החיפוש הניב 120 תוצאות

על ידי ראובן
ב' מרץ 07, 2011 5:43 pm
פורום: פורום יונים פרסיות
נושא: האם יש קשר בין צבעה של היונה הפרסית ליכולתה לעוף
תגובות: 6
צפיות: 3517

Re: האם יש קשר בין צבעה של היונה הפרסית ליכולתה לעוף

איציק אחי מה קורה? אל תשאל איזה שנה על הפנים הבזים גמרו לי את התעופה. עוד חורף אחד כזה ואני מרים ידיים. שלוש שנים רצוף זה כבר יותר מידי. אם בחורף הבא יחזור אותו סיפור אני עושה סטופ ועובר לגדל בוקים צבעים וקישוטים .
על ידי ראובן
ד' מרץ 02, 2011 6:02 pm
נושא: האם יש קשר בין צבעה של היונה הפרסית ליכולתה לעוף
תגובות: 6
צפיות: 3517

Re: האם יש קשר בין צבעה של היונה הפרסית ליכולתה לעוף

אהלן קותי כמי שהתעופה אצלו היא אהבה אמיתית . חקרתי את הנושא הרבה שנים והגעתי למסקנה שאין דבר כזה צבע שעף הכי חזק. אם תשאל את מי שמעיף הוא תמיד יצביע על הצבע שעף אצלו הכי חזק כי זה מה שיש אצלו .ומאוד יתכן שצבע מסויים בלהקתו תמיד יתן תעופה חזקה . אבל זה לא יכול להצביע על כך שבלהקה אחרת אותו צבע יתן את...
על ידי ראובן
ג' פברואר 15, 2011 3:02 pm
פורום: פורום יונים רוסיות
נושא: ניקולייבסקי אדום זנב לבן
תגובות: 1
צפיות: 3464

Re: ניקולייבסקי אדום זנב לבן

איזה יופי , לא תיארתי לעצמי שיש דבר כזה אוהל להצגת תעופה . קותי כל הכבוד על הדברים הניפלאים שאתה עושה. הרבה שנים לא נכנס דם חדש של הגזע המדהים הזה לארץ . שיהיה לך בהצלחה איתם . נשמח לראות תמונות.
על ידי ראובן
ש' ינואר 08, 2011 9:25 am
פורום: פורום יונים רוסיות
נושא: סגנון התעופה של הניקולייבסקי סירטונים
תגובות: 0
צפיות: 1514

סגנון התעופה של הניקולייבסקי סירטונים

יש כאן הרבה סירטונים של תעופה המיוחדת של הגזע כדאי לראות

על ידי ראובן
ג' דצמבר 28, 2010 3:21 pm
פורום: פורום יוני תעופה שונות
נושא: עופות דורסים
צפיות: 1747

Re: עופות דורסים

אהלן קותי. לדעתי הבז מתביית על חלשים רק במצב שהוא טיבעי. לדוגמא משהו שראיתי לא פעם . כול יוני הבלדי ששוכנים בביניינים ויוצאים כול בוקר להקות להקות לאכול בשדות וברפתות ומדובר על מאות יונים . אז הבז יורד על החלשים ביותר. אבל כשמדובר במצב לא טיבעי שבו יונים עפות במקום אחד ללא מטרה. רוב התקיפות הן על הי...
על ידי ראובן
ד' דצמבר 22, 2010 5:09 pm
נושא: הב"ז הזה כנראה הולך להכריע אותי
תגובות: 2
צפיות: 1790

הב"ז הזה כנראה הולך להכריע אותי

הראשי תיבות זו לא טעות. הבזים השנה גמרו אותי. אין מצב שאני מרים להקה והיא לא מגיעה תוך דקות .נקבה של הבז הנודד גדולה ואכזרית. שנים אני סובל מבזים בכול חורף וכבר ראיתי את כול סוגי התקיפות .אבל כמו הרוצחת הזו עדיין לא פגשתי. יש לה שיטה שאני פוגש בפעם הראשונה .אחרי כמה דקות שאני מרים את הלהקה היא מגיעה...
על ידי ראובן
ה' דצמבר 16, 2010 4:54 pm
נושא: איין כבוד יותר לאנשים בושה
תגובות: 7
צפיות: 3974

Re: איין כבוד יותר לאנשים בושה

רפי כואב לי מאוד לשמוע. תהיה חזק אחי אני אוהב אותך , אתה אחד האנשים הכי מקסימים שיש בענף ובכלל. ,,,, יש אלוהים בשמיים וכול אחד יקבל את מה שמגיע לו. הגנבות האלה זה הדבר העיקרי שהורס את כל הענף וגורם למגדלים לחשוב 10 פעמים אם לעשות מפגש אצלם,
על ידי ראובן
ב' נובמבר 15, 2010 2:54 pm
פורום: פורום יוני תעופה שונות
נושא: להקה צפופה זה טיפלרים
צפיות: 1735

להקה צפופה זה טיפלרים

כייף לא נורמלי כשמרימים להקה גדולה וצפופה של טיפלר. אומנם הזמנים הם לא כמו של קיט אבל הכמות עושה את זה מרשים לאללה. יש משהו מקסים ביונה הזו שעפה כמעט תמיד בכול מזג האוויר
על ידי ראובן
ב' נובמבר 15, 2010 2:09 pm
נושא: תמונות יונים +שובחים
תגובות: 9
צפיות: 4163

Re: תמונות יונים +שובחים

ישראל מה שלומך? שחקת אותה עם השובך. הלבנים שלך מוכנים דבר איתי