המפגש האחרון ברמלה אצל אחמד בבית

בפורום זה נדון בנושא הטימלר הישראלי
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

המפגש האחרון ברמלה אצל אחמד בבית

שליחה על ידי קותי »

שלום לכל המגדלים, אני מבקש לסכם את המפגש שערכנו היום יום שישי לפני הצהריים
ברמלה בביתו של אחמד,
היה זה מפגש נעים שנטלו בו חלק כשלושים מגדלים, זו גם הזדמנות טובה להודות למארגנים שדאגו לשתיה קרה וכיבוד עשיר שנעם לכולנו.
הרעיון של המפגש היה להפגיש בין המגדלים מרחבי הארץ לשיחות ושיתוף בנושא טיפוחו של הטימלר הישראלי,
המפגש נערך בחצר מוצלת, מוקפת עצים שנעים היה להיפגש בצילם, אחרי כשעה של שיחות בין החברים רוכזו כמה טימלרים שחורים בתוך כלובים לתצוגה ואשר יצגו גילאים שונים, הדבר הכי נעים שחויתי הוא ,, לראות מגדלים שאוהבים את היונים שלהם ,מטפלים בהם טוב וניתן בהחלט להגיד שהרמה המיקצועית של רב החברים הישתפרה ניפלאות, הוצגו יונים מכמה מקורות וניתן היה לראות את ההתייחסות לתקן של אלו שמגדלים אותן, לא אטעה אם אומר שהוצגו כ- 30 טימלרים ישראלים שחורים. לאחר מיכן היתה הרצאה קצרה על ידי בה הדגשתי את הכיוון הנכון להתייחס ליונה זו ,ראשית דבר היא ההיצמדות לתקן . הדבר הכי חשוב היה ,למרות הבדלים בין היונים שראינו היוא שבין היונה הכי טובה ליונה הכי רעה (גרועה ) ההבדלים היו קטנים בהרבה מאשר בעבר, המסקנה אותה הבאתי לידי ביטוי היא שעלינו לעשות שוב תערוכה והפעם של צעירים אשר בקעו במהלך שנת 2015, הדבר הזה יקל עלינו לבחון את הערך הטיפוחי אליו הגענו ומגמות ההתקדמות בין היונים השונות אשר תוצגנה במהלך יום התערוכה, הודעתי שאני אישית אדאג לאישורי משרד החקלאות ,צער בעלי חיים,השירותים הווטרינריים ,אישורי המועצה המקומית וכדומה , אני אשפוט את היונים בעצמי ואתן דוח שיפוט לכל יונה, מכיוון שיהיה ווטרינר בתערוכה אשר יבדוק את בריאות היונים, יונה אשר הרופא יחשוד בה כי אינה בקו הבריאות תיפסל מלהיות מוצגת, אותו הדבר אמור לגבי טפילים, אם אראה יונה אשר תישא על גופה אפילו קרדית אחת , זבוב או כינה על גופה, היא תיפסל מייד ולא תישפט ולא תוצג בכלובי התערוכה עם שאר היונים, יונים אשר תחסרנה להן נוצות או שנוצות הגרב תהיינה שבורות תקבל הורדה בניקוד בשיפוט,אך לא תיפסל,נישתדל לדאוג לפרסים נאים למשתתפים אשר יציגו את היונים שלהם, הקריטריונים יהיו מחמירים כי ממילא התחרות קשה כשהרמה עולה, החלטתי לעשות זאת בחודש נובמבר לקראת סופו כי אז רב הצעירים סיימו את החלפת הנוצות הראשונה שלהם וניתן להעריכן בקלות רבה יותר,גם מזג האויר יסייע ולא יהיה כה חם כפי שאנו חווים כיום.בסיום המיפגש נישארתי עם מספר מצומצם של מגדלים והמשכנו לשוחח על רמות היונים ודרך השיפוט לערכן, אני שוב מבקש להודות לאחמד מרמלה שאירח אותנו בכבוד הראוי להודות למוניר שבא מלוד והביא אוסף יפה של טימלר ישראלי שחור,דני ובניימין שתרמו לשיחה הערה בתחום הגידול אותו כולנו כל כך אוהבים, תקציר הרצאתי בסירטון אמור להיתפרסם באתר במדור אירועים,נישתדל לאסוף גם כמה תצלומים מהמפגש לשתף את אלו שלא היו ,אני גם רוצה להודות למגדלים שבאו מהצפון זה בהחלט מכובד שעשיתם מאמץ להגיע למפגש זה. נישאר עוד הרבה על מה לדבר ,אבל נשאיר גם משהו לפעם הבאה. שבת שלום לכולם. מקותי,
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
בנימין

Re: המפגש האחרון ברמלה אצל אחמד בבית

שליחה על ידי בנימין »

שלום לכולם ביום שישי היה מפגש מאוד מוצלח ויפה אני מצרף קצת תמונות
קבצים מצורפים
8.jpg
8.jpg (61.92 KiB) נצפה 2640 פעמים
6.jpg
6.jpg (96.98 KiB) נצפה 2640 פעמים
5.jpg
5.jpg (60.84 KiB) נצפה 2640 פעמים
2.jpg
2.jpg (54.15 KiB) נצפה 2640 פעמים
1.jpg
1.jpg (114.35 KiB) נצפה 2640 פעמים
3.jpg
3.jpg (149.36 KiB) נצפה 2640 פעמים
4.jpg
4.jpg (235.48 KiB) נצפה 2640 פעמים
7.jpg
7.jpg (141.23 KiB) נצפה 2640 פעמים
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

Re: המפגש האחרון ברמלה אצל אחמד בבית

שליחה על ידי קותי »

בנימין תודה , ניראה שאתה אחד הבודדים שמתייחס, כל הכבוד לך ושגם צרפת תצלומים מהמפגש ,כדאי היה לפרסם תצלומים

של עוד חברים כדי שיראו עצמם ברשת, וכן תמונות תקריב של היונים שחלק גדול הראה על התקדמות והתפתחות הגזע לכיוון נכון יותר, בין אלו ששוללים את השימוש בדם חיצוני ראיתי מספר יונים שיש בהם דם נוסף על אף שרבים מתכחשים לכך וחבל,
מעתה היונה שנשפטת מתייחסים אליה כטימלר ישראלי וזו שהכי דומה לתקן היא הטובה מבניהם, לא משנה כמה ואיזה דם אם בכלל , קראו שוב את התקן ולכו לפיו ותגיעו ליונים מדהימות והן תהיינה טהורות לכל דבר ועניין לטובתכם ולטובת הטימלר הישראלי אל תפחדו להעיז כי "רק המעז מנצח "
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
שלח תגובה