החיפוש הניב 1441 תוצאות

על ידי קותי
ה' מאי 14, 2009 4:23 pm
פורום: פורום יוני תעופה שונות
נושא: יוני תעופה בכלובי תצוגה,
תגובות: 3
צפיות: 2112

Re: יוני תעופה בכלובי תצוגה,

צחי ושרון ידידי, קיבלתי את השגותיכם וגישתכם לעניין ואני מכבד זאת לחלוטין, בלי קשר לתוצאות אני חושב שהנושא שווה דיון מיקצועי באותה הרמה המכובדת אשר בה נימקתם את השגותיכם,גם אילן ואנוכי מכבדים מאוד את דרך פעילותכם והשיג והשיח שביננו לעולם יהיה לטובת העניין. ניראה לי לשלפחות בשלב זה אילן ואני ניתמקד בח...
על ידי קותי
ה' מאי 14, 2009 2:29 am
נושא: יוני תעופה בכלובי תצוגה,
צפיות: 2112

יוני תעופה בכלובי תצוגה,

שלום לידידנו מגדלי הפרסיות, קראתי בעיון תגובות של חברים בפורום המעניין של מגדלי היונים הפרסיות בראשותם של שרון וצחי, אילן ואנוכי נהיה מוכנים לשתף פעולה בכל פעילות יונים שהיא אשר עשוייה לקדם את ענף יוני התעופה הפרסיות, איננו מבקשים כל תמורה שהיא,עצם הפעילות היא הברכה, אין לנו חלילה כוונה להמעיט מערך ...
על ידי קותי
ה' מאי 14, 2009 1:30 am
פורום: פורום הטימלר הישראלי
נושא: קצת לישטוף את הנשמה.
תגובות: 13
צפיות: 5325

Re: קצת לישטוף את הנשמה.

ניר תודה,
מקבל את הזמנתיך בשמחה,
אשתדל לתאם בסוף שבוע הבא לכשאחזור מנסיעתי,
יתכן שאביא את נורי איתי ואחר כך ניסע לבקר את בנימין,
אני משוכנע שאראה שינוי מפעם שעברה,כל הכבוד על ההתקדמות.
על ידי קותי
ה' מאי 14, 2009 1:16 am
נושא: תמונה של טימלר שחור
תגובות: 4
צפיות: 2304

Re: תמונה של טימלר שחור

בנימין שלום. אין ספק ששיפרת הרבה את איכות תמונותיך, הנוצות ברגלי הנקבה הצעירה טובות יותר מהזכר הבוגר, בחוזק ,במיקום ובצורה שים לב גם לאצבעות הקידמיות ,שתי התמונות טובות מאוד בהצגת גופן של יונים איכותיות אלו, כל אחד היה שמח להחזיק אותן בשובך שלו(אני מיתכוון ליונים לא לתמונות), כל הכבוד המשך בדרכיך ות...
על ידי קותי
ג' מאי 12, 2009 11:37 pm

ניר לילה טוב .
כל הכבוד שיחקת אותה ,
קודם הבאת טעימה קטנה ואחר כך את כל הארוחה,
יש בינהם פרטים יפים ומעניינים,
איפה הן נימצאות?
על ידי קותי
ג' מאי 12, 2009 9:33 pm

ניר ידידי שלום . תודה על התמונה, את הנשמה שטפת אך פרטים לא נתת, אנא צלם את כל גוף היונה מהצד ומקרוב ,כדי שניראה פרטים ולא רק קבוצת יונים לבנות, אני משוכנע שכוונתיך הכי טובה , אך אנו , מבקשים ללמוד יותר על איכות היונים וזה ניתן רק כאשר מצלמים יותר מקרוב, כך גם כולנו נשכיל ונילמד, תודה לך על ההבנה ועל...
על ידי קותי
ב' מאי 11, 2009 2:56 pm
נושא: חשיבותן של נוצות הרגליים בטימלר הישראלי(מבנה ואורך)
תגובות: 1
צפיות: 1679

חשיבותן של נוצות הרגליים בטימלר הישראלי(מבנה ואורך)

למגדלים שלום , בין יתר התכונות האופייניות של הטימלר הישראלי עלינו להישתדל לגדל יונים עם נוצות הגרב שברגליים במבנה ישר, כלומר נוצות ישרות,זאת מהסיבה שלרב נוצות אלו עבות יותר וגם חזקות יותר, נוצה חזקה נוטה להישבר פחות מהנוצות הדקות והמעוגלות. מכיוון שכאשר ליונה נוצות חזקות וארוכות ברגליים מיתקשה היא ב...
על ידי קותי
ב' מאי 11, 2009 2:46 pm
פורום: פורום כללי
נושא: זיווג בתוך המשפחה
צפיות: 2633

Re: זיווג בתוך המשפחה

דני שאל כאוות נפשיך ומי שיוכל יענה. לעניין עצמו ,,,,מקובלות שלוש שיטות עיקריות, האחת :,,להכליא יונים מאותו הגזע אך ללא קירבת דם כלשהיא במקרה זה ניתן להעריך ללא וודאות מה תהה התוצאה כי לא ידוע לנו מה מכילה מבחינה גנטית כל יונה . אנו מצפים שהדמיון החיצוני באותו הגזע יאפשר לנו לקבל תוצאות טובות , במקרה...
על ידי קותי
א' מאי 10, 2009 9:10 pm
נושא: יוני התעופה
צפיות: 4233

Re: יוני התעופה

שלום צחי.
לבקשתיך אברהם ברנע גר בכרכור ליד פרדס חנה,
מס הטלפון שלו הוא:052-8998977
ברוך בואך לאתר יונים בישראל,
על ידי קותי
א' מאי 10, 2009 8:41 pm
נושא: כולנו פה ביכדי לעזור וליתמוך
צפיות: 2353

Re: כולנו פה ביכדי לעזור וליתמוך

איציק אחינו ערב טוב. כדי להגיע למפגש עלינו לדעת שהוא קיים,אם מישיהו מהמארגנים רוצה שנגיע אז קודם כל שיזמין בעוד מועד ונעשה כל מאמץ בכדי להגיע, שמענו על המיפגש רק דברים טובים וכל הכבוד על היוזמה ,השולחן הפתוח והלב החם, פעולות כאלו אשר יזמתם באמת יכולים לקדם רבות את הענף שלא לדבר על קידום היונים הפרסי...