החיפוש הניב 21 תוצאות

על ידי אבינדב
ו' אפריל 20, 2012 8:06 am
פורום: פורום הטימלר הישראלי
נושא: גרביים בטימלרים
תגובות: 2
צפיות: 1709

Re: גרביים בטימלרים

תודה יקירי עולם היונים נראה לי כל כך רחב, עד שלמרות שאני מאוד פעיל בתחום התרנגולות (ויש חידושים!) אני מרגיש שקשה לי להכנס לעולם גידול היונים בצורה מסודרת ולומדת, כשהשפע הוא כה עצום... עד כה הסיניות התחברו דווקא לטימלרים, ועדיין מדורי ההפרדה טרם הסתיימה בנייתן, אבל יש לי כמה טימלרים נקיים, והגוזלים נ...
על ידי אבינדב
ג' אפריל 17, 2012 6:11 pm
נושא: גרביים בטימלרים
תגובות: 2
צפיות: 1709

גרביים בטימלרים

שלום חברים, העבודה והמשפחה, ב"ה, לא אפשרו לי הרבה זמן להיות פה. כייף לראות כמה אתם פעילים ומפרגנים! הטמלרים בפינת החי החלו לגדל צאצאים: לאחרונה פרח מהקן גוזל כחול עם גרביים שלא יאומנו, למרות שלהוריו גרביים קומפקטיות. מה התקן לגרביים אצל טמלר? לטימלר שלי נוצות ארוכות במיוחד ברגליים, הוא נראה כאי...
על ידי אבינדב
ג' ינואר 24, 2012 3:04 pm
פורום: פורום כללי
נושא: יוני קאוצ'וס
תגובות: 6
צפיות: 2936

Re: יוני קאוצ'וס

הי קותי

יש זכר ללייסינג על כנפיה. משהו מאוד עדין שקשה לראות בגלל שהוא משתלב הצבע הכללי. גם לי מייד הבהבה נורה אדומה כשראיתי את הבדלי הצבע בעיניים. דווקא הבת שלה, היתה כתומת-עין ויפה מאוד.
אראה ביום שישי אם זאב יכול לעזור, אף כי הבנתי שהוא כבר לא מחזיק אצלו את הגזע. מי שמכיר אשמח לשמוע
על ידי אבינדב
ג' ינואר 24, 2012 11:59 am

Reתמונות של הקאוצ'וס שלי בדגירה

צרפתי תמונות עכשויות של הקאוצוס יושבים וודגרים. התמונה של הנקבה לא מוצלחת כל כך, כי היא בזוית מנוחה, ונראית ]פחות מאסיבית ממה שהיא במציאות

הקטנתי את התמונות, פעם הבאה אבקש להקטין לפני ההעלאת תמונות .
על ידי אבינדב
ג' ינואר 24, 2012 9:09 am

הזכר שלי נראה כמו היונה בקישורית זו:
http://www.safancypigeonassociation.za. ... scriptions
/description2%20heavy%20breeds3.htm
והנקבה כמו זו, רק ללא הגוון החום בכנף: http://www.pbase.com/johanops/image/73696838
על ידי אבינדב
ג' ינואר 24, 2012 9:04 am

אכן לגבי הכתם הלבן, טרם ראיתי צאצאים שלהם עם חזה לבן. אולם דווקא הנקבה הקודמת שלי (צאצא של הזוג הנוכחי) היתה אדומת-כנף. כלומר, אני מקווה שאם אוציא צאצאים, ולו מעטים עם מירב הצבע, אוכל להכליא ביניהם ושחזר ככל הניתן, הן את הגוון האדום והן את הכתם הלבן. באמת ראיתי אמש באינטרנט קאוצ'וס אפורים לגמרי! בכל...
על ידי אבינדב
ב' ינואר 23, 2012 10:50 pm

יוני קאוצ'וס

שלום לכולם יש לי זוג קאוצ'וס שיושבים עכשיו על ביצים. הזכר אדמוני ונהדר עם כתם לבן ויפה על החזה, אבל הנקבה, ככל הנראה לא נקיה. כנראה הנקבה המקורית מתה או משהו והמגדל השלים עם איזו יונת בשר אחרת שקיבלה את הצורה של הקאוצ'ו אבל לא את הצבעים. אשמח לנקבת קאוצ'ו! ולמומחים: אפשר להכין תוכנית "ניקוי&quo...
על ידי אבינדב
ג' ספטמבר 27, 2011 9:53 am
נושא: שלום מהמכינה הקדם צבאית משכיות
תגובות: 0
צפיות: 1027

שלום מהמכינה הקדם צבאית משכיות

ב"ה שלום לחברי הפורום, שלום לקותי. ראשית, לאחר החג, ב"ה נבקר אצל קותי, ונעשה הכרות שראני בטוח שתהיה נעימה. תודה קותי. שנית, לפני כשבוע קיבלנו מבחור יקר בשם חוגי 3 זוגות של טימלרים ישראלים. לא הכרתי את הגזע, אבל מאוד התרשמתי מהיונים. (גידלתי כילד מודנות, נזירה, עיראקיות, דואר רגיל, וכיום מג...
על ידי אבינדב
ג' ספטמבר 06, 2011 11:05 am
נושא: יונים למכינה קדם צבאית
תגובות: 5
צפיות: 2504

Re: יונים למכינה קדם צבאית

תודה רבה, קותי, אשמח מאוד! ואם תסכים, אולי נארגן לבחורים בהמשך שיחה על גידול יונים, המשמעות של הטיפוח, ההסטוריה, ומדוע ישנה חשיבות ערכית-רבותית לשמר גזעים. זה יכול להיות מאוד מוצלח.

אבינדב
תסמס לי כשתחזור ואתקשר אליך?
על ידי אבינדב
ב' ספטמבר 05, 2011 8:04 am
נושא: יונים למכינה קדם צבאית
תגובות: 5
צפיות: 2504

Re: יונים למכינה קדם צבאית

תודה רבה יגאל. לא מדובר במעלה אפריים, אלא בישוב משכיות. זו מכינה קדם צבאית בעלת עבודה חברתית יוצאת מהכלל, עם נוער מקסים.

אם אתה עובר במעלה אפריים, צור איתי קשר,ואפגוש אותך בגיתית

0525423996

תודה, אבינדב