בעיה בתעופה

פורום יונים פרסיות יעסוק אך ורק בכל הקשור ביונים פרסיות
איציק 2800

Re: בעיה בתעופה

שליחה על ידי איציק 2800 »

תגיד לי אלעד
אני בשנת 96 קניתי שובך עים אוהד מת״א של 100 יונים פרסיות מאוד מובחרות(כולן היו לבנות) אני לקחתי רק את הזכר הסבא של כול הגזע הזה מה שאומר אים קנינו ב4,000₪ אני שמתי 2,000 שח₪ תמורת זכר אחד ובחיים לא מכרתי לך או לראובן ההודי או ליוסיפון וכו׳ נתתי בחינם

אז את תאורטית פותח סניף של ארומה בלי זכיינות ( מלשון זיכיון) ומוכר בכיף תחת הכותרת״בואו תיקנו אצלי ארומה(איציק2800) אורגנל ברבע או חצי מחיר ״שבזמן זה בעצם קיבלת את כול הציוד חינם פשששש אלעד אל תיתן לי לבוא איליך לקחת כמות יונים שקיבלת מימני בחינם ועוד מההכי טובים שלך אקח ואמכור ב10 ₪ כול יונה שלך ואולי אז תבין מה עוללת
פשוטו כמשמעו לכולם
אים מישהו קיבל מימני יונים ללא תמורה שיעביר ללא תמורה אים אינני זקוק להן חזרה ומי ששילם שיעביר או ישחט או יעשה מה שהוא רוצה

אלעד אחד הסיבות שאני לא מתלהב להזמין כול אחד אלי זה כי מה שאתה עשית עשו כול המכרים שהיו קרובים אלי עים היונים שלי והיו אומרים לי ״ לא מכרתי יונים שלך מכרתי מה שיצא משלך איציק״ אלעד אתה לא מגדל יום יומיים ואתה הרבה בשוק לא צריך לספר לך קו דם מהו אז התנצלות שלך תתקבל אים תיתן לניסו מתנה 10בוקים צהובים מה ששווים יונה אחת כזאת אים תרצה הוכחות תהיה גבר ונרד לשוק או לאן שתמצה לברר זאת
דרך אגב כול מי שהיה בקירבתי וכבר לא זה ביגלל סיבות כאלה

ועוד דבר כול אלה ששלחת אלי ליראות ולקנות ב5 שנים האחרונות אף אחד לא בא ואפילו לא צלצל אז לא נורה אים ״ תפסיק ״לשבח את יונותי אל תשכח שמה שאתה עובר היום אני צריך להזכר כדי לעבור כי כבר שכחנו
אוהד חברי היקר מה אנשים לא אומרים לעצמם כמו שאני דהרתי לקחת יונים ממגדלים ברמה כדי שגם אני יבין שאיציק אוהד רפי דרחני כול אלא כבר עברו את זה אי אפשר לחרטט אותם מה לא נכון??
בכול אופן אלעד כמה שתגיב יותר על העיניין העם רואה אותך לא בעין יפה ואים מי שהוא חושב שאני או אתה טעינו אני ישמח שיתן את חוות דעתו בנושא כך לדעתי נסכם כול וויכוח כול מגדל שיתן חוות דעתו והרוב יקבע
סמל אישי של משתמש
dovev76

שליחה על ידי dovev76 »

איציק שלום.

אני מכיר אותך ואת העבודה שלך עם יונים כמה שנים ובהחלט יכול להגיד שהגעת להישגים יפים. אבל חבל שאתה סתם משתלח במגדלים אחרים ביחוד בכאלה שהם אנשים טובים מיסודם אני מכיר את אלעד וגם ביקרתי בשובך שלו וגם ראיתי אותו הולך ומשתבח עם הזמן אני חייב לאמר שאלעד הוא אחד המגדלים היותר נחמדים ורציניים בתחום היונים הפרסיות ( העדפתו היא כרגע צבע ופחות תעופה) והוא גם רוכש לך כבוד ומודה שלמד ממך הרבה אתה תוקף אותו בגלל שתי יונים?

איציק,אפילו אם אני יכול להבין בקצת את כעסך ההשוואה שלך לארומה היא לא נכונה, הרי אתה לא המצאת את היונה הפרסית היו שגידלו פה יונים מהקו הזה עוד לפני שנולדת , המקסימום שעשית הוא לשמר אותו ולשפר אותו, המחיר שבחרת לשלם בעבור יונה הוא החלטה שלך בלבד. בזמנו ראובן מעפולה עשה ניסוי עם פרסים שקנה בגרושים בשוק חלק מהם היו גרועים אבל בניהם היו כמה שהביאו שושלות של יונים מעולות.

