ביקור אצל זהר דרחני

פורום יונים פרסיות יעסוק אך ורק בכל הקשור ביונים פרסיות
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

ביקור אצל זהר דרחני

שליחה על ידי קותי »

לכל החברים שלום ושנה טובה,
ניזדמן לי היום חלון זמן לביקורים אותו ניצלתי כדי לבקר את זהר,האמת היא שלא ידעתי למה לצפות,
לשמחתי ממש הופתעתי לטובה מאדם יסודי המגדל יוני תעופה פרסיות על בסיס טוב,
כל היונים ניראו במצב גופני מעולה נקיות שובכים מבריקים ממש הנאה אסטתית,
היתה סיבה מאחורי ביקורי שבוודאי גם חלק מכם שם לב אליה באתר ואני מתכוון לתיכתובת של איציק וזהר מלאי העקיצות ההדדיות,
אז מה היה לנו שם, "תגלית" שני הברנשים הנ"ל בכלל מאוהבים הם חברים טובים ורגילים להיסטלבט אחד על השני,
ורבה היתה הפתעתי כשגיליתי " שהטנקים" של זהר" והחוחיות" של איציק כפי שתועד באתר זה מספר פעמים הם כמעט באותו הגודל,
לזה יש גדולים יותר ופחות וכך גם לזה,מסתבר שכמה שעות לפני ביקורי היתארח איציק אצל זהר והחברות פורחת בינהם,
אז די מספיק עם ההקנטות אל תעשו לנו פוזה של לוחמי חרות, שניכם מוכשרים ויודעים את העבודה כל אחד צריך מכם צריך ליטוש בתחומים מסויימים,נהניתי לראות באמת סוקים יפים של נקבה הרצליאנית עם זכר מעפולה של פיני אך הצאצאים רבותי נהדרים,
היו כמובן עוד יונים מרשימות ושוחחנו על נושאי גידול שונים והיה מעניין וקפה וכיבוד וכיף לשבת עם יונאים שאוהבים את שהם עושים
ובעיקר שמפרגנים לאחרים, תודה לך זהר על קבלת האורחים, נהניתי מאוד,
אגב קבענו סופית שהמפגש הבא של מגדלי היונים הפרסיות יהיה אצל זהר , תאריך סופי בקרוב,
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
איציק 2800

Re: ביקור אצל זהר דרחני

שליחה על ידי איציק 2800 »

מי חבר שלו מי רוצה ליהיות חבר של תימני שחושב שיש לו יונים פרסים עלק לגבי הזכר מעפולה אים לא שמת לב שיש לו שפיצים בכנפים לכיוון עצם החזה כמו ניקולאבסקים קותי אני ממש מתפלא עליך שופט יונים עולמי ?????
בסך הכול הייתי באזור והיה שווה ליקפוץ לשניצל בטוטו ווינר המטר על מטר השניצל היה סוף ובימיוחד ששילמו עלי ועוד תימנים יאלה כמה הרווחתי היום פששששששששששש
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

שליחה על ידי קותי »

אין בעיה איציק תמשיך להיסטלבט,
אני מבין אותך, כי גם אני במקומך הייתי מקנא שאין לי זכר כזה שמעורב על ניקולייבסקי,
אין לי כוונה להיתמודד איתך בשיפוט ובכל זאת נולדתי שלא באשמתי כמה שנים לפניך ולכן מתוך דרך ארץ
אשתדל לרדת מהעץ ,
מאחל לך גמר חתימה טובה,
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
זהר דרחני

שליחה על ידי זהר דרחני »

לקותי...שמחתי שקפצתה לבקר...היה נחמד לשמוע רעיונות מימך...לגבי העצה שנתתה לי...זה היה אצלי לאורך זמן יושב ברואש וכניראה
ובזמן הקרוב זה יתממש...ב"ה...ושוב שמחתי על הביקור
ולאיציק הגדול...שמחתי מאוד שקפצתה לבקר...אני יודע שאתה אוהב אותי...זה הדדי...היה סבבה לשבת לדבר על היונים...יכולתי לשבת איתך
עוד שבוע שלם ולדבר על היונים...מה שהכי חשוב זה שהשניצל היה טעים...בפעם הבאה שוארמה עלי...................לא לא עליך...חחחחח
שלח תגובה