בפעם הראשונה הטיפלרים מישראל זוכים בדיפלומה בינלאומית

בפורום זה נדון ביוני תעופה שונים ובמיוחד הפופולרים בארצינו
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

בפעם הראשונה הטיפלרים מישראל זוכים בדיפלומה בינלאומית

שליחה על ידי קותי »

שלום לכל אוהבי התעופה של הטיפלרים,
לאחר מספר חודשים מאז התחרות הבינלאומית שנערכה בכמה מדינות מרחבי העולם בעת ובעונה אחת,
זכינו להערכה גדולה על תוצאות תעופתינו ,(אם תחפשו תוכלו למצא במדור זה את מהלך התחרות לפני מספר חודשים,)נירשמנו לתחרות ראובן ואנוכי כדי להעיף קיט של טיפלרים,4 במספר,לאחר נחיתתם אחרי שעות תעופה רבות נאמר לנו שהיינו בין ה20 המנצחים עוד לא הטובים ביותר אך עם שיאי תעופה שלא ניראו בארצינו בעבר,בתחרות זו איבדנו יונה נהדרת כטרף לנץ שפיזר את הקיט בשמיים והזמן שניקבע היה לפי נחיתת היונה הראשונה,אני מניח שאם הנץ לא היה מפריע, היינו מרויחים עוד זמן ,
לא היה בידנו את הידע כדי להמשיך ולהעיף את הקיט לאחר החשיכה, דבר מקובל באירופה בין המגדלים והמתחרים השונים, אשר משתמשים בתאורה כדי להנחיתם בלילה הרבה לאחר רדת החשיכה , על הישג זה הדפיסו לנו דיפלומה מיוחדת מתחרות זו ואנו גאים בה מאוד, נישלח לי תצלום pdf אשר מראה את הדיפלומה, אשלח לאילן את המייל כדי שיוריד את התצלום ויכניסו לאתר כדי שנוכל לשתף גם אתכם בהישג זה,
כל התודות להצלחה מגיעות לראובן וונטורה, מגדולי המאמנים לתעופה בארצינו, אשר מאמן ומתחזק את הלהקה של טיפלרים אלו,רמתם הגנטית אינה מוטלת בספק והם מכילים בשושלת היוחסין שלהן את הטיפלרים הטובים בעולם,רק שנדע להמשיך ולאמן ולקדם אותן לגאוות המגדלים כולם שבארצינו,ראובן שאפו גדול מגיע לך על ההישג,רק כבוד ויקר על מאמציך והצלחותיך, שלך בכנות ובידידות רבה, קותי,
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
סמל אישי של משתמש
אילן
מנהל האתר

Re: בפעם הראשונה הטיפלרים מישראל זוכים בדיפלומה בינלאומית

שליחה על ידי אילן »

---------- Forwarded message ----------
From: Frank Otta <frank@ucikana.cz>
Date: Thu, Oct 20, 2011 at 9:48 AM
Subject: ITF Diploma
To: Kuti Aharon <kutiaharon@gmail.com>

Hi Kuti,
the flying season ended so I have now the time to prepare and distribute the ITF diplomas. You will find yours in the enclosure.
It is the diploma for the April 2011 fly. Little by little I will do all the diplomas and send them individually to each flier. What I do is take the JPG on flashdisk to a print shop and have it printed on quality heavy gauge paper. Some already have the diplomas, for instance the Czech, Slovak and German fliers – I gave them on paper at the DFU meeting.

Davey and me are preparing an ITF Christmas fly so hope to see you in the air with us. Maybe some Aussies will take part too – it is their LD...
Take care,
Frank

חברים כדי שתבינו את המיספרים שבדיפלומה הרי שכתוב הוא שזמן התעופה שניבדק הוא 11 שעות ו053 דקות החל מאור ראשון ועד נחיתה
הישתתפו מתחרים מארצות שונות לבסוף כתוב שהעפנו קיט של 4 יונים ומספרי הטבעות שלהן.כמו כן אחוז זמן התעופה האפשרי בתחרות זו בתנאים שלנו בארץ נוצל עד 84% מסה"כ הזמן שפוטנציאלית יכולנו להמשיך,
קבצים מצורפים
Resize of _ITF_diplom_04_Kuti.JPG
Resize of _ITF_diplom_04_Kuti.JPG (28.51 KiB) נצפה 4936 פעמים
אילן אבקסיס
מנהל אתר יונים בישראל
050-2550101
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

שליחה על ידי קותי »

אילן תודה על פרסום המכתב,אני מקווה שתוכל להוריד גם את הדיפלומה
ולפרסמה באתר עם שמי ושמו של ראובן וונטורה מעפולה שעושה את כל העבודה,
בדיפלומה כתוב : אישור על השתתפותינו בקרב מתחרים רבים מארצות שונות באותה העת בחודש אפריל שנת 2011

