החיפוש הניב 66 תוצאות

על ידי צחי
ה' ספטמבר 17, 2009 3:51 am
פורום: פורום כללי
נושא: תזונה ומיחזור בשובך
תגובות: 23
צפיות: 10805

Re: תזונה ומיחזור בשובך

אילן -זה לא עצלנות כי גידול יונים דורש כידוע לא מעט עבודות שחלקם לא תמיד מתאימות לעצלנים לגרד חרא ונוצות כשכולך מתמלא אבק נוצות בחום של 38 מעלות בצל -לא כל עצלן עושה דובב כשאני הולך לגלוש כל יתר התחביבים נמחקים לי מהראש ואני כול כולי ים שמים וטבע -אתה יודע כמה פעמים הגעתי חזרה הביתה ואמרתי לעצמי -&q...
על ידי צחי
ד' ספטמבר 16, 2009 5:01 am

דובב-דיברתי על חסכנות ולא על קמצנות ;) דבר אחד בטוח וזה שיש לך המון אבל המון זמן חופשי -שיבושם לך ,אני לא זוכר אם אתה נשוי או לא ואם יש לך ילדים או לא -אם כן אתה יודע על מה אני מדבר ואם לא אז אני מאחל לך שתדע אבל קח בחשבון שעם ילדים קטנים לא יהיה לך שום זמן לשרוף נוצות לערבב עם פחם ולשתול בגינה אדמו...
על ידי צחי
ג' ספטמבר 15, 2009 7:14 am

שלום לכולם אני לא שורף נוצות וגורס פחם ולמרות שזה נשמע זול ואמין אני דוגל בענין שכשיש לך תחביב אז הוא גם עולה קצת כסף וזה כסף שכיף להוציא -אין מחיר לאהבה- אני נותן באופן קבוע -גיריט-קנויה שזה חרס אדום גרוס המגיע בצלוחיות חרס -היונים אוהבות את זה מאוד לגבי מלח -בעקבות המלצות מפורום בחו"ל נתתי מל...
על ידי צחי
ד' אוגוסט 26, 2009 7:02 pm
פורום: פורום יוני תעופה שונות
נושא: תמונות ראשונות מהטיפלרים שהגיעו ארצה
תגובות: 7
צפיות: 2944

Re: תמונות ראשונות מהטיפלרים שהגיעו ארצה

קותי אחד הדברים בטיפלרים הוא שבניגוד לזנים אחרים לוקח זמן לקלוט מי זכר ומי נקבה בניגוד לפרסים למשל שבגיל 4 חודשים אין בכלל ספק ,בטיפלרים זה ממש לא ככה -אגב זה אחד הדברים שאני אוהב ביונה הזו שמתאים לי לשכנים וזה שהיא יונה שקטה שלא מגרגרת בלי סוף כל יום כל היום לי היו כאלה שלקח 7 חודשים לוודא שזה זכר/...
על ידי צחי
ג' אוגוסט 25, 2009 7:48 am
פורום: פורום יוני תעופה שונות
נושא: תמונות ראשונות מהטיפלרים שהגיעו ארצה
תגובות: 7
צפיות: 2944

Re: תמונות ראשונות מהטיפלרים שהגיעו ארצה

טיפלרים כמו שרק טיפלרים יכולים להיות
עין פנינה ,אצילות , קטנות וממזריות
אהבתי מאוד -שיהיה המון בהצלחה איתם ונדע רק עוד כארבעה חודשים כשתתחיל להעיף את הצעירים שלהם

אל תפסיק לעדכן מה איתם

בהצלחה
צחי