החיפוש הניב 66 תוצאות

על ידי צחי
ה' פברואר 03, 2011 11:38 am
פורום: פורום יונים פרסיות
נושא: עד לאיזה גובה יכולה להגיע יונה פרסית,
תגובות: 11
צפיות: 6181

Re: עד לאיזה גובה יכולה להגיע יונה פרסית,

היי קותי כל כך חבל שהחומר שאספתי ימים ולילות לא הועבר ונשמר כמו שצריך - בכל אופן הנה הודעה שלי מהעבר בנושא: http://hydepark.hevre.co.il/topic.asp?topic_id=2472665&forum_id=18988 באיזה גובה באמת היונים עפות הנה מה שכותב אחד שמבין ענין בפורום הפרסיות העולמי מאוד מענין - ראובן אתה חייב לתרגם את זה ...
על ידי צחי
ה' דצמבר 23, 2010 6:12 am
נושא: הב"ז הזה כנראה הולך להכריע אותי
תגובות: 2
צפיות: 1790

Re: הב"ז הזה כנראה הולך להכריע אותי

אהלן מלך התעופה אני מעריץ אותך על ההתמדה כשאני יודע כמה משקיעים ואיך זה שהטובים הולכים-מי שאוהב תעופה אמיתית צריך להקריב המון ויש יותר ימים של מפח נפש מאשר ימים של הנאה וזו אחת הסיבות שלדעתי יש מעט מאוד מעיפים כל פעם שאני חושב על להחזיר יונים אז בתור אחד שרק תעופה מענינת אותי ולא נוי בכלל רק מהמחשבה...
על ידי צחי
א' דצמבר 19, 2010 10:08 am
נושא: איין כבוד יותר לאנשים בושה
תגובות: 7
צפיות: 3974

Re: איין כבוד יותר לאנשים בושה

רפי היקר משתתף בצערך על סבך שלא תדעו עוד צער הרבה זמן לא דיברנו ואני לא מצליח לאתר אותך בפלאפון לצערי- לגביי הגנבים לא הבנתי אם הצליחו לגנוב- בכל מקרה אלוהים ישלם להם -זה כל כך עצוב כי אני מאמין שאלה אנשים שהכנסת אליך יותר מפעם אחת ואפילו קיבלו יונים במתנה אם מגדל כמוך שאוהב יונים אהבת נפש ושנסע עד ...
על ידי צחי
ב' נובמבר 22, 2010 9:27 am
נושא: תמונות יונים +שובחים
תגובות: 9
צפיות: 4163

Re: תמונות יונים +שובחים

קותי וישראל אכן געגועים לתחביב ותמיד מחפש יונים בשמיים -אני חייב לציין שכמות הזמן שהשקעתי ביונים ,בשובכים ובאימונים היתה מטורפת ופתאום הזמן הרב הזה התפנה לי לעיסוקים אחרים שאני גם אוהב -מי שתעופה אמיתית היא היא בשבילו עיקר התחביב יודע שללא ההשקעה הזו לא יהיו תוצאות שיא כרגע אני מגדל כנר זכר שקיבלתי ...
על ידי צחי
ג' נובמבר 16, 2010 10:38 am
נושא: תמונות יונים +שובחים
תגובות: 9
צפיות: 4163

Re: תמונות יונים +שובחים

שלום לישראל ולכולם
אחלה יונים ישראל
היונה בתמונה ה-7 שלי נכון?
כל הכבוד על השובכים

מה קורה עם התחרות תעופה?
אחח -מתגעגע ליונים
על ידי צחי
א' אוגוסט 15, 2010 5:58 am
נושא: תמונות מהשובך אחדש +תמונות מתעופה מהבוקר 14.8
תגובות: 14
צפיות: 6868

Re: תמונות מהשובך אחדש +תמונות מתעופה מהבוקר 14.8

וואווי
ישראל שיחקת אותה -יופי של שובך ,בניה נכונה והמקום שיש לך שם -להיט
נוצות יכולות לעוף חופשי בלי לניכנס לסלון וכמות הצורך בניקיון קטנה
אתה צריך רק להיזהר שם מחולדות חתולים וכמובן נחשים-אבל עם האחרונים אתה כבר מנוסה -חחח

שיהיה בהצלחה
על ידי צחי
א' אוגוסט 15, 2010 5:37 am
נושא: קצת תמונות מהיונים שלי
תגובות: 4
צפיות: 2907

Re: קצת תמונות מהיונים שלי

ישראל
מה שלומך איש יקר
יופי של תמונות
הצלחת לפתח שם להקה של טיפלרים נחמדה -חלקם מאוד מוכרים לי- יש להם קשר ליונים שלי?
גם הפרסים נראים טוב- נראים תעופה נטו- יש שם גם צאצאים משלי????
על ידי צחי
ה' אוגוסט 12, 2010 5:47 am
נושא: המפגש בדרום
תגובות: 22
צפיות: 13253

Re: המפגש בדרום

אחחח ראובן ראובן שמתי לב כבר הרבה זמן שיש לה יכולת להעביר תחושות ולהסביר את שעובר עליך בצורה כל כך יפה שפוגעת בכולם בנשמה והמילים תמיד כל כך נכונות ללא ספק אתה אחד האנשים הכי הכי יקרים בענף ובכלל .כזה שגם אם אני יחפש טוב טוב אני לא ימצא בן אדם שלא התחבר אליך בשניה ויעריך אותך על מי שאתה אוהב אותך צחי
על ידי צחי
ה' אוגוסט 12, 2010 5:31 am
נושא: עבור איציק 2008
תגובות: 1
צפיות: 1533

Re: עבור איציק 2008

נראית יונה מענינת מאוד
היו לי כ-5 שדומות לה כמו 2 טיפות מים(לא שהדמיון מעיד על התעופה חלילה) כל החמש עפו פיצוץ כולם נעלמו בשמים ולא חזרו

ספר מה הסיפר איציק?
על ידי צחי
ה' אוגוסט 12, 2010 5:26 am
נושא: ברכות ואיחולים לפורום
תגובות: 0
צפיות: 1395

ברכות ואיחולים לפורום

בסימן טוב ובמזל טוב לכולם אילן כל הכבוד על העברת החומר מהפורום בהייד פארק -אנא ממך יש עוד המון דברים כמו סירטונים מהעולם ודיונים שהגיעו מהפורום העולמי-אני יודע שזה לוקח המון המון זמן לנבור כ5000 הודעות לערך בכדי למצוא מה חשוב ומה פחות -אבל זו שליחות אמיתית -אין לי מילים להביע את הערכתי הגדולה על עשי...