החיפוש הניב 120 תוצאות

על ידי ראובן
ב' נובמבר 15, 2010 2:07 pm
פורום: פורום יונים פרסיות
נושא: מעונין לדעת
תגובות: 2
צפיות: 1592

Re: מעונין לדעת

התערוכה השנתית תהיה בחנוכה במועצה אזורית מנשה כשיהיו לי פרטים מדויקים אני הפרסם. איזה יופי של יונים שלך?
על ידי ראובן
ש' נובמבר 13, 2010 1:57 pm
נושא: ראובן הנה מה שביקשת
תגובות: 7
צפיות: 3280

Re: ראובן הנה מה שביקשת

איציק היה קצת עיכוב אבל עכשיו הם כאן הכול בסדר תודה אחי . הייתי אצלו טירוף מה שהולך שם. קולקציה מרשימה לאללה יש לבחור. ספר לי קצת על היונים שאני ידע איך למקם אותן
על ידי ראובן
ו' נובמבר 12, 2010 10:52 am
פורום: פורום כללי
נושא: סמל אישי
תגובות: 16
צפיות: 13755

Re: סמל אישי

אילן כחול זה אחלה תודה איש יקר
על ידי ראובן
ד' נובמבר 10, 2010 3:59 pm
פורום: פורום כללי
נושא: סמל אישי
תגובות: 16
צפיות: 13755

Re: סמל אישי

אילן תודה אבל זאת התמונה שאני הייתי רוצה בחתימה זו החתימה שלי שנים והיונה הכי הכי שהיתה לי
על ידי ראובן
ד' נובמבר 10, 2010 3:48 pm
נושא: ראובן הנה מה שביקשת
צפיות: 3280

Re: ראובן הנה מה שביקשת

איציק תודה רבה על הכול אחי. אתה יודע ששנינו כבר לא מתרגשים ממה שקיים היום . למרות ששנינו מתמקדים בסגנון תעופה שונה. אני חושב שהגיע הזמן שנעבוד יחד. יש הרבה דברים שאנחנו יכולים להתמקד בהם ולטפח ביחד . כמו יונה שתעלה במהירות שיא לגבהים וכאלה. נכון שזה לוקח שנים אבל לאן יש למהר ? . לדעתי עם האמון שיש ב...
על ידי ראובן
ה' נובמבר 04, 2010 8:42 pm
נושא: איציק כנס רגע
תגובות: 5
צפיות: 2712

Re: איציק כנס רגע

איציק אני שמח לראות שאתה כאן הכול שטויות אחי . העיקר שנהיה בריאים . איציק בזמן האחרון יש לי אחלה תעופה הדברים מתחילים להראות פחות או יותר כמו שאני אוהב כנראה שבקרוב הבזים יתחילו בחגיגה ויהרסו את החגיגה. בקשר למה ששאלת נכון לכול אחד יש יונים שהוא לא ימכור גם באחלה מחיר מקסימום יתן מתנה רק למישהו קרוב...
על ידי ראובן
ה' נובמבר 04, 2010 5:45 pm
נושא: איציק כנס רגע
תגובות: 5
צפיות: 2712

איציק כנס רגע

אחי אני הבנתי טוב את כול השתלשלות הדברים שגרמו לך למפח נפש ולהפסיק לכתוב כאן ואני מאוד מבין אותך. אבל אתה לא יכול לתת לכמה זבי חוטם לבוא ולנהל לנו את החיים. כאן אנחנו ממשכים את מה שהתחלנו בהייד פארק חברות אמיתית שהיא כמו משפחה. נכון שאין לנו שליטה על כול מה שנכתב כאן אבל אנחנו כאן כרגע. ולא יתכן שפר...
על ידי ראובן
ה' אוקטובר 28, 2010 6:07 pm
נושא: תמונות של היונים שלי
תגובות: 15
צפיות: 6210

Re: תמונות של היונים שלי

זהר פגזים אחד אחד.... כל הכבוד !!! אני יודע כמה עבודה ומאמץ אתה משקיע להגיע לרמות האלה. בכלל כשאני מסתכל אחורה האני רואה שיפור חזק אצל כולם. מה שאומר שכנראה לפורום יש השפעה חזקה לשיפור ומאמץ. אנחנו רואים מה היא הרמה אצל אחרים ולמה אנחנו רוצים להגיע. בדיפדוף קצר בפורום אפשר לראות יונים ושובכים בזמן א...
על ידי ראובן
ב' אוקטובר 25, 2010 3:08 pm
נושא: יש יונים ויש יונים
תגובות: 2
צפיות: 1698

Re: יש יונים ויש יונים

איזה יונה!!!!!!!!!!!!!!!! מזכיר לי משהו... גם הלבן פגז חבל על הזמן
על ידי ראובן
ב' אוקטובר 25, 2010 3:02 pm
נושא: לכול החברים שלי (הנושא נעול)
צפיות: 3650

Re: לכול החברים שלי

איציק אחי אתה יודע כמה אתה חשוב ומוערך מאוד אצל כול החברים כאן. אז מה אתה רוצה להעניש את עצמך ואת מי שאוהב אותך בגלל פרובוקציה של מישהו. מה עובר עליך? השתגעת ? תן להם לדבר ללמפה אחי. ובקשה קטנה לכול מחרחרי המילחמות תחזרו לחורים שלכם וכמה שיותר מהר