יוני התעופה

בפורום זה נדון ביוני תעופה שונים ובמיוחד הפופולרים בארצינו
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

יוני התעופה

שליחה על ידי קותי »

שלום לכל הגולשים.

מכיוון שישנם גיזעי תעופה רבים החלטנו לפתוח פורום זה אשר ישרת גם מגדלים מגזעים אחרים,
כל המעוניין לגלוש ולהיצטרף מוזמן לעשות זאת,
יש לנו בארץ יונים רבות ונוספות הנפוצות בארצינו , ללא ספק המובילים הן היונים הפרסיות,
מגדלי היונים הפרסיות גם כן מצליחים יפה בפעילויות שלהם ויש להם פורום וותיק ומצליח שם הם חולקים את חוויותיהם ומארגנים פעילויות ומפגשים ,אם רצונכם לבקר באתר שלהם חיזרו לעמוד הראשי של אתר יונים בישראל והקישו על מקש קישורים ותוכלו לשוטט ולחוות יחד איתם את כל מה שהם עושים, אם ניתן יהיה גם אנו נפרסם מידע וחומר חדש ועדכני על היונים הפרסיות כולל גידול ,צבעים וטיפוח ליופי ותעופה, כך שכל המעוניין יוכל לבקר בכל האתרים אשר יתנו לו עניין בנושא,.

גזעי יונים נוספים משמשים לתעופה בארץ ונציין עוד כמה מהם: למשל הטיפלר האנגלי שמאוד פופולרי בעולם ומחזיק בשיאי שהיה באויר זמן רב,יכולת התעופה שלו משתלבת ביכולתו לחזור לשובך ממרחק רב,
יונה זו צוברת מתעניינים חדשים מידי פעם וניראה לי שלאט לאט תיתפוס את מקומה הראוי.
בנסיעותי הקרובות לחו"ל אשתדל להשיג חומר גידולי חדש ולהביאו ארצה וכך גם ידידי אברהם ברנע שאמור לייבא טיפלרים מחו"ל,
יונה נפוצה נוספת אשר משום מה לא מוזכרת לאחרונה היא יונת הרולר גם עליה נפרסם חומר.
יוני תעופה נוספים הגיעו בעיקר מארצות חבר העמים כמו : הבקינסקי , הקייבסקי , האוזבקי על סוגיו השונים, הקסאן הכסוף , הקפקאן האדום לבן, הקורסקי שעולה לגבהים מעל השובך ומרהיב ביופי הקונטראסטי
של גופו השחור וקצות כנפיו הלבנים ,יונה מיוחדת ונוספת אשר תפסה את לב המגדלים היא הניקולאייבסקי.יונה מדהימה זו עפה באויר ופורסת את כנפיה בצורה ייחודית ומצליחה לרחף ולרפרף בכנפיה כמו בז העט על טרפו,
כל אלו ואחרים ישותפו הפורום יוני התעופה עד לשלב בו הפעילות תהיה עניפה מספיק כדי ליצור להם פורום בניפרד אם ידרש ועד אז המשך גלישה נעימה.
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
אורח

Re: יוני התעופה

שליחה על ידי אורח »

קותי
יופי של סיכום על יוני התעופה
היייתי רוצה לשוחח עם אברהם ברנע לגבי הטיפלרים ומהיכן הוא מתכוון לייבא
אשמח אם תוכל לרשום לי טלפון שלו

בברכה
צחי
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

שליחה על ידי קותי »

שלום צחי.
לבקשתיך אברהם ברנע גר בכרכור ליד פרדס חנה,
מס הטלפון שלו הוא:052-8998977
ברוך בואך לאתר יונים בישראל,
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
צחי

שליחה על ידי צחי »

קותי תודה רבה
אני מאוד סקרן מה הוא הולך לייבא וממי

דיברתי עם אילן וזה לא ייאמן מה אתה והוא משקיעים בתחביב

לדעתי לאור הניסיון העשיר מאוד שיש לך ביונים ובהיסטורית היונים בישראל אני חושב שמחוייב המציאות שתכתוב איזה מאמר ארוך על נושא היונים בישראל -אולי אפילו ספר שביום מן הימים יהיה יקר ערך
שלח תגובה