החיפוש הניב 120 תוצאות

על ידי ראובן
ד' יוני 20, 2012 5:59 pm
פורום: פורום יוני תעופה שונות
נושא: אנא החזיקו לנו אצבעות בשבת תחרות בינלאומית של טיפלרים ואנו
תגובות: 8
צפיות: 5667

Re: אנא החזיקו לנו אצבעות בשבת תחרות בינלאומית של טיפלרים ו

הויי צחי צחי עברו הרבה מיים בירדן מאז מהימים היפים שעבדנו יחד על תעופה. אני כבר בקושי מעיף .הבזים הצליחו לשבור גם אותי. קיטים מעולים אחרי ליטוש נטרפו כמו גרעינים. חשיפה קבועה לבזים הפכו את רוב היונים שלי לפחדניות .ככה שההרס העצום שבר אותי. עכשיו יש קצת שקט אבל כנראה לא להרבה זמן .בקשר לשאלותך בקושי ...
על ידי ראובן
א' נובמבר 06, 2011 5:22 pm
נושא: ערב טוב לכל החברים שרוצים להעיף יונים ואף להתחרות איתם
תגובות: 4
צפיות: 3988

Re: ערב טוב לכל החברים שרוצים להעיף יונים ואף להתחרות איתם

דוד ברוך הבא אני שמח לראות שאתה אתה כאן למי שלא מכיר דוד הוא המלך של התעופה בישראל עם שיא של מעל 17 שעות. דוד מצאתי לך את הטלפון של הבחור דבר איתי
על ידי ראובן
א' אוקטובר 23, 2011 5:15 pm
נושא: בפעם הראשונה הטיפלרים מישראל זוכים בדיפלומה בינלאומית
תגובות: 7
צפיות: 4950

Re: בפעם הראשונה הטיפלרים מישראל זוכים בדיפלומה בינלאומית

אהלן קןתי ידידי היקר . איזה הרגשה פנטסטית. עם כול הקושי שקיים באימון תעופה מיקצועי. הכרה כזו נותנת אנרגיה לעוד כמה שנים. קותי "אנחנו על המפה "והכול בזכותך. תבורך. קבל עידכון : הנשירה מסתיימת כעת .ואני מתחיל לבדוק ולאמן כמה קיטים של 5 יונים בכול קיט. מקווה שנצליח לחזור על ההישג ואף להשתפר. ...
על ידי ראובן
ב' ספטמבר 26, 2011 5:05 pm
פורום: פורום יונים רוסיות
נושא: הסיבירסקי
תגובות: 7
צפיות: 5691

Re: הסיבירסקי

קותי ידידי היקר תתחדש! שוב אתה עושה את זה. כל הכבוד!!! הדברים שאתה מכניס לארץ זו מתנה גדולה לכולם......שפו . מחכים לתמונות
על ידי ראובן
א' יוני 12, 2011 4:33 pm
נושא: הישתתפות בתחרות תעופה בינלאומית של טיפלרים מישראל,
צפיות: 5436

Re: הישתתפות בתחרות תעופה בינלאומית של טיפלרים מישראל,

היי צחי...צחי.. איפה נעלמת אחי ?? מאז שפרשת מהליגה כול הליגה התפרקה. כנראה שהיית הדבק והמנוע של החבורה. כול אחד מסתגר עם מה שיש לו . חבל.... שמח לראות את תגובתך ומתגעגע לימים הטובים . וכן אחי הקיט שלי כולם צברים בנים לחומר שהביא קותי מחו"ל. לדעתי חומר מהטובים בעולם! כי אם באימון חובבני מינוס שה...
על ידי ראובן
ב' מאי 16, 2011 11:24 am
נושא: תוצאות ראשוניות מתחרות הטיפלרים הבינלאומית,
תגובות: 2
צפיות: 2542

Re: תוצאות ראשוניות מתחרות הטיפלרים הבינלאומית,

יש..... קותי איזה יופי לקבל תוצאה כזו .זה פנטסטי .בהתחשב באימון הלא סדיר שהיונים קיבלו עקב התקיפות היומיומיות של ההבז ולעומת האימון הסופר מיקצועי שהמגדלים בחו"ל מעבירים זה ממש מעולה ואני שמח. בספטמבר התחלתי עם 43 טיפלרים בשובך התעופה . כיום נותרו 17 וזה בגלל עבודתו החזקה של ידידינו הב"ז [ ...
על ידי ראובן
א' אפריל 24, 2011 5:56 pm
פורום: פורום יונים פרסיות
נושא: מפגש מגדלים של יונים פרסיות אצל איציק שמעון מאשדוד.
תגובות: 3
צפיות: 2514

Re: מפגש מגדלים של יונים פרסיות אצל איציק שמעון מאשדוד.

איזה יופי אציק כול הכבוד .אני מצטער אחי שלא יכולתי להגיע באמת מצטער שיהיה לך אחלה חג והרבה שמחה
על ידי ראובן
א' אפריל 24, 2011 5:43 pm
נושא: הישתתפות בתחרות תעופה בינלאומית של טיפלרים מישראל,
צפיות: 5436

Re: הישתתפות בתחרות תעופה בינלאומית של טיפלרים מישראל,

כבוד גדול שהוזמנו להשתתף בתחרות . שהיא תחרות על אמון ללא שיפוט. היום נערכה ולשמחתי הצלחתי לקחת חלק. גם קותי השתתף איתי וקיבל דיווחים שוטפים לאורך כול היום. המעוף אצלי התחיל בשחרור קיט של 4 טיפלרים בשעה5.37 ממש עם שחר .החשש הגדול שלי מהבז מתממש.... ולא חולפות 13 דקות איך שהיונים עלו לגובה יפה התקפה ו...
על ידי ראובן
ב' אפריל 18, 2011 5:33 am
נושא: חג שמח לכולם!!!
תגובות: 2
צפיות: 2106

חג שמח לכולם!!!

שיהיה לכולם חג שמח ...והצלחה רבה
על ידי ראובן
ג' מרץ 22, 2011 5:05 pm
נושא: שאלה- האם אתם מעיפים כרגע?
תגובות: 1
צפיות: 1606

Re: שאלה- האם אתם מעיפים כרגע?

החשש שלך הוא בצדק .מניסיוני צעירים שסוגרים אותם לתקופה ארוכה יכולים לחזור לעוף אבל אף פעם לא יממשו את כול היכולת כמו גוזל שעף על בסיס קבוע. לשאלתך השניה סוף עונת תקיפות הבזים היא בדרך כלל בתחילת הקייץ . גם אני סוגר השנה חלק מהיונים בגלל תקיפות יומיומיות וכבר איבדתי בערך 40 יונה רק השנה. אין הרבה מה ...