תידרוך תעופה שלב 2 ע"י איציק

פורום יונים פרסיות יעסוק אך ורק בכל הקשור ביונים פרסיות
שלח תגובה
איציק 2800

תידרוך תעופה שלב 2 ע"י איציק

שליחה על ידי איציק 2800 »

בשלב השני
כעבור שבועיים שהעלנו אותם והורדנו אותם בלילה לשובך אנו נשאיר את הכלוב רשת פתוחה (בבוקר שלמחרת)בכדי שהגוזלים יצאו מהכלוב רשת לבד ויעלו מעליו (ישבו עליו) במהלך היום ניתן כמה ״הקפצות״ ( מכה קטנה על הכלוב בכדי שיעלו לכמה סיבובים ויחזרו לכלוב רשת) ככה במשך 3 ימים לפחות ואחרי כן נוריד את הכלוב רשת בכדי שהגוזלים התרגלו לגג השובח בלי הכלוב רשת עד כאן שלב 2
בהצלחה לכולם
נערך לאחרונה על ידי איציק 2800 ב ה' אפריל 11, 2013 5:26 am, נערך 2 פעמים בסך הכל.
אלעד

Re: תידרוך תעופה שלב 2

שליחה על ידי אלעד »

תודה איציק על ההסברים.
מה לגבי יונים בוגרות יותר - נניח בנות שנתיים שלוש, האם גם אותן ניתן לאמן באותה השיטה או שזה כבר אבוד ודורש שיטת אימון שונה?
איציק 2800

העיניין של יונים בוגרות בעיה בנחיתה בלוכד לא צריכה ליהיות בעיה אחרי שהצעירים האלה ילמדו טוב את החוקים היונים הבוגרות יכולים להצטרף אבל יונה יונה עד שכולם ילמדו
עים הבוגרים מאוד קשה בלימוד אבל זה אפשרי במידה מסויימת

שלא תעיף עים הצעירים בוגרים בשלבי הלמידה כי אים כן הבוגרים ימשכו אותם לכיוון שהם רגילים לינחות וחבל
וכמו שאתה יודע ליבנות קשה להרוס קל מאוד
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

שליחה על ידי קותי »

איציק יקירנו,
נתת לנו טיפה מהטעימה ומחכים כבר שיעבור שבוע בכדי ללמוד עוד,
מה קורה (וזה כבר קרה לי בעבר)כשגוזל אחרי" שהקפצת אותו בקטנה" כדבריך, לא מעוניין לרדת ועף לו מסביב ומושך גם את האחרים,איך אני מחזיר שליטה?האם לא כדאי לפחות בפעמים הראשונות לתת מעט אוכל ולקשור כנף רק כדי למנוע בריחה ראשונית אך לתת להם חוויה חיובית מחוץ לשובך? אני פשוט שואל מה היא השיטה האבסולוטית לשליטה ביונים?
כל זאת כדי שלא יעשו מה שהם רוצים,אלא מה שמתאים לנו,
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
איציק 2800

קותי
אני אישית לא ממליץ ליקשור כנף כי היית אצלי וראית אים אני קושר כנף מה קורה (היונה תיפול מהגג)לחתולים :twisted:
והשליטה המלאה כמובן היא ע"י רעב מוחלט צריך 24 שעות לפחות ללא אוכל (כמובן ליפני השיחרור לחפשי)
אתה זוכר את השריקה שרשמתי ,,פה היא מאווד חשובה ברגע שהוא מתחיל להתפזר(לאבד את הכיוון) צריך ליזרוק אוכל על מקום הנחיתה (מומלץ גג השובך)והאחרים שיאכלו שם עים כנפיים פתוחות מהרעב כבר יעירו את תשומת ליבו לרדת
ואים גם לא ירד יום יומיים הוא יחזור כי הוא כבר צילם את האזור 3 שבועות (את זה לא לישכוח)בכול שלב יש סיכוי לאיבודים וצריך להשלים עים זה כי זה שם המשחק כשמדובר בתעופה :o
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

שליחה על ידי קותי »

תודה איציק ,
זה ברור והגיוני כי אין חכם כבעל ניסיון,אגב כשאני מגדל על הקרקע הן לא תיפולנה מהגג אך הסבריך ברורים
ושוב תודה,
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
איציק 2800

Re: תידרוך תעופה שלב 2 ע"י איציק

העידכון הושלם בהצלחה
שלח תגובה