יונה פרסית נימצאה באיזור נתניה,

בפורום זה נפרסם מציאה של יונים שהגיעו בשוגג לשובכינו
או לחילופין אבידה של יונה שלא חזרה לשובך
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

יונה פרסית נימצאה באיזור נתניה,

שליחה על ידי קותי »

שוב קיבלתי טלפון בהול מגברת נתנייתית שגרה בפנטהאוז יפה בקומה 16 ליד רמת פולג,

היא הגיעה דרך האתר לאילן ומישם אלי כי אני גר קרוב יותר לביתה,

זה מספר ימים שיונה פרסית יפה ומטופלת, עם טבעת לרגלה, ניכנסת לביתה בכל יום לקראת ערב , היא מאכילה אותה ומשקה אותה ולחוצה מאוד כי היונה אינה פוחדת ממנה ,

ביקרתי אצלה אתמול בערב ומייד תפסתי אותה, היא אכן ניראית מאוד יפה ואיכותית,
כל מי שאבדה לו יונה שכזו מתבקש להיתקשר אלי ותמורת סימני זיהוי יקבלה בחזרה בחינם,
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
אלעד

Re: יונה פרסית נימצאה באיזור נתניה,

שליחה על ידי אלעד »

זאת כבר הפרסית השלישית שאתה מוצא - כל הכבוד , אתה אלוף !!
הפרסים כנראה בעלי הומינג חלש מאד הם הולכים לאיבוד דיי בקלות למרות ששמעתי בר על כאלו שחזרו מרחקים של מס' קילומטרים.
סמל אישי של משתמש
קותי
מנהל האתר

שליחה על ידי קותי »

היי אלעד ,אנני אלוף ,,,אלא שדרך האתר מתקשרים אלי אנשים פרטיים שירדה בביתם יונה שעקב מצבה ורעבונה נוחתים על מירפסות ומאבדים

את יצר הקיום שלהם ,ואינם פוחדים מבני אדם ,לרב האדם המופתע נותן לה קצת אורז לחם רטוב ומיים, אחרי יומיים של אטרקציה הוא מחפש אתרים באינטרנט ומגיע אלינו ושואל מה לעשות ,הוא פוחד ממחלות ואינו סובל את הלשלשת ועוד סיבות שונות ומשונות ואז אילן או אני נוסעים לביתם מחפשים סימנים מזהים ומפרסמים באתר שמה מישיהו שאיבד מעוניין לקחתם בחזרה,
הרבה יונים פרסיות הולכות לאיבוד ולרב אינן חוזרות קשה להסביר את התופעה מדוע דווקא הם מכל שאר גזעי התעופה הן הגרועות ביותר
בלמצא את דרכן חזרה לשובך ,
אשמח אם תעלה שאלות אלו במדור היונים הפרסיות,יתכן ויתפתח דיון מעניין יש רבים מבין היונאים שיש להם ניסיון בנושא ואולי ישמחו לשתף,
שבת שלום,
קותי אהרון
מנהל אתר יונים בישראל
054-4466060
שרון גדות

שליחה על ידי שרון גדות »

שלום לכולם, הגיע אלי, לאחר שהוצא מפה של חתול, גוזל כמעט בוגר של יונה מטובעת בשתי רגליה, היא כבר אוכלת לבד אך עוד לא יודעת לעוף, אשמח להשיבה לבעליה על פי פרטים מזהים, כמובן.
היונה הגיעה מכוכב יאיר. מספר הטלפון שלי 0522648246, שרון.
אלעד

שליחה על ידי אלעד »

שלום שרון,
כיוון שמדובר בגוזל מתבגר הרשה לי להניח שהיונה לא עברה כברת דרך ארוכה ושובך הבית שלה נמצא בסמוך לאיזור מגוריך (2-3 ק"מ קו אווירי).
עוד אני מניח כי אחת הטבעות צבעה צהוב (טבעת שנתון) ואילו הטבעת השניה הינה סימון כלשהו שהמגדל טיבע בו את היונה ושם אולי תוכל לדלות פרט או שניים לגבי זהות המגדל וייתכן אף שמי מחברי הפורום יוכל לעזור לך לזהות.
שלח תגובה