בשעה טובה

בפורום זה נדון בנושא הטימלר הישראלי
שלח תגובה
דאלי

בשעה טובה

שליחה על ידי דאלי »

סוף סוף כבר מספר חודשים שלא יכולתי להתחבר לאתר,

תודה לנורי ולכול המפרגנים,
אני רואה בגידול היונים תחביב ולא עסק,
לצערי ישנם רבים שרואים בכך הכנסה ולא תחביב,
לגביי השדרוגים היה לי ויכוח עם מספר מגדלים שהם נגד,אני שאלתי אותם אם הם מוכנים לגעת בספר תורה ולהישבע שהיונים שלהם לא מעורבים (גם בעבר מהיכן שקנו אותם ) אף אחד לא מוכן, כלומר כול היונים מעורבים,
בקרוב אני יעלה תמונות ,
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

Re: בשעה טובה

שליחה על ידי קותי »

משה ידידי שמחתי לתגובתיך,
האמת היא שכדי למנוע את פיזור התכונות נוצר התקן של הטימלר הישראלי .

לאורו של התקן על כל היבטיו והסבריו הוגדרו בדיוק התכונות אותן עלינו להכניס להוסיף ו או לגרוע מהיונים שאנו מגדלים,
אספנו את כל היונים ואלו שאינם תואמים למוגדר לאט לאט יוצאים מהמחזור , אין להם מחיר ואין בהם עניין,

היום רב המגדלים יודעים למה אנו חותרים ומתחילים לעשות סלקציה מיון של היונים הרצויות להם

לעומת אלו שאינן רצויות ואם חשוב להם לשפר את הגידול שברשותם ,מתחילים לראות שהמאמץ מתחיל לתת את אותותיו ביונים שהם הגוזלים של השנה האחרונה, כבר לא תמצא כמות של יונים השונים ממה ששנידרש בתקן וההבדלים בין מקום ראשון לאחרון מתחילים להיות קטנים יותר.

איננו רוצים לפגוע באף מטפח או מגדל כל אחד יבחר את דרכו אלא שאת הקידמה אי אפשר לעצור ויש לנו יונים יפות יותר מיום ליום, ההנאה מיצירת יונה יפה אין לה מחיר ,כי אי אפשר לקנות סיפוק במכולת אך מי שמצליח להוציא מתחת ידיו ומגידולו יונים יפות יודע איזה תענוג גדול זה יכול להיות . לכן כה חשוב לדבר על כך להיפגש להכיר ולסבר את אלו שעדיין אינם מבינים או יודעים ומי שיתעקש שיהיה לו לבריאות מכל הלב,,,לאט לאט ימצא עצמו מחוץ למשחק, בעיקרון כולם מוזמנים להיצטרף,לשאול שאלות

לברר אפשרויות , הבעיה כיום היא שעדיין אין מספיק חומר גידולי לפיזור בקרב כל המגדלים אך מיום ליום יש יותר שמצטרפים וכבר רואים תוצאות, באיחוד הטיפוס נגיע למצב שהגזע יוכר בכל העולם

התקן כבר תורגם ושופטים זרים מתעניינים בו אלא שבנתיים בגלל בעצלות וחוסר ההבנה חברים רבים אינם מציגים את יונותיהם הטובות וזה מעכב מעט את ההתקדמות, תפתחו את העינים יש לנו טימלר ישראלי מדהים ביופיו.
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
שלח תגובה