גוזלים 2011

פורום לכל זני יוני הנוי
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
אילן
מנהל האתר

גוזלים 2011

שליחה על ידי אילן »

זוג גוזלים לונג פייס
קבצים מצורפים
Resize of 005.JPG
Resize of 005.JPG (62.27 KiB) נצפה 2695 פעמים
Resize of 003.JPG
Resize of 003.JPG (48.85 KiB) נצפה 2695 פעמים
Resize of 008.JPG
Resize of 008.JPG (46.82 KiB) נצפה 2695 פעמים
אילן אבקסיס
מנהל אתר יונים בישראל
050-2550101
אלעד

Re: גוזלים 2011

שליחה על ידי אלעד »

האכלה ע"י אומנות?
סמל אישי של משתמש
אופק

שליחה על ידי אופק »

איזה חמודיםםם!!! בטח הפרווה שלהם רכה ונעימה על עך שבא לחבק אותם בלילה!
חברה שלי שגרה בגבעתיים מגדלת יונים וגם לה יש גוזלים עכשיו.. מקסימים!! :)
אביטל

שליחה על ידי אביטל »

וואי הם ממש חמודים!!! איך הייתי רוצה גם אני לגדל כמה, אני מתה על ציפורים בכלל ויונים בפרט אבל מלחיץ אותי קצת כי ממה שאני יודעת יונים מעבירות מחלות ...
יש לאחי חבר טוב שלומד איתו לימודי הנדסת חשמל והוא סיפר שכשהם היו קטנים הוא והאחים שלו אבא שלו גידל להם בגינה יונים ואווזים והמון סוגים של ציפורים וחיות בכלל, עד שפעם אחת הוא קיבל מחלה רצינית ולא קלה בגלל היונים ואז הם העיפו את כולם.
כנראה מאוד חשוב לשים לב!
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

שליחה על ידי קותי »

אביטל שלום,

האפשרות לקבל מחלות מיונים ממש קלושות ויש הרבה גורמים אחרים אשר מעבירים מחלות עוד הרבה לפני יונים ,
היה דגש במכתב ששלחת שהיו עוד בע"ח ואז הוסקה המסקנה שזה דווקא מיונים כמו הסיפור שיונים מעבירות טפילים וכינים לבני אדם
שרווח בארצינו הקטנטונת במשך שנים ,רב המחלות והטפילים שפוגעות ביונים אינם עוברים לבני אדם ואם כבר קרה משיהו הרי שהאשמה העיקרית היא באדם ולא בבע"הח שברשותו כי רמת הניקיון וההיגיינה שואפות ל-0-ואז סביבת בעה"ח עצמם מזוהמת וזה מקור להתפתחות גורמי מחלה כמו כל איזור המזוהם ושאינו מטופל מהווה מוקד משיכה לזבובים יתושים עכברים ונחשים והצתברות של גורמי מחלה ,חבל שהמספר על המחלה אינו זוכר את שם המחלה כי אז היה אפשרי להתייחס לדבר ספציפית ,יש לנו אלפי מגדלי יונים בארץ אשר מוצאים מרגוע והנאה צרופה בגידול יונים ושומרים על רמת ניקיון נאותה וכך משיגים רמת עניין מרגוע והנאה מהיונים שלהם ועל אף שמידי פעם יונים חולות אין הדבר פוגע באדם ולכן חשוב לראות את הנושא בפרופורציה הראויה,
יונים אינן גורמות למחלות אצל האדם ,אלא האדם שאינו דואג לסביבה נקייה הוא הגורם העיקרי,הוכח כברבכמה מחקרים ופורסם בכתבי עת שאפילו שפעת העופות אינה עוברת ע"י יונים,
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
שלח תגובה