רעיון

בפורום זה נדון בנושא הטימלר הישראלי
נורי

Re: רעיון

שליחה על ידי נורי »

בנימין כולם יערבבו בסוף כולם . עניין של זמן,
בנימין

שליחה על ידי בנימין »

לי אין מה לערבב יותר ממה שיש לי אני לא צריך אני עוד פעם אומר שזה מיותר לערבב אבל שכל אחד יגדל מה שבא לא אני מגדל טימלר ישראלי ולא טימלר אנגלי ישראלי אני יודע שיש לי גם יונה יפה גם יונה שעושה שלטות וגם יונה שעפה חזק ויותר מזה אני לא צריך אתם עושים טעות מאוד מאוד גדולה שאתה מערבבים את היונה היפה שיש לנו היום בארץ רק בעוד כמה שנים אתם תבינו איזה נזק אתם עושים כל המגדלים שהיו במפגש רצו לקנות ממני את היונים שאני האבתי למפגש ואת היונים שלי אני יצרתי רק מהטימלר שהיה לנו בארץ בלי עירבובים ובלי הרבה בלגן כל מגדל שהיה במפגש האב מאוד מאוד את היונים שלי ואני רוצה שיקום מגדל אחד שיגיד לי שהיונים שלי שהיו במפגש לא יונים יפים אז עם אני עשתי יונה יפה אז גם כולם יכולים לעשות יונה יפה רק הבעיה שלכם שאתם חושבים שאתם מקצרים את הדרכים בשביל שיהיה לכם יונה יפה ופה הטעות שלכם אז חברי עם אני עשיתי יונים יפים אז גם אתם יכולים לעשות יונים יפים רק מהטימלר שיש לנו בארץ שיהיה לילה טוב לכלום
קבצים מצורפים
Photo5168[1].jpg
Photo5168[1].jpg (91.22 KiB) נצפה 4323 פעמים
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

שליחה על ידי קותי »

שלום לכולם וחג שמח,

קודם כל יש להתייחס לכל רעיון לגופו וטוב שעולים רעיונות, זה נכון שהטימלר הישראלי התקדם רבות והקריטריון הוא התקן אשר מגדיר את הטימלר הישראלי באופן מפורט וברור,
מכיוון שהיונים המוכלאות בדורות הראשונים עדיין אינן מוגדרות והן ללא תקן הרי שעצם שיוכן לתערוכה יכול ליצור אי בהירות לגבי מיקומן במפגש תחרותי ,
לעומת זאת הרעיון של נורי אכן כן יכול לבוא לידי ביטוי אם נערוך מיפגשים של מגדלים שיביאו את היונים המוכלאות ואז נדון וננתח את כל היונים הללו ונוכל לראות מה עוד כדאי לעשות כדי להביא את הדורות הבאים לרמה הבאה של היונים האידאליות שהתקן מחפש,

האמת היא שבמפגש אצל משה דאלי זו בדיוק היתה מטרתי , להציג את היונים שיש לנו לנתח באופן מיקצועי את מה שבידנו ולהסביר למגדלים היכן הם התקדמו ומה עוד ניתן לעשות,

ליונים המוכלאות כחלק מתכנית הטיפוח יש מקום חשוב וניכבד בהמשך קידומו של הגזע ואסור לנו לוותר עליהן ,כי הן הן התשתית העתידית של הגזע, לא כל מפגש הוא תחרות אלא יכול להיות מפגש חברי ומקצועי אשר יכול לקדם א,,,את החברותא בין המגדלים ב,,, לפתח ניסיון טיפוחי ושיח משותף בין החברים וג,,, הנאה צרופה מראיית היצירה המופלאה של טיפוח יונים וכיף לשמו.

אין מקום להיעלב ולהגיד אם לא מסכימים לדעתי אז אני פורש, כי זה לא לעניין ומצד שני יש להימנע מגישה פוגענית שמזלזלת באחר כי אין לכך מקום במערכות יחסים בין בני אדם ,ניתן לשוחח על כל נושא בצורה מכובדת ולחשוב באופן חיובי איך ניתן לקדם עניינים ולא איך למנוע פעילות, לפעמים אנשים טועים כאשר לא התנסחו ברור או מחפשים דרך איך לקדם עניין ולא איך לבטל רעיונות ,

אז נורי הביא הצעה ויוזמה , אז בואו ונכבד אותה וניראה איך ניתן למנף זאת באופן חיובי גם אם לא בצורה מדוייקת אלא להתייחחס לעניין לגופו, אני חושב שמהתצלומים שחברים שיתפו אותנו באתר מראים בהחלט תכונות חיוביות שאנחנו מחפשים כבר זמן רב ,בואו וניבדוק איך להכניס תכונות אלו לגזע ולהגיע בסופו של דבר לטימלר הישראלי האידאלי, הדיון הזה חשוב ביותר ויש כן להתייחס לרעיונות, מפגש של מגדלים עם יונים אלו יכול לתת הרבה מידע והנאה לכולנו, ניתן גם לנמק כל רעיון ולהגיב לעניין בצורה בונה ולא עויינת ,כי סוף מעשה במחשבה תחילה,
חג שמח לכולנו מקותי,
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
נורי

שליחה על ידי נורי »

הרעיון לא שלי הרעיון בא מהלא מערבבים, פשוט כל מה שיעזור לחבר בין כולם מתאים לי . וקותי כל מה שכתבת נכון, הלא מערבבים תגיבו שנתקדם
סמל אישי של משתמש
dovev76

שליחה על ידי dovev76 »

