החיפוש הניב 1441 תוצאות

על ידי קותי
ש' מאי 23, 2009 10:16 pm
פורום: פורום יוני תעופה שונות
נושא: ביקור אצל איציק באשדוד
תגובות: 3
צפיות: 2214

ביקור אצל איציק באשדוד

קשה היה לא להיתפעל מהמסירות של איציק ליונים הפרסיות שלו. ביום שישי נורי ואנוכי נסענו לבקר מגדלים באשדוד ובדרכנו לבנימין זכינו לבקר את איציק, הבחור פיתח שיטה מיוחדת להפרדת היונים מהשכנים ועד שלא סידר את הסולם המתכתי המיוחד לא יכולנו לטפס למעלה, כשעלינו לעליית הגג המכוסה ברעפים המשכנו לפתח מיוחד שיצא ...
על ידי קותי
ש' מאי 23, 2009 2:43 pm
נושא: תחרויות תעופה מתיאוריה למעשה
תגובות: 12
צפיות: 6082

Re: תחרויות תעופה מתיאוריה למעשה

ראובן ודובב ידידי, כמו שאמרתי בתחילה צריך להתחיל במשיהו, אין לי כל בעיה לקבל את השגותיכם העיקר שנימצא דרך מעשית להתחיל בפעילות וממש לא משנה לי מי יקבע כללים לעניין , העיקר שנעבור מדפוסי דיבורים לשלב המעשה , דובב אפשר להתחיל עם קיט של שלושה ואז אתה מקטין בהשוואה את יכולת המיון של עצמיך זאת על אף שאתה...
על ידי קותי
ש' מאי 23, 2009 11:38 am
פורום: פורום כללי
נושא: מפגש מגדלי יוני נוי גזעיות
תגובות: 0
צפיות: 1135

מפגש מגדלי יוני נוי גזעיות

למגדלים שלום, קיימת מידי פעם כמיהה למשיהו אחר ממה שיש עד היום ,אני עוקב אחרי המגדלים ורואה אותם נוסעים לשוק בכפר קאסם רק בכדי לספוג את האוירה ולהיפגש עם מגדלים אחרים, בצעירותי נהגנו להיפגש כל יום שישי בבית קפה באיזור תל-אביב ,בניו יורק עושים זאת כל שבוע בכמה מקומות מוסכמים ושם כבר מתחלקים המגדלים לק...
על ידי קותי
ש' מאי 23, 2009 10:26 am

שלום לכם ראובן חוגי דובב וכל שאר החברים, ניראה לי שאתם לוקחים זאת ברצינות רבה וכל הכבוד ,חשוב שתבינו שזה ספורט ואין מה לפחד . בכל תחרות יש רק מקום ראשון אחד,ויכולים לזכות בו רק אלו שמשתתפים, כדי לעודד למוטיבציה אנו מחלקים 3 פרסים לשלושת המקומות הראשונים, כל השיטה נועדה לפשט את המשחק,, הדבר החשוב ביו...
על ידי קותי
ש' מאי 23, 2009 6:13 am

דובב שבת שלום, אם מחפשים סיבות למה לא לבצע משיהו תמיד ניתן לעשות זאת. זוהיא גם הסיבה שעד היום לא נעשה שום דבר בנושא, גם אני מודע לכל הסיבות שהעלית ועדיין לא נימצאה דרך טובה יותר ,בכל העולם מעיפים יונים ומתחרים כאשר הכוונה היא לעסוק בספורט וליצור עניין, גם במירוצים של יוני דואר המתקיימים אלפי פעמים ב...
על ידי קותי
ו' מאי 22, 2009 7:56 pm
פורום: פורום הטימלר הישראלי
נושא: ביקור אצל מגדלים ביום שישי
תגובות: 3
צפיות: 2370

ביקור אצל מגדלים ביום שישי

נורי ואנוכי החלטנו להקדיש מעט מזמננו לבקר אצל מגדלים כדי להיתרשם מרמת הגידול ולקבל תמונה לגבי איכות היונים והגידול שיש לנו בארץ כיום, בכל פעם בכוונתינו לנסוע למקום אחר, להחליף דיעות ,לחלוק מניסיוננו וללמוד מניסיונם של מגדלים אחרים, היום ביקרנו את אחד המגדלים הצעירים בארץ שרובכם מכירים והוא בנימין, ש...
על ידי קותי
ו' מאי 22, 2009 7:15 pm

תחרויות תעופה מתיאוריה למעשה

לכל החברים המגדלים יונים פרסיות שלום. אז זהו זה, חזרתי מחו"ל וכמו שהיבטחתי אני מוכן לפעולה כדי להפוך את הסיפורים למעשים, ביקרתי היום אצל איציק באשדוד רק בכדי לטעום את רמת המוכנות והרצון וגיבשתי תכנית פעולה, מכיוון שקיימת מחלוקת בנושא תצוגת היונים, אך אין מחלוקת בנושא התעופה, נלך תחילה לכיוון בו...
על ידי קותי
ד' מאי 20, 2009 9:02 pm
פורום: פורום יונים מיזרח תיכוניות
נושא: סימנים וצורות לביירותים שאנו מגדלים.
תגובות: 10
צפיות: 6465

Re: סימנים וצורות לביירותים שאנו מגדלים.

איהב שלום , קראתי בעיון את הדרך בה אתה רואה את היונה הביירותית,כדי שנוכל כולנו ללמוד הייתי מבקש שתצלם לנו תמונת ראש המייצגת לדעתיך את הראש האידיאלי, כל זאת מכיוון שבצילומים הקודמים שהעלית לא ניתן להבחין היטב בפימה מפותחת , כמו כן תן קצת הסבר יותר מוחשי על תכונת "המעקוף" (מילה שעדיין לא למד...
על ידי קותי
ד' מאי 20, 2009 2:59 am

Re: סימנים וצורות לביירותים שאנו מגדלים.

איהב שלום , תודה על תגובתיך המלומדת, מכיוון שאנו מעלים את הנושא לדיון ,הרי שלא למטרת ויכוח אנו חותרים אלא ללימוד הנושא ונישאל את עצמינו מס שאלות מהותיות, 1)האם אנו מטפחים יונה גזעית ? 2) מה היא יונה גזעית? 3)איך היא צריכה להיראות? ברגע שנענה על שאלות אלו יהיה לנו קל יותר לדעת את הכיוון שעלינו לבחור,...
על ידי קותי
ה' מאי 14, 2009 4:45 pm

סימנים וצורות לביירותים שאנו מגדלים.

שלום לכל חובבי הביירותים, לאחרונה ניראה שכולם מחפשים את הדרך הנכונה כדי להגיע ליונים הטובות ביותר, הבילבול שנוצר הוא נובע מחוסר אחידות וגישה כוללנית לנושא, הדבר מיתבטא בריבוי טיפוסים צורות וצבעים, ניראה לי שהמטרה שלנו צריכה להיות קודם כל בהסכמה כללית על איך צריכה היונה להיראות, נכון הוא שלכל אחד מאי...