את חייו כדי להחזיר את היונים,
אחר כך מתפלאים שאזרחים לוקחים את החוק לידיים ויורים כדי לשמור על חייהם ורכושם,
דבר זה לא יכול להימשך ,יש להקשות על הפורצים שחלקם מאוד מתוחכמים ומנוסים ולא להשאיר שובכים פתוחים עם קירות הניתנים לפריצה בקלות ,להיות ערים וערנים לבקש משכנים לשים לב לחשודים,וכשתופסים מישיהו לדאוג לו שלא יהיה כדאי לו לחזור ולגנוב,
בין החברים עשויים להיות כאלו שיודעים מי הגנבים יש לפתח מערכות מידע ושיתוף פעולה כזה שיאפשר לחברים לאתר את היונים לפני שיעברו
לשטחי הרשות או עזה ויגיעו למדינות המפרץ שם משלמים עבורם סכומים גבוהים ,אך הכי חשוב לא לקנות שום יונה ממקור מפוקפק ואפילו היא יפה אל תאפשרו לשוק הגנבים ךפרוח ,קנו רק יונים מטובעות שיש להם כתובת ,קרוב ל100 יעקובינים ניגנבו מחבר מהרמה והאיכות הגבוהה ביותר
הטבעות הוסרו כדי למנוע זיהוי,קונים רבים ששמעו על הגניבה סרבו לגעת בסחורה זו כי ידעו שהיונים גנובות ,היום זה אנו מחר זה אתה או כל אחד אחר,אנא שתפו פעולה ונמגר תופעה זו ,נכון שחשוב להיות ישר אך גם חשוב להיות פעיל ואיכפתי ולהוקיע את הרע מקירבנו,ולפגוע במי שרוצה לפגוע בנו,
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
זהר דרחני

שליחה על ידי זהר דרחני »

מבעס לישמוע את זה...
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

שליחה על ידי קותי »

זהר ידידי אתה צודק זה מאוד מבאס אך חייבים להיתמודד,
פשוט אין לנו ברירה אחרת, כי כולנו על כוונת הגנבים השפלים הללו,
אני חוזר ואומר,, לא לתת יד לקניית יונים ממקור מפוקפק, קנייה בשוק לפעמים מעניינת אך לרב זה החומר שממנו
רוצים להיפטר ו או סחורה חמה(גנובה)או סתם יונים חולות או ברמה נמוכה,כשהגנבים יבינו שאין שוק ליונים אלו
לא יהיה בשביל מה לגנוב כי בקושי יהיו קונים, לא לשתף פעולה בשום אופן עם אלו שמנסים לשכנע לקנות בזול כי מישיהו שממנו ניגנבה הסחורה כבר איבד את כל הכיף לגדל ורק העצבות ממלאת את ליבו ,בואו נעזור אחד לשני וננקוט פעולה במקום לשבת ולקבל עלינו את הגזירה,
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
אלעד

שליחה על ידי אלעד »

אחד הדברים החשובים הוא לטבע את היונים שלנו, לרשום את המספרים ולהשתדל לקנות רק יונים מטובעות.
יונה ללא טבעת צריכה להיות נמוכת ערך.
איציק 2800

שליחה על ידי איציק 2800 »

.
שלח תגובה