אני מבקש את עזרת המומחים באימון לתעופה,

בפורום זה נדון ביוני תעופה שונים ובמיוחד הפופולרים בארצינו
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

אני מבקש את עזרת המומחים באימון לתעופה,

שליחה על ידי קותי »

שלום לחברים,הייתי מבקש את התייחסותכם לבעייה שניתקלתי בה,
בין כל הגזעים לתעופה שגידלתי גיליתי שיונים בוגרות אחרי גיל שנתיים אשר גידלו גוזלים אינן מוכנות להתרומם ולעוף כפי שהגזע שלהם מעיד על יכולותיהם, אני מדבר על יונים פרסיות על טימלרים ישראליים על יונים רוסיות ובעיקר ניקולייבסקי,
האם ישנה דרך לקחת יונים אלו בגיל הזה ולהביאם למצב שתוכלנה לעוף כמו שעושות יונים צעירות אותן מאמנים בתחילה,

אשמח לשמוע אם למישיהו יש את הידע ו-או הניסיון כיצד להתחיל איתם בפעילות לקראת תעופה , כולל הזנה ושעות אימון זמני אימון וכדומה,
תודה מראש לכל מי שירים את הכפפה,
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
kobi

Re: אני מבקש את עזרת המומחים באימון לתעופה,

שליחה על ידי kobi »

קוטי אני שמעתי פעם וגם ניסיתי.... לקחת בקרטון את היונים. שברצונך לאמן. ולהתרחק מהשובך. כל יום רחוק יותר.. בכך אתה בעצם .מכריח אותם לעוף.... ולחפש את השובך .....
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

שליחה על ידי קותי »

זה עשוי להיות נכון לכמה גזעים אך בוודאי לא היונה הפרסית,

יש לך מצב שמזג האויר יכול לגרום ללהקה שלמה להיעלם ולא לחזור לשובך ומספיק שהם עלו מעל לעננים,מעל נושבת רוח חזקה שלוקחת איתה את הלהקה,

כמובן שיש מקרים בודדים שיונה פרסית חוזרת לשובך ממרחק אך אלו הם היוצאים מהכלל,

איציק שמעון מאשדוד כבר הסביר במדור היונים הפרסיות כמה חשוב להתחיל עם סטוק גידולי משובח ,איציק באדיבותו הציע לך להתקשר אליו טלפונית,

ואני מציע לך לעשות מאמץ קטן ולדבר איתו, הנסיון שלו רב בתעופה וללא ספק בין הטובים ביותר שיש לנו בארץ,

יש לו גם ידע וגם נכונות לעזור ,אני מציע לכן לך לקפוץ על ההיזדמנות ולתקשר איתו ישירות, בכל מקרה תודה לך על הישתתפות ערה באתר,

יש לנו בכל יום יותר מ150-250 כניסות לאתר של גולשים אך משום מה אינם רשומים בשמם ולכן הם מוגבלים בקבלת כל המידע הקיים, אך עובדה היא

שהם גולשים וקוראים מידי יום לצערי בגלל שלא נירשמו לאתר אין ביכולתם להגיב ולשתף כמו אתה ושכמוך עושים, אין ספק שגורם המשקל והאימון משחקים

כאן תפקיד חשוב וכדי לאמן יש להשקיע זמן וסבלנות רבה לצד הידע שמחייב אותך לדעת כדי להצליח,
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
kobi

שליחה על ידי kobi »

תודה רבה קוטי יישר כח
שלח תגובה