חבל שאתה מקלקל את כל ההערכה שהרווחת בגלל כעס מיותר

דובב
ייעוץ באחזקה ופתרון בעיות בשובך
בדיקות לגילוי מוקדם של טפילים וזיהוי מחלות יונים
חיסונים (ניוקאסל, סלמונלה)ותילוע.
הכנת השובך לעונת הריבוי
מדביר מוסמך - יעוץ ופתרון בעיות מזיקים בשובך ( כינים,זבובים,אקריות,עכברים וחולדות).

דובב- 0506241432
0542130121
איציק 2800

Re: בעיה בתעופה.

דובב אני לא חושב שארומה המציאו את גבינת החלומי הידוע שלהם י אבל את שיתת או צורת ההגשה באיזה לחם כן
בשביל הסדר הטוב אני רוצה מאלעד זוג בוקים צהובים אלעד זה אפשרי ???

סמל אישי של משתמש
dovev76

שליחה על ידי dovev76 »

אין לי מושג, זה תלוי באלעד.
אני יודע על עצמי שאני בד"כ נקשר ליונים שלי ( אפילו לכאלה שנחשבות פשוטות) ולא ממהר למסור אלא אם אני בטוח שיהיה להן בית טוב
אני אף פעם לא מוכר יונים ( הבטחתי לעצמי שלעולם לא אעסוק במסחר בבעלי חיים ).
ייעוץ באחזקה ופתרון בעיות בשובך
בדיקות לגילוי מוקדם של טפילים וזיהוי מחלות יונים
חיסונים (ניוקאסל, סלמונלה)ותילוע.
הכנת השובך לעונת הריבוי
מדביר מוסמך - יעוץ ופתרון בעיות מזיקים בשובך ( כינים,זבובים,אקריות,עכברים וחולדות).

דובב- 0506241432
0542130121
אלעד

שליחה על ידי אלעד »

איציק ידידי.

האמן לי כי לא מטרת מסחר הייתה כשמכרתי את היונים הנ"ל.
לא השתמשתי בשימך מעולם כדי לקדם מכירות.
פרסמתי כאן באתר יונים למכירה וקותי הפנה את הבחור אליי.
אני באמת לא מרוויח את לחמי ממכירת יונים ועוסק בענין בכיף בהנאה וכתחביב בלבד.

ללא כל קשר ,בסיבוב ההטלה הקרוב אשמור לך זוג צהובים בכיף.
לכבוד ועבורי שיונים אלו יהיו אצלך בשובך.

אלעד
איציק 2800

אלעד ידידי עים וויכוחים לא ניכנס להריון אני מקווה שכול אחד ואחד הבין מי מה ולמה ובטח שכול אחד ילמד את הלקח
תודה רבה על הנדיבות כשיהיו מוכנים תודיע לי
אלעד לצערנו מה שקרה איתך קרה לכולם איתי

יש לי בעיה להעריךךך משהוא שנקנה בזול
אבל אין לי בעיה להעריך ללא הגבלה משהוא שניתן מתנה

אתה יודע מה אומר כשאדם נותן לך מתנה ״ תראה איך אני מתחיל לפנק אותך על זה שאני אוהב אותך ונותן לך מיכול הלב ״ תתאר לך את המילה הזאת ״לב״ הוא זה שניפגע כי הוא זה שנתן
אבל אים היה בכסף זה לא מהלב זה מהמוח מה שמזיז אותנו לכול מקום שלא צריך לב בשביל ליהיות רע אלא מח כי מי שרע אין לו לב לפי אפילו הסלנג הידוע לכול דבר רע כמו״מה אין לך לב??״ מה שאני מנסה לאמור
קיבלת מיכול הלב תעביר מיכול הלב כי רק אז תיסע ברכה
אני היום לא נותן מתנות לצערי רק בכסף ותמיד אני אומר לכול מי ששילם לי על יונים אים לא תרצה אותם קח את הכסף חזרה ותחזיר לי את היונים שלי במלואן ולא חציין לכול המובנים
בכול אופן אלעד כאות התחלה חדשה ושבוע חדש אים נדבר בכול מצב מצידי לא קרה כלום הכול בסדר לא כועס חלילה הגבתי כמובן בחריפות מי כיוון שיונותי הם כמו ילדי ואשגיח על כול אחת כול עוד אני יכול גם מרחוק ואשמח תמיד לקבל חזרה מה ששלי כי בינינו הכסף סתם מתבזבז ונישכח היונים לא שיהיה שבוע טוב
שלח תגובה