כמו כן מצויין הזמן שהיצלחנו להעיף את היונים והוא 11שעות ו-53 דקות,אינני מאמין שמישיהו עשה עם קיט (קבוצת יונים)
זמן שכזה בארץ,(בינתיים)
ולמטה מספרי הטבעות של היונים אשר השתתפו בתחרות,
זו בכל זאת הכרה שעם מאמץ רצון והתמדה ניתן להגיע לתוצאות,
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
סמל אישי של משתמש
ראובן

שליחה על ידי ראובן »

אהלן קןתי ידידי היקר . איזה הרגשה פנטסטית. עם כול הקושי שקיים באימון תעופה מיקצועי. הכרה כזו נותנת אנרגיה לעוד כמה שנים. קותי "אנחנו על המפה "והכול בזכותך. תבורך. קבל עידכון : הנשירה מסתיימת כעת .ואני מתחיל לבדוק ולאמן כמה קיטים של 5 יונים בכול קיט. מקווה שנצליח לחזור על ההישג ואף להשתפר. החומר קיים וזה חומר משובח . נשאר רק לעבוד איתו. יש בתוכנית השנה להצליב את המלצ'קה עם ההונגרים ולהוציא כ-8 זוגות גוזלים הטופ של הטופ , טיפלרים מעולים משני בתי גידול משובחים באירופה, אני בטוח שלא יאכזבו. מה דעתך ?? אני לא בטוח שיש מישהו בארץ שיכול להעריך את החומר המשובח שייבאת לארץ , אולי צחי וחבל שהוא פרש, אני מקווה שיום אחד הוא יחזור. ושיקומו יורשים חדשים בענף כי זה באמת ספורט ולא רק גידול יונים .קותי שוב תודה על הכול ובהצלחה לכולם...
צחי

שליחה על ידי צחי »

איזה יופי !!!!!!
הדיפלומה מגיעה לכם -לקותי על אלפי הקילומטרים שעבר בכדי להביא את הגנטיקה הכל כך חשובה הזו וכמובן לראובן על ההשקעה האין סופית בטיפול ,גידול ,זיווג וכמובן אימונים בלתי נגמרים
כמי שנדלק על היונה הזו וניסה בכל מאודו לעורר את תשומת הלב של מגדלי היונים בארץ לתופעת התעופה של היונה היפיפיה הזו -תרשו לי להרגיש טיפ טיפה חלק מהגאווה על העיניין
אני הפכתי עולמות בזמנו להשיג יונים טובות ואתם פשוט הצלחתם בענק

אני כרגע מחוץ למשחק אבל העתיד תמיד פתוח

ראובן -תן תמונה של הקיט

בהערכה ענקית -צחי
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

שליחה על ידי קותי »

צחי יקירנו,
תודה על הפירגון החם , אתה בהישתדלויותיך היית נידבך חשוב בחימום וקידום המוטיבציה שלנו,

גם דוד שטוזמאייר חזר ארצה , ראה את תגובתו באתר ורוצה לחזור לפעילות, ראובן ואני יותר מאשר נשמח לשתף אותך ולהעניק לך מהטוב והמירב שיש לנו וכיום ברור לנו שזה המירב שניתן להשיג,

אני מבין מה עבר עליך בעבר אך חשוב על ההנאות שתוכל לקבל מחומר זה ולהעלותפ לגבהים ולשעות שיונים אלו מסוגלות ,אנו זקוקים נואשות לעוד חברים שילהיבו את בציבור ובמיוחד הצעיר (דור העתיד)שישתלב בעזרתך ובעזרתנו לקידום הענף והפעם בצורה רצינית,

אתה הרי יודע כמה ראובן מעריך אותך ויכולותיך אז אינך מוכרח להתחיל בגדול ,קיט או שנייפ יספיקו להשביע אותך בשמיים,

אנא בוא והיצטרף,
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
צחי

שליחה על ידי צחי »

המון תודה על ההצעה הנדיבה מאוד שלך ושל ראובן
בשבילי יונים זה יוני תעופה ולאמן ולאלף קיט שיעוף בגבהים מעל למשך שעות זו אחת ההנאות ממנה אני מקווה עוד להנות
בשלב זה בחיי זה בלתי אפשרי בין היתר בגלל הרחבת המשפחה בזוג תאומות שבטח ייקחו את כל הזמן שבעולם והאימונים שלהם חשובים כרגע יותר
כולי תקווה כי בבוא היום שאוכל לחזור במלוא הקיטור -היונים האיכותיים לא יעלמו

תודה ותשמרו על הגחלת
מתגעגע
צחי
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

שליחה על ידי קותי »

צחי שבת שלום

אין יותר חשוב משמירה על המשפחה ועל תשומת הלב שמגיעה לאישה ולילדים,אין לי ספק שברבות הימים תגיע למצב שיעריכו את השקעותיך במשפחה ויפרגנו לך לכשתוכל לחזור,

אנו נמשיל לצפות להישתלבותך בספורט זה וכעת תן את כל תשומת הלב לאשה שנושאת את התאומות עדבור שניכם,

המון הצלחה בריאות ונחת ומתוך שלא לשמה יצא לשמה כלומר תשקיע כעת ותקבל חזרה כשיתאים פי כמה ,

שלך לספורט ראובן וקותי,
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
שלח תגובה