תדרוך תעופה שלב 3 ע"י איציק תדרוך עדכני 2013

פורום יונים פרסיות יעסוק אך ורק בכל הקשור ביונים פרסיות
איציק 2800

תדרוך תעופה שלב 3 ע"י איציק תדרוך עדכני 2013

שליחה על ידי איציק 2800 »

השלב השלישי
מעיפים את הגוזלים כול יום בוקר פעם אחת ערב פעם אחת עד שנגיע לתעופה של חצי שעה בוקר חצי שעה ערב אז עוברים לתעופה פעם אחת ביום עדיפות היא לבוקר כמה שיותר מוקדם עכשיו החלק העיקרי הוא שכול זמן שאנו מתחילים משלב 1 אנו נותנים להם דוכן עים דורה כול ימות השבוע ורק פעם בשבוע ניתן להם תערובת עשירה בכדי להעניק להם את כול אבות המזון אשר נחסרים להם במהלך השבוע
ברגע שנעשה את השלבים לפי הסדר הרץ 123 אחרי השלישי נישאר רק ליראות מי עף כמה זמן ואים כדי להשאירו או להוציאו כי הוא לא מספיק חזק ( מי שלא יתן שעות לא לבזבז זמן אים אפשר לשחיטה בכדי שלא יגיעו יונים לא טובים למגדלים אחרים )
מקווה שהבנתם אים יש למישהוא שאלות נישמח לענות ולעזור
בהצלחה לכולם
איציק 2800
נערך לאחרונה על ידי איציק 2800 ב ה' אפריל 11, 2013 5:40 am, נערך 2 פעמים בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
ראובן

Re: תדרוך תעופה שלב 3

שליחה על ידי ראובן »

איציק כל הכבוד אחי על ההשקעה חבל שלא צרפת את הכל לאשכול אחד שלא ילך לאיבוד בין כל ההודעות .מאמין שיבוא מימך בהמשך גם תדרוך לגבי דיאטה ואחזקת שובך תעופה .כבוד אתה מביא לנו אנשי התעופה
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

שליחה על ידי קותי »

איציק שלום,
צורת הכתיבה וההסברים שלך ממש ניפלאים,
תודה לך על המאמץ ונקווה שהחברים אכן יפיקו מכך את המירב,
שים לב להערתו של יקירנו ראובן ,זה בוודאי יוסיף להישגים ולתוצאות כשאתה משתף אותנו מניסיונך,
כל שנישאר זה להודות לך ולחכות להמשך,
קותי,
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
אלעד

שליחה על ידי אלעד »

כל הכבוד ותודה על השיתוף.
הלוואי וכל מגדלי התעופה ילמדו ממך וישתפו גם הם את שאר החברים בידע הקיים אצלם.
איציק 2800

שליחה על ידי איציק 2800 »

תודה לכולכם על הפירגון , אני מנסה להדריך את כול מי שלא יכל להשתלט על היונים שלו ביכדי שכך ידעו מימי יצאו גוזלים טובים ומימי לא כדי לחסוך לכם כאב ראש לעונה הבאה
ראובן העלתי את זה כך,
א.בכדי שלא יהיו יותר מידי עמודים כי כולם הרי מגיבים חזרה ולכן היה נוצר עירבוב לכל מי שקורא את ההודעה,
ב.חשבתי שפה החיפוש הרבה יותר פשוט כמו בהייד פארק , שאתה רושם מילה ועולים לך כול הנושאים עם אותה המילה, לצורך העיניין נניח אם רשמנו תעופה, יעלו לנו כל הכותרות עם המילה תעופה, אבל בדקתי עכשיו וראיתי שזה לא זה, יכול להיות שקותי או אילן ישנו את זה נקווה שיצליח ,
בכול אופן ראובן תגיד לי מתי אתה בשוק , אני מת לישלוח לך עוד איזה צעיר או שניים לתעופה, אוהב אתכם שיהיה שבת שלום,
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

שליחה על ידי קותי »

איציק שבת שלום ,
הייתי היום אצל ראובן ואצל פיני בעפולה,אצל פיני היה שבוע קשה של הצפה מהגשמים ורק כעת הוא אוסף את השברים
ומתקן את הנזקים,
אצל ראובן חגיגה,מעבר לסיור ותצפית בגוזלי הטיפלרים מצ'כיה ויוגוסלביה ,אין רגע משעמם אצלו, כמובן שכשהגעתי הוא ישב בחוץ וצפה אל השמיים,
הוא מתכונן למיון רציני ביונים שלו ועומד להוציא כ-40 יונים בינהם גם על טיפלרים ופרסים שאינם מראים תוצאות משביעות רצון
וזאת כדי לפנות מקום לדור החדש של הטיפלרים וגם של פרסים,
כניראה והיום נחטף לנו טיפלר אחד ע"י עוף דורס כי מ-4 שהיו בשמיים ניראו לפתע רק 3 ,ניראה מה יהיה לקראת הערב
כאשר ירדו היונים,
רק שתדע שראובן מתכנן לבוא אליך, הוא כבר מזמן רצה לעשות ביקור ולא ניסתייע בידו,ביקשתי ממנו שיתאם איתי ואני אביא אותו אליך, כמובן שבתיאום מראש,
לגבי התוכנה ,: אילן בעיקר מטפל בכך, נישתדל לברר את הסוגיה עם איש המחשבים שלנו אך אני כבר אומר לך שיהיה קשה לעשות שינויים משמעותיים בגוף התוכנה עצמה ואנו צריכים גם לדעת איך להגדיר לו את זה ולברר אם זה בכלל אפשרי,
לגבי המידע שאתה כותב על נושאי האימון ומשולבים בתכנית מיון גם בגידול, הרי שאנו נהנים מכל מילה שלך ומגיע לך על כך כל הפירגון שבעולם,
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
אופיר123

שליחה על ידי אופיר123 »

אחלה תידרוך
קראתי עכשיו את כל ה3 מדריכים, כל הכבוד!
חן123

Re: תדרוך תעופה שלב 3 ע"י איציק

שליחה על ידי חן123 »

איך הצלחת להבין משהו? אני ממש הרגשתי בכמה מקומות שאני צריכה נוטריון לתרגום מסמכים!
אני מאוד רוצה להבין מה קורה פה, כי אני רוצה להתחיל להתעסק בזה יותר ממה שאני עכשיו.
יש גם הרבה סוגים שאני באמת לא מכירה.
אני לא יודעת אפילו מאיפה להתחיל.
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

שליחה על ידי קותי »

שלום חן,
אין ספק שאינך יכולה להבין מה שאינו כתוב,
איציק שמעון מחבר המאמר מאשדוד הסיר את המאמר שכתב בכישרון רב, הוא באמת מומחה בתחום הפרחת היונים הפרסיות, אם ברצונך לדעת את החומר אנא פני אליו ישירות טלפונית ושאלי את כל השאלות הרלבנטיות לתחומי התעופה , אני מניח שהוא אכן ייענה לך ויתן לך את כל ההסברים המיקצועיים המתבקשים, מספר הטלפון שלו הוא: 057-550-7712
בהצלחה,
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
מתנאל

שליחה על ידי מתנאל »

למה התדרוך לא נמצא.?
שלח תגובה