נורי ובנימין,גם הטימלרים שיש לנו היום הם תוצאה של הכלאות.הם לא הגיעו ככה מעירק.
אני מגדל כרגע עשרה זנים של יונים, לאף גזע אין את הדילדול שמתפתח מתחת למקור כפי שמתפתח אצל הטימלרים
הדילדול הזה נפוץ מאוד אצל הגזעים מאוזבקיסטן,הטימלר שקיים בארץ הוא בעצמו ערבוב של זנים מתהפכים עם גרביים שהגיעו מהמזרח התיכון ומרוסיה
ומי שחושב אחרת פשוט חי בהכחשה.לידיעתכם,אף אחד עדיין לא הגיע ליונהשאפשר לקרוא לה גזע נקי, או יונה ישראלית בכלל.כרגע יש לנו כמה משפחות של יונים עם גרביים
שאין אצלם שום אחידות בצורה.
ייעוץ באחזקה ופתרון בעיות בשובך
בדיקות לגילוי מוקדם של טפילים וזיהוי מחלות יונים
חיסונים (ניוקאסל, סלמונלה)ותילוע.
הכנת השובך לעונת הריבוי
מדביר מוסמך - יעוץ ופתרון בעיות מזיקים בשובך ( כינים,זבובים,אקריות,עכברים וחולדות).

דובב- 0506241432
0542130121
סמל אישי של משתמש
אילן
מנהל האתר

שליחה על ידי אילן »

חג שמח לכולם
אני ממש כועס שאני שומע אותך בנימין, אתה בין הראשונים שהלכת לחפש
לונג פייס עם גרביים ולא רק אצל יואב שמעתי מעוד מגדלים שחיפשת בנרות
אבל לא מצאת או שהיה מאוד יקר ואתה לא מאלה שאוהבים לשלם
אז אחרי שראית את התמונות של מה שחוגי, יוסי עטיה, וגם נורי הצליחו לעשות
עם הלונג פייס, והתוצאות ממש מדהימות, ניבהלת שהנה עוקפים אותך אלה שהסכימו גם להשקיע
כסף וגם מטפחים מכל הלב לא רק למען הכסף
והחלטת לחזור אחורה ועכשיו אתה תומך במגמה שצריך להישאר עם הטימלר הישן
אז כל הכבוד לך, בנימין תמיד היית זה שמחמם את כולם בטלפונים גורם למריבות ועומד לצחוק מהצד
הפעם אמרתי למרות שאני קצת נסוגתי לאחור בנושא הטימלר הישראלי וכולם יודעים למה
לא אתן לך להרוס מה שעשינו כולם בארבע השנים האחרונות.
קבל את עצתי ותמשיך לגדל יונים כמו שאתה יודע ותפסיק להתסיס את כל המגדלים ולגרום למריבות.
ותתחילו להעריך את אלה שעושים למען התחביב והטימלר הישראלי ולא רק כסף מעניין אותם.
אילן אבקסיס
מנהל אתר יונים בישראל
050-2550101
בנימין

שליחה על ידי בנימין »

בזמנו שהיה לחוגי לונג פייס הוא רצה לתת לי חינם ואני לא רציתי לקחת ועל תרשום סתם דברים ועוד דבר אותי לא מעניין הכסף של היונה אני מגדל את הטימלר בגלל שאני אוהב את היונה בזמנו שגידלתי רצו לשלם לי הרבה מאוד כסף על יונים ואני לא מכרתי ועם כבר לגדל את הלונג פייס אז לגדל אותם אורגינלים ובלי עירבובים מיותרים אז שחוגי קנה את הלונג פייס השחורים שלו הראשונים היה עוד מישהו שרצה למכור לונג פייס שחורים ב1800 ולא קניתי בגלל שזה לא עניין אותי
admonsaieg

שליחה על ידי admonsaieg »

בנימין חג שמח
אני מתמקד כרגע בתמונה ששלחת והעלת בפורום
אין ספק יונה יפה מאוד אבל עדיין טעונה שיפור
אפרט

צבע עדיין לא שחור מספיק ועדיין לא ירקרק מבריק
דונגיות עדיין לא לבנות מספיק
עין לא לבנה מספיק
אישונים עדיין לא בצבע מספיק "חלבי"

מצרף שתי תמונות להמחשה שלדעתי כך הצבע צריך להיות וצריך להגיע אליו
קבצים מצורפים
תמונה ראשונה
תמונה ראשונה
שחור.jpg (181.93 KiB) נצפה 4298 פעמים
admonsaieg

שליחה על ידי admonsaieg »

תמונה שניה והערה נוספת המקור אצלך עדיין לא לבן טיבעי , הכוונה שרק בהאכלה הוא מתלבן
מקווה שעזרתי מעט
אדמון
קבצים מצורפים
תמונה 2
תמונה 2
שחור 3.jpg (219.76 KiB) נצפה 4297 פעמים
סמל אישי של משתמש
dovev76

שליחה על ידי dovev76 »

אדמון,

האישון לעולם יהיה שחור.
החלק הצבעוני בעין נקרא קשתית
ייעוץ באחזקה ופתרון בעיות בשובך
בדיקות לגילוי מוקדם של טפילים וזיהוי מחלות יונים
חיסונים (ניוקאסל, סלמונלה)ותילוע.
הכנת השובך לעונת הריבוי
מדביר מוסמך - יעוץ ופתרון בעיות מזיקים בשובך ( כינים,זבובים,אקריות,עכברים וחולדות).

דובב- 0506241432
0542130121
שלח תגובה