איציק

פורום יונים פרסיות יעסוק אך ורק בכל הקשור ביונים פרסיות
שלח תגובה
יוספון 123

איציק

שליחה על ידי יוספון 123 »

איציק שבוע טוב שחרר קצת מידע על הבלאנים למה אני יותר מדי מבסוט מהם, ובזמנו שדיברנו אמרת לי שאתה לא מתעסק איתם,אגב איציק לחברה שמסביבי אני תמיד אומר הרבה חומר וידע ביונה הפרסית לקחתי מאיציק ,
איציק 2800

Re: איציק

שליחה על ידי איציק 2800 »

יוסיפן צהריים טובים לך

הבלאנים הם יוני תעופה שבנה אותם אדם דגול ומגדל ידוע ובעיקר היה לו יוני תעופה כמובן פרסים
הוא יצר יונה מדהימה ביכולת בתעופה שלה הבלאנים פעם היו בין היונים המובילים בתעופה ומה שקרה עים הזמן גילינו שליונה הזאת יש חיסרון מאוד גדול שהוא ההחלפת הנוצות (ה10 נוצות)הבלאנים זורקים שניים בכול פעם בימקום אחד מה שמביא אותה להגבלה בנוצות האחרונות זאת אומרת כשיונה ממוצעת תיהיה בנוצה 6 הבלאני יהיה 7-8 מה שמגביל אותה לתת תעופה בכול פעם שתעיף אז מגדלים למינהם לקחו את הבלאנים ועירבבו אותם על גאספרים או קאלי ברנג'ים מה שנותן לך ראשים כסופים בדרך כלל הבלאנים של פעם היו חום פסים כמו אפור פסים היום הם כבר עים בטן לבנה ראש וכנפיים אפורים המגדלים בארץ אהבו את היונים שיצאו להם והמשיכו עוד ועוד דור מה שהיום ניהיה זה שליונה כסופה קוראים בלאנים אתה מבין???
אצלך אני לא יודע מה זה מבסוט מהם כי איננו מכירים אבל כול מי שהיה אצלי והייתי אצלו אח"כ הפך עור כמו נחש וירד מהגזע הזה כולל דרחני שהיה מספר שיש לו בלאני טנק קטלני היום כול היונים שלו בכפול מכול עונה כבר אין לו בלאנים למה????הוא כבר יקרא ויסביר

ההנחה שלי שיש לך מרצדס ביד אל תיתפשר על פולקסווגן (בלאנים)
זהר דרחני

שליחה על ידי זהר דרחני »

לאיציק...למה אתה מדבר בשמי...עשיתי בעונה שעברה 3 זוגות בלנים...2 זוגות כסופים...וזוג בלנים עים פסים...יפים יפים וגם עפים...
לא 8 שעות ולא 11.45 שעות כמו היונים שלך...אבל עפים כ 3 שעות לערך...
איציק הדוגמא שנתתה עים המרצדס והפולסווגן...לא טובה למה לא זה ולא זה יש לך...אתה נוסיע עים טנדר טרנטא וחושב שאתה נוסיע במרצדס
כמו עים היונים שלך בדיוק...אתה חושב שהיונים שלך זה מרצדס...אבל הם טרנטא...אל תיתרברב יותר מידי...יונים מדברים בשמיים
איציק 2800

שליחה על ידי איציק 2800 »

זהר אני נוסע על הונדה 92 סיוויק ואתה עים החלודה בי 4 שלך גם פה אני מזמין אותך לתחרות וגם כאן תיראה ותיווחך לדעת שלמישקל וגודל יש תמיד חסרונות כשהיו לי רכבים עים 300hp (אני לא מצפה שתבין את האותיות באנגלית אבל זה כוח סוס) אתה היתה אאאאאאאאעזוב נו אני ינסה לעלות תמונה
יש אצלך בלאני חום עים פסים בלי בטן לבנה??
מתי אני בא ליראות אצלך תעופה יותר משעה מהבלאני הזה ????
זהר תראה היונים שלי הוכיחו שכשהגיעו לנקודה(וגם בפעם שלא עלו נקודה) לא נפלו מה3 שעות לא הראשון בכול אופן את זה ראית בעיניים ולא העפתי 4 יונים כמוך אלה העפתי 16 יונים בערך כשהלכת אחרי 3 וחצי שעות עוד 7 היו באויר כש5 מהם היו עוד בנקודות החום היה בצל 35 מעלות ואני בעצמי לא ציפיתי לתוצאות כאלה ביום כזה להזכירך החום הוא זה שסילק את כולם לא אני או החוסר תעופה אז חדל ברברת וקשקשת
אהההה אני יכול להוכיח תמיד כול מילה שלי ברזל מה שאתה לא חחחחחחחחחחח"תימני" ועוד הפעם זה מספיק
שלח תגובה