ניקולייבסקי אדום זנב לבן

פורום העוסק ביונים ממוצא רוסי
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

ניקולייבסקי אדום זנב לבן

שליחה על ידי קותי »

לאלו שמגדלים או מתעניינים בגזע,

רציתי לבשר לכם שבנסיעתי האחרונה לאירופה פגשתי במגדל גרמני שממש משוגע אמיתי על הגזע,

שאלתי אותו האם אפשר בעונה זו לרכוש ממנו כמה זוגות ,קודם כל תשובתו היתה שלילית,אחרי שיחה ארוכה והתיידדות

נעתר למכור לי זוג אחד,לשאלתי איך הם עפים ענה לי בשאלה ,,,למה אתה קורא תעופה ,ושאלתו זו באה להסביר שקיימים מספר קווי דם
בתוך הגזע אשר לכל אחד ואחד מהם קיים סגנון תעופה שונה מבחינת מבנה הכנף ולכן גם הביצועים שונים אחד מהשני , אך לכולם תעופת רחיפה מדהימה,

אמרתי שחבל מאוד שאיני יכול לראותם עפים כדי להתרשם באמת מאיכות תעופתם,,,,אמר לי המגדל אין בעיה ,תפס בידיו את הזוג המיועד שביקשתי לראות בתעופה והנ"ל לקחני לאוהל מיוחד, לא גדול במיוחד עם תיקרה במבנה חרוטי (קונוס) ושיחרר בתחילה את אחת היונים וזו החלה לרפרף באויר ובגובה שלשה מטרים כפי שתיקרת האוהל איפשרה לה, אחרי שתי דקות באויר בתוך מבנה האוהל נידמה היה שברצונה לרדת על אחד המדפים שהיו בתוך האוהל ואז שיחרר את היונה השניה וכך במשך מספר דקות הם רפרפו באויר בתוך האוהל בצורה מאוד משכנעת ויפה,

רק מעצם הרעיון להעיף יונים באוהל ולראות את צורת ריפרופן , עמדתי מישתאה וכמובן ששמחתי שהסכים למכור לי זוג בעונה זו ,אז עוד מספר ימים תצאנה היונים מהקרנטינה אחרי בדיקות הדם ואז אקח אותם לגידול ואצרף אותם ללהקה הלבנה שיש לי בבית,
אני מקווה גם , שליקראת חודש מאי, אוכל לקבל חזרה מחברי שבדרום אפריקה את הניקולייבסקי שבזמנו שלחתי לו שמתייחדים בצבען הלבן עם בוקים וכיפה צהובים ועד אז אמשיך לצפות ולהיתרגש לקראת שילובם בתעופה של הצאצאים,
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
סמל אישי של משתמש
ראובן

Re: ניקולייבסקי אדום זנב לבן

שליחה על ידי ראובן »

איזה יופי , לא תיארתי לעצמי שיש דבר כזה אוהל להצגת תעופה . קותי כל הכבוד על הדברים הניפלאים שאתה עושה. הרבה שנים לא נכנס דם חדש של הגזע המדהים הזה לארץ . שיהיה לך בהצלחה איתם . נשמח לראות תמונות.
שלח תגובה