בוקר טוב חברה ניסו ״סורו״

פורום יונים פרסיות יעסוק אך ורק בכל הקשור ביונים פרסיות
שלח תגובה
איציק 2800

בוקר טוב חברה ניסו ״סורו״

שליחה על ידי איציק 2800 »

בוקר טוב לכולם ליפני שבוע בערך שלחתי לניסו טוג סורו רציתי שתעלה את התמונה שלו כי אני לא מצליח להעלות אים תוכל להעלות ת׳תמונה אנו נישמח או מישהו אחר שאני יכול לישלוח לו והוא יעלה מה טוב
אני כאות התחלה רוצה שנילמד ביחד סורו מהוא לכול המובנים אים יש למישהוא כול סוג של סורו בבקשה העלו את התמונות כך שנדע מה מי מה ולמה ונדחדש במידע לגבי נושא זה ( לפי דעתי ) המטרה שכשניכנסים לפורום יונים פרסיות תיהינה שורה של נעצים כגון
״ דספר״ מהו
״ בוק״ מהו
״לבן ״ מהן
וכך מי שירצה ללכת על גזע מסויים יכנס לאותו אשכול ויהיו לו אים לא את כול הנתונים לפחות את רובם
מקווה שהסברתי נכון שיהיה יום טוב

NISEO

Re: בוקר טוב חברה ניסו ״סורו״

שליחה על ידי NISEO »

הנה :

תמונה
איציק 2800

תודה ניסו על התמונה
כמו שרואים זה על רקע אדום שמעורב אפור צהוב שחור הירוק וסגול בעיקר בשמש וזה רק גיל שנה בערך
כול שנה מתכהה הצבע הבהיר שביניהם וכך גם היופי משתנה למראית העין
אים יש למישהו כול צבע סורו גם אים כול היונה סורו תעלו תמונות כדי שמי שלא מכיר ידע
כמו שכול מי שמכיר בסורו יש מלא סוגים כול סוג על רקע אחר יכול ליהיות שחור חום על רקע כסוף שמתלווים עים עוד צבעים אבל הרקע הוא כסוף (הצבע השולט) מקווה שתבינו ;)
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

שליחה על ידי קותי »

תמונה יפיפיה של יונה פרסית ועוד טוג סורו בגוונים כה מעניינים ,

לא פלא שיש רבים בעולם שנישבים בקסם הצבע והיופי של יונה זו , אלא שעדיין לא מופה לגמרי הגן של הסורו כי הוא מורכב מאוד ולא פעם אין לנו שליטה על התוצאות כמו למשל: מקור שחור ,עיין בהירה או מפוצלת גוונים שונים על רקע נחושת או כסף או כל קבוצת צבעים אחרת,זה גם מה שעושה אותה כה מעניינת. אתגר גדול להתחיל לשלוט בייצור הדגם אותו אתה מתכנן מראש,אמנם יש תוכנת מחשב להשגת ותיכנון צבעי יונים אך בגזעים שונים תכונות הסור מביאות לתוצאות שונות כמו גנים לטאליים(ממתים) או עיוורון וכדומה אז בואו נתחיל בעבודה נירשום ונצלם את התוצאות ויהיה לנו בסיס למידע וניסיון לגדל את שאנו כל כך רוצים.

יש בוק סורו , סורו עם זנב לבן וסורו שלם על גווניו. סורו מלכותי עם גלימה , אני יודע שלמשה דנילוב יש סןרן עם זנב לבן ,אלעד מה קורה אצליך בגווני הסורו ,

איציק שפו גדול ליונה שלך ושצילמת ושפו גם לניסו שיודע איך להעלות את התמונות. קדימה חברים בואו וניצבע את האתר במשך החודש ביונים פרסיות צבעוניות,אחר כך נדון איך ליצר גוונים שיש לנו עניין בהם, אגב איך היונה הזו עפה איציק?
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
איציק 2800

קותי תודה על הקומפלימנטים
איך היונה עפה??
את היונה בניתי מדם של תעופה ולא יופי (ויצא יפה מידי )
קיבלתי בעצם הכול ביונה אחת
האחים שלו שיצאו לא משהו ביופי הוצאתי לתעופה בכבר בנוצה רביעית התוצאות לא איחרו לבוא
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

שליחה על ידי קותי »

מכיוון שהיונה הפרסית גזעית היא , גזע מוגדר כבעל חיים מסויים בעל תכונות מוגדרות אשר מסוגל להעביר את

אותן התכונות לצאצאיו, תכונות מסויימות מאוד מורכבות הן, לכן כעת צריך לקחת את האתגר לידיים ולבנות להקה שכזו

למען הדורות הבאים , וזה ממש לא קל,אני מאוד הייתי שמח לראות להקה שלמה באיכות וביופי הזה,אני אפילו מתקשה לחלום שיהיה לי כזה מזל אבל יש כאלו שעושים ניפלאות בגידול וזוהי אחת הדוגמאות,

שבת שלום ומבורך,
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
שלח תגובה