החיפוש הניב 120 תוצאות

על ידי ראובן
ו' נובמבר 13, 2009 3:09 pm
פורום: פורום יוני תעופה שונות
נושא: עוד 7 דקות -3 שעות
תגובות: 9
צפיות: 4408

Re: עוד 7 דקות -3 שעות

צחי אולי שלוש שעות אבל על הפנים תעופה נמוכה כשחלק יורדים עולים לא בטוח בוודאות שהם כל הזמן היו בשמיים אתה מבין לה אני מתכוון זה לא הידבקות שאתה יכול לסמוך על גובה קבוע ורצוף בקשר לעירבוב תעופה אני מאוד משתדל לא לערבב אבל כשהזמן קצוב ויש חור בין העננים כשהקיט היה בגובה רב הייתי חייב לבדוק כמה פרסים א...
על ידי ראובן
ו' נובמבר 13, 2009 2:21 pm
פורום: פורום יונים מיזרח תיכוניות
נושא: מפגש נהדר של מגדלי יונים מזרח תיכוניות אצל וולטר בנווה שלום
תגובות: 18
צפיות: 9327

Re: מפגש נהדר של מגדלי יונים מזרח תיכוניות אצל וולטר בנווה שלום

אחלה יכוח מענין רק חבל שלא שמתם תמונות של היונים כדי שנבין במה מדובר
על ידי ראובן
ו' נובמבר 13, 2009 1:50 pm
נושא: עוד 7 דקות -3 שעות
תגובות: 9
צפיות: 4408

Re: עוד 7 דקות -3 שעות

צחי סחטיין על הדיווחים. אני העפתי 5 טיפלרים בשעה 7.30 עלו יפה המשיכו גם כשירד מבול ב9 הפסיק קצת הגשם העלתי גם כמה פרסים שתי הלהקות התחברו ואז התחרבש לי המעוף אחרי חצי שעה כולם ירדו גם ב14.00 ניסיתי פרסים עפים עד עכשיו אבל בגובה בינוני. אני מאוכזב הרבה זמן אני לא מקבל תעופה רצינית הבעיה שתמיד כשיש לי...
על ידי ראובן
ג' נובמבר 10, 2009 7:14 pm
פורום: פורום כללי
נושא: האם ליונים יש שפה משלהם ?
תגובות: 12
צפיות: 5989

Re: האם ליונים יש שפה משלהם ?

יש עוד הרבה דברים מופלאים ביונים יש להם איזה חוש שמקסים אותי כל פעם מחדש כשאני נכנס לשובך במטרה לתפוס יונה מסוימת היא ישר קולטת שאני מתבית עליה יונים אחרות כמעט שלא זזות ורק היונה הרצויה מתחילה בניסיונות התחמקות, עוד משהו .אם משהו זר נכנס איתי לשובך והוצאתי יונים לתעופה הם ישארו אותו לילה בחוץ ויסרב...
על ידי ראובן
ג' נובמבר 10, 2009 6:04 pm
נושא: בואו ונתחיל ללמוד טיפלרים,
צפיות: 6333

Re: בואו ונתחיל ללמוד טיפלרים,

יופי צחי תן כאן את הדברים שאתה יודע . אחי אני לא בטוח אם יש עוד אחד כמוך שחקר על הטיפלר
על ידי ראובן
ג' נובמבר 03, 2009 4:16 pm
נושא: הטיפלרים בשלבי איחוד וטיפוח,
צפיות: 5752

Re: הטיפלרים בשלבי איחוד וטיפוח,

וזה תעופה של טיפלרים
על ידי ראובן
ג' נובמבר 03, 2009 4:00 pm

וזה פרסי טיפוסי ללא צ'ופ שקצת דומה
על ידי ראובן
ג' נובמבר 03, 2009 3:54 pm

אלעד הטיפלר זו יונה קטנה וחמודה חכמה עם יכולת תעופה מטורפת רוב התעופה שלהם היא בגובה בינוני יש ימים שהם עולים גם לנקודות ולהעלמיות התעופה היא ברדיוס קטן מעל השובך תמיד כשמרימים את הראש אתה מוצא אותם, לא מתהפכים, ההבדל העיקרי משאר יוני התעופה שהטיפלר נולד עם יכולת תעופה מובנת מגיל צעיר ללא כל אימון מ...
על ידי ראובן
ב' נובמבר 02, 2009 5:54 pm

קותי שמחתי לפגוש את הצ'כים מקרוב. האהבתי מאוד את התוכנית ,ב"ה נפעל יחד לפיה ונגיע לחומר מעולה שיהיה הטופ של הטופ של התעופה, אני מאמין שתוך פרק זמן לא ארוך יהיה מספיק חומר מעולה שנוכל להוציא למי שירצה להנות מתעופה רצינית, אני חושב שגם מי שמגדל נוי יכול להחזיק קיט קטן של 3-4 מטוסים שיקרעו את השמי...
על ידי ראובן
ש' אוקטובר 31, 2009 2:50 pm
נושא: שיא ממשי של טיפלר בשמי ארצינו
תגובות: 3
צפיות: 2155

Re: שיא ממשי של טיפלר בשמי ארצינו

או ברוך השם סוף סוף הצלחתי להיתחבר אחרי ים של ניסיונות אילן הציל אותי תודה אילן קותי שבוע טוב הטיפלר המטורף המכונה קרימנל בגלל שטיבעתי אותו בשתי הרגליים, זה ששבר את השיא הוא כנראה זכר ,אני לא הוצאתי אותו לתעופה מהיום שדיברנו הוא מחכה לך לחיבור עם אחת הצ'כיות אני מצרף לינק של הסיפור עם תמונה שלו? htt...