קצת תמונות של הגוזלים הצעירים שלי

פורום העוסק ביונים ממוצא רוסי
חן123

Re: קצת תמונות של הגוזלים הצעירים שלי

שליחה על ידי חן123 »

יובש בגלל היונים או בגלל הנקיון? חח
אני האמת לא יודעת אם הייתי כל כך ממהרת לגדל יונים. זה נראה יפה מאוד שזה פה בפורום, אבל אני לא יודעת אם באמצע תואר ראשון יש לי זמן להתעסק עם חיות
אני בקושי את העציצים משקה, אז חיות?
האמת, שהיה לי אוגר, ומהחום הוא מת לי. אז מאז אני לא מכניסה חיות הבייתה..
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

שליחה על ידי קותי »

שלום חן,
אני מרגיש צורך להגיב על ההסברים שלך לגבי חוסר הזמן,
אין לי ספק שלהשקות את העציצים לוקח פחות זמן מאשר לכתוב מייל זה, יש בפורום לא מעט אקדמאים , סטודנטים ,ואנשים המגדלים יונים שאינם סטודנטים ,אך לבטח עסוקים לא פחות ממך ,אלו מגדלים שעובדים קשה לפרנס את עצמם ובני משפחותיהם,
אני מבין שאת בפורום מתוך התעניינות בנושא היונים, ולכן גם נירשמת ולא כדי להעלות הגיגים על התואר הראשון או השני או השלישי שאינו קשור לנושא,כשמעלים נושא בו את והמילים שכתבת חשופים לעיני כל הקוראים, כדאי אולי לחשוב לפני שזורקים מילים שמרגע שנירשמו הופכים לנחלת הכלל,
בכל מקרה נשמח שתצליחי בלימודייך ונישמח להגיב בכל הקשור לנושא היונים,הטיפול באוגר מחייב אחריות ולא מחזיקים בבע"ח אם אין יכולת לטפל בהם, הם אינם יכולים לדאוג לעצמם ועלינו כמגדלים מוטלת האחריות לרווחתם,
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
אלעד

שליחה על ידי אלעד »

קותי שלום - חן /אלומה/אביטל או כל שם אחר(בדרך כלל הם משתמשים בשמות של בנות) שמצרף לינק פירסומי להודעות שלו אינם באמת מתענינים באתר אלא מנסים לנצל בצורה מכוערת וסמויה את הפורום הנהדר הזה בכדי לקדם אינטרסים מסחריים.
כיוון שהאתר הנהדר הזה נמצא בדף ראשון בגוגל כאשר רושמים מילה מסויימת (יונים במקרה זה) יש ענין לכל מיני חברות מסחריות ליצור קישורים לאתרים מסחריים שאינם בתחום.
כאשר הרובוט של גוגל מזהה הרבה לינקים מאתרים "נחשבים" (כאלה שמילה אחת מביאה אותם לראש הדף - "יונים" כאמור במקרה דנן) הוא מקדם אותם לראש הדף בגוגל.

בקיצור קידום אתרים על חשבון תמימותינו.
אחת השיטות לחסום את המציקים האלו הוא לאשר חברים חדשים על ידי הרשמה מוקדמת וקבלת סיסמא - בדרך כלל "מקדמי האתרים" לא אוהבים להתאמץ ומנסים להתלבש על פורומים שקל להירשם.
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

שליחה על ידי קותי »

תודה אלעד על העלאת האפשרות הזו,
איני בקי בתחום ההיתגנבות לאתרים וגם אין לי עניין בכך ,בכל מקרה התייחסתי בכבוד הראוי
במידה ואכן הגולש או הגולשת מנסים להישתלב אצלינו באתר,
מרמת השיחה והכתוב יתכן ויש משיהו בדבריך, על כן אבקש מאילן לבדוק את הנושא ואם יש צורך אף להרחיק גורמים שאינם רצויים, או שמנסים להזיק במתכוון,
הלוואי וניתבדה,,,שבת שלום מקותי,
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
שלח תגובה