החיפוש הניב 1441 תוצאות

על ידי קותי
ו' יוני 06, 2014 2:35 am
פורום: פורום כללי
נושא: מגדל חדש
תגובות: 5
צפיות: 4468

Re: מגדל חדש

שלום בן האם היית אצל מיכאל בעפולה ?אפרופו קפקנים,

מקווה שתמשיך להנות מהיונים שלך, אחרי הריבוי תוכל למיין לשתי להקות את הכי הטובים ואלו שפחות יעבדו אצליך בריבוי,

בין היונים שהצגת בתצלומים במדור מגדלים ראיתי יונה לבנה עם זנב שחור ונוצות על הרגליים עד האצבעות, איזו יונה היא זו?
על ידי קותי
ה' יוני 05, 2014 9:55 am
פורום: פורום יונים פרסיות
נושא: זנב
צפיות: 4264

Re: זנב

נהוג אצל מגדלים שיש להם יונים שמתהפכות יותר מדי להוריד נוצות בזנב, בתחילה כמה ואף את כולן לפי הצורך, כידוע הזנב משמש את היונה כהגה המכוון את תעופתה וברגע שהיא מוגבלת ,מוגבלת גם ההיתהפכות והיא עשוייה להפחית את הסלטות שהיא עושה, קורה בגזעים המתהפכים יותר מידי שהם מאבדות את השליטה על התעופה ומתרסקות לק...
על ידי קותי
ב' יוני 02, 2014 5:13 pm
נושא: מגדל חדש
צפיות: 4468

Re: מגדל חדש

יש לציין שבן ישראלוב רכש יוני רולר מהיבוא המעולה של דני מובס, הרולרים הללו נחשבים מבין הברמינגהם רולרים לטובים מסוגם, רמת התעופה וההיפוכים שלהם וכן תעופתם בדבוקה כלהקה מגלמת את איכויות התעופה הטובות ביותר שקיימות, חלק מהיונים הגיעו מהולנד ואילו החלק השני מהונגריה, תודה לך שהצטרפת לאתר וכל הכבוד שהשכ...
על ידי קותי
ש' מאי 31, 2014 6:28 pm
פורום: פורום יוני נוי
נושא: גידול יוני נוי לאן
תגובות: 4
צפיות: 3745

Re: גידול יוני נוי לאן

דובב, זה נכון בהחלט שבארצות המפרץ אין בעייה כספית לרכישת יונים וחלק מהיונים המיובאות הגיעו אף לשם, הסעודים והכוויתים אינם זקוקים ליונים מאיתנו אלא אם אלו יונים מאוד מיוחדות , בביקורי הרבים בחול ,פוגש אני לא מעט שליחים של קונים ממדינות המפרץ ןאין להם צורך בתיווך שלנו, לידיעתך ,,,עקב קשיי היבוא לאחרונ...
על ידי קותי
ש' מאי 31, 2014 3:28 pm

Re: גידול יוני נוי לאן

דובב שבוע טוב , תודה על תגובתך, אני מבין את הקשר בין מכירה טובה לערך היונים מבחינה טיפוחית ,אלא שכדי שיהיו יונים ברמה מישהו צריך להבין בכך ומידי יום עוד אנשים לומדים מתוך עיסוקם את מהות הערך הגידולי טיפוחי של היונים תרתי משמע, =ערך יונה כספית וטיפוחית אינו צריך בהכרח להיות דבר שלילי ,או דבר המתנגש א...
על ידי קותי
ש' מאי 31, 2014 8:28 am

גידול יוני נוי לאן

שלום לכם ,ברצוני להעלות סוגייה הקשורה בפעילותכם, לאחרונה חלה האטה מסויימת בענף גידול היונים, הסיבות הן בעיקר העניין שענף זה מייצר והכדאיות לעסוק בו, אקח לדוגמא את היעקובינים , גזע זה ידע עדנה רבה לפני כשנתיים והיה ביקוש גבוה לגזע זה, וכשהביקוש רב כך גם ההיצע והעלייה במחיר , מכיוון שבשנים האחרונות הצ...
על ידי קותי
ש' מאי 31, 2014 8:13 am
פורום: פורום יוני תעופה שונות
נושא: מה חשוב יותר ? שעות רבות או סלטות, עמודים ורחיפה,
תגובות: 1
צפיות: 3208

מה חשוב יותר ? שעות רבות או סלטות, עמודים ורחיפה,

למגדלי יוני התעופה שלום רב, כבר תקופה ארוכה מנקרת במוחי המחשבה של הכיוון הנכון בתעופה, ידוע לנו שגידול יונים הוא תוצר של תרבות הפנאי, תנאי הסביבה, החברותא וההכרה של ההישגים, הייתי שמח לתגובות החברים על סדר העדיפויות בתעופה, האם אנו מסוגלים לעקוב אחרי יוני התעופה שלנו שעות רבות עם העיניים בנקותוץ או ...
על ידי קותי
ה' מאי 29, 2014 6:20 pm
נושא: שינויים באתר
צפיות: 3693

Re: שינויים באתר

שלום לך דובב,אלעד ולכל החברים, אילן ואני הקמנו את האתר לטובת היונאים והמגדלים שבארצינו,בני כל הדתות המיגזרים המיגדרים והגילים, אני אומר זאת מתוך הידיעה מה קורה בפורומים בחול שבהרבה מהם אני משתתף פעיל, רק לידיעתך ,,היתה לנו תקלה שמנעה זמן רב מחברים להירשם לאתר, מאז הקמתו נירשמו כ300 חברים כיום רשומים...
על ידי קותי
ה' מאי 29, 2014 2:27 am
פורום: פורום מכירה וקניה
נושא: למכירה קפקנים
תגובות: 3
צפיות: 3793

Re: למכירה קפקנים

לכל מי שאינו מכיר ,,,,הקפקן הוא אחד מגיזעי הטימלר הרוסיים, הם עפים מצויין ונחשבים לגזע חזק ומרהיב את העיין, לאחרונה נוצרה דרישה מטורפת ושכננו במדינות ערב משלמים עבורם מחירים לא הגיוניים, סוחר יונים בכווית שילם אלפיים יורו לזוג צעירים אותם קנה בשוק באירופה, הם מאכילים מצויין את גוזליהם ומופיעים בשני ...
על ידי קותי
ה' מאי 29, 2014 2:12 am
פורום: פורום יונים פרסיות
נושא: תמונות
צפיות: 3600

Re: תמונות

אלעד ,,,תודה על השיתוף, כיף לראות את הדרך והתהליך שעברת תוך התמדה והתמקדות במטרה, אני רואה אצליך צבעים וגוונים חדשים בכל פעם כשאתה מעלה תצולומים של היונים שלך, הסיני דומסייה שלך מעניינת ומאוד שלימה בחיתוכי הצבע ובחוזק הפיגמנט שלה, האם יש לך כבר כמות כקבוצת גידול או רק פרט בודד ? כפי שהבטחתי לך אביא ...