להוציא שחורים

זה המקום לדון ברבייה סלקטיבית, חוקי תורשה, וגנטיקה
שלח תגובה
אלעד

להוציא שחורים

שליחה על ידי אלעד »

כיוון שבלהקה שבבנייה אין כרגע בוק נקבה במופע שחור (איבדה כיוון ולא שבה) הושבתי זכר שחור עם נקבה אדומה.
לזכר השחור יש גנים של אדום שכן על הכנף נראים סימני חום כהה והכנף אינה שחור פחם מה עוד שבשלוש הטלות הוציאו רק אדומים!! (נראה שכולם זכרים...)
למיטב הבנתי האדום של הנקבה האם במקרה זה לא נוצר מהכלאה של כנף צהובה בשחורה אלא מדובר בנקבה שהינה משושלת ארוכה של אדומים ולכן לנקבה גנים לאדום בלבד בשילוב עם גנים לאדום שיש לזכר השחור אני מקבל צאצאים אדומים.

אולם... אם אכן האדום צבע רציסיבי היש סבירות שיצאו מהטלות שלהם גם שחורים?
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

Re: להוציא שחורים

שליחה על ידי קותי »

אלעד שלום,

קשה לדעת מה הרקע של הנשאים עליהם אתה מדבר ,לדעתי קיימים אפשרויות רבות ועד שלא תנסה לא תדע ,

אדום הוא אינטנס של צהוב ולכן יכולים להיות לך אפשרויות נוספות ,במקרה של הופעת צהוב בבקיעה תוכל לדעת זאת מייד מאחר והצהובים שבוקעים הם ערומים מבחינת הפלומה שלגופם,
עד כמה שידוע לי אכן משחורים יוצאים חומים ולא אדומים,ההגדרה חשובה כדי להבחין במקור ממנו מגיעים הצאצאים,קיימות אפשרויות שהשחור יוציא כחול וכך גם כחול מנוקד ,כשזכר מזווג נקבה ונוצרת הפרייה אין לנו יכולת שליטה על תנודת תאי הזרע ולא נוכל לדעת מהמליונים של תאים אלו איזה מהם נושא איזו תכונה ,ככל שתגדל באותה להקה צאצאים תלמד לדעת את הרכבי הצבעים ,לכן זה כה מעניין והבלתי צפוי במקרים אלו ממש מרתק,

אני משוכנע שגם דובב יוכל לתרום אם יכנס לאתר,
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
שלח תגובה