החיפוש הניב 66 תוצאות

על ידי צחי
ב' יוני 25, 2012 8:52 am
פורום: פורום יוני תעופה שונות
נושא: אנא החזיקו לנו אצבעות בשבת תחרות בינלאומית של טיפלרים ואנו
תגובות: 8
צפיות: 5676

Re: אנא החזיקו לנו אצבעות בשבת תחרות בינלאומית של טיפלרים ו

קותי תודה גם לך צר לי לראות שגם אתה כמוני גילת שאין באמת בארץ מגדלים שתחום התעופה הוא בראש מעייניהם, אם את זוכר שיכנעת אותי בזמנו להתמיד לפעול ובסופו של תהליך אנשים יידבקו בחיידק -העובדות לצערי הענק הוכיחו אחרת תודה על העידוד לחזור לגדל אבל מכיוון שאני יודע במה מדובר כשמדובר על התמקצעות לתעופה בניגו...
על ידי צחי
א' יוני 24, 2012 12:22 pm

ראובן ידידי היקר אכן עבר הרבה זמן אבל מי שגידל באהבה יונים כילד זה תמיד אצלו בנשמה למרות שיש לי כמה תחביבים נוספים ליוני תעופה יש פינה חמה אצלי. לגביי הבזים -אצלי הטיפלרים נטרפו אבל בהשוואה לפרסים הם היו אגוז קשה יותר -אני כל כך מכיר את התיסכול הנוראי הזה של להגיע לקיט מלוטש ומדהים ולאבד אותו ב-2 הע...
על ידי צחי
ג' יוני 19, 2012 12:02 pm

רק עכשיו אני רואה את ההודעה ולא הבנתי למה בשבת נתפסו לי האצבעות בידיים ;) כיף לראות שהצדיקים היחידים בסדום-ראובן המלך וקותי שנותן רוח גבית לא מוותרים ליונה המופלאה הזו בארץ כיף לראות את הדיווח המדוייק והמהימן למרות שהתחרות מבוצעת ללא שופטים אם אלו התוצאות ללא אימונים היונים מעולות למה העפתם קיט של 4...
על ידי צחי
ד' נובמבר 16, 2011 1:16 pm
נושא: בפעם הראשונה הטיפלרים מישראל זוכים בדיפלומה בינלאומית
תגובות: 7
צפיות: 4953

Re: בפעם הראשונה הטיפלרים מישראל זוכים בדיפלומה בינלאומית

המון תודה על ההצעה הנדיבה מאוד שלך ושל ראובן בשבילי יונים זה יוני תעופה ולאמן ולאלף קיט שיעוף בגבהים מעל למשך שעות זו אחת ההנאות ממנה אני מקווה עוד להנות בשלב זה בחיי זה בלתי אפשרי בין היתר בגלל הרחבת המשפחה בזוג תאומות שבטח ייקחו את כל הזמן שבעולם והאימונים שלהם חשובים כרגע יותר כולי תקווה כי בבוא ...
על ידי צחי
ג' נובמבר 08, 2011 11:31 am
נושא: בפעם הראשונה הטיפלרים מישראל זוכים בדיפלומה בינלאומית
תגובות: 7
צפיות: 4953

Re: בפעם הראשונה הטיפלרים מישראל זוכים בדיפלומה בינלאומית

איזה יופי !!!!!! הדיפלומה מגיעה לכם -לקותי על אלפי הקילומטרים שעבר בכדי להביא את הגנטיקה הכל כך חשובה הזו וכמובן לראובן על ההשקעה האין סופית בטיפול ,גידול ,זיווג וכמובן אימונים בלתי נגמרים כמי שנדלק על היונה הזו וניסה בכל מאודו לעורר את תשומת הלב של מגדלי היונים בארץ לתופעת התעופה של היונה היפיפיה ה...
על ידי צחי
ב' יוני 20, 2011 7:36 am
נושא: נחת מהצאצאים
תגובות: 1
צפיות: 2618

נחת מהצאצאים

אתמול קיבלתי טלפון מיוסי אלמוג שאצלו היונים שלי
הוא סיפר לי ש-3 גוזלים של טיפלרים בתעופה השלישית שלהם עפו בנקודות בגבהים שעה ו40 דקות
כיף לשמוע :) :)
על ידי צחי
ה' יוני 16, 2011 5:37 am
נושא: הישתתפות בתחרות תעופה בינלאומית של טיפלרים מישראל,
צפיות: 5438

Re: הישתתפות בתחרות תעופה בינלאומית של טיפלרים מישראל,

היי דובב מה שלומך?ראיתי שנכנסת חזק להרצאות מול המגדלים-יישר כח זה לא קל כי אני מכיר את עומק הדברים אליהם אתה נכנס ומכיר את האטימות וחוסר היכולת להעמיק בדברים בקרב חלק מהמגדלים בסגנון:"עזוב אותי באימ'אשך מאיפה בא לי זה עם כל המילים המסובכות שלו אני כבר 25 שנה מגדל ולא צריך ............" במק...
על ידי צחי
ד' יוני 15, 2011 10:53 am

אחחח ראובן קודם כל הקיט שלך -סתם שאלתי אם זה שלך הייתי בטוח שלקחת תמונה מהאינטרנט-אבל עכשיו שאתה אומר שאלו היונים אני בהלם מוחלט-אתה יודע כמה שוטטתי באינטרנט והיונים שלך נראים בדיוק כמו הקיטים שזוכים באליפויות עולם-איזה רמה של יונים ולחשוב שהם צברים -שאפו ענק!!!!! אכן החבורה נראה לי התמוססה -השקעתי ...
על ידי צחי
ה' יוני 09, 2011 11:44 am

וואי וואי איזה דיווח לא הייתי פה הרבה זמן ופאום זה!!!!!!!!!! כבוד כבוד ועם כל זה כל כך חבל שאנשים בארץ לא הבינו באיזה יונים מדובר ראובן הקיט בתמונה שלך????? אם כן נראים אליפות עולם ומעל 12 שעות באקלים כמו שלנו -מדהים איזה כיף לכם -אני התנתקתי מעניין יונים כרגע למרות שעל היונים שלי שומר יוסי אלמוג וא...
על ידי צחי
א' פברואר 06, 2011 4:48 am
פורום: פורום יונים פרסיות
נושא: עד לאיזה גובה יכולה להגיע יונה פרסית,
תגובות: 11
צפיות: 6179

Re: עד לאיזה גובה יכולה להגיע יונה פרסית,

שלום לכולם וכן נחמד לי לשוטט בפורומים אבל לא נחמד לי לראות מלחמות מטופשות וגם כרגיל כמות מעיפים רציניים נמוכה לגבי החומר שאספתי במשך הזמן שלקח לי ימים ולילות לאף אחד ואני חוזר -לאף אחד אין עליו בעלות או אישור שלי למחוק או לא למחוק אותו מכל מקום שפרסמתי אותו ולמי שיש בעיה עם זה שידבר איתי אישית הרי